זוכרים איך כל העולם היה בשוק כשהתברר שבריטני ספירס, זמרת הפופ האהובה שנשבעה לשמור את בתוליה עד החתונה, בכלל עשתה את זה הרבה לפני שטענה? האמת, אנחנו קצת מקווים שאתם לא זוכרים דברים כאלה, ושהחיים שלכם הושפעו מתרחישים יותר גדולים מזה, אבל בכל מקרה - זה מוביל אותנו לסיבה לשמה התכנסנו.

מגזין הגברים FHM רצה להפוך את הגילויים האלה לקלים יותר להשגה לכל העולם, אז הוא אסף ראיונות שבהם סיפרו כוכבות גדולות מתי איבדו את בתוליהן ואיגד הכל לכתבה אחת.

כך, למשל, ג'סיקה אלבה סיפרה שעשתה את זה לראשונה כשהייתה בת 18, עם בחור שהתאהבה בו ויצאה איתו מספר חודשים. "ידעתי שאני רוצה להיות מאוהבת בבחור הראשון שאשכב אתו, בגלל שכמעט כל אחד שהכרתי הרגיש נורא אחרי הפעם הראשונה", סיפרה הכוכבת.

מייגן פוקס הייתה מעורפלת יותר בראיונות בעבר וסיפרה רק שהייתה מאוהבת בבחור הראשון שלה וש"זה היה נחמד". היא גם שיתפה שבמהלך חייה 'זכתה' להרבה מקרים של סקס מביך.

A photo posted by Megan Fox (@the_native_tiger) on

מי שהצליחה לעקוף את אלבה ופוקס הייתה - בטח לא תהיו בשוק מזה - קים קרדשיאן. "כשרציתי לעשות סקס בפעם הראשונה הייתי כמעט בת 15", סיפרה, ואמרה שאמה קריס ג'נר הייתה לגמרי בסדר עם זה והשיגה לה גלולות למניעת היריון. האחות הבכורה, קלואי קרדשיאן, עשתה את זה אפילו כמה חודשים מוקדם יותר, בגיל 14, עם בחור מניפולטיבי - כפי שהגדירה אותו בעצמה - שאף אחד במשפחה שלה לא אהב.

A photo posted by Khloé (@khloekardashian) on

נחזור רגע אחורה לבריטני ספירס כדי לגלות לכם עוד פרט שכנראה לא ידעתם בסיפור שלה: כוכבת מועדון דיסני יצאה עם חברה לצוות, הזמר ג'סטין טימברלייק, כשהיו נערים צעירים. כולם חשבו שהוא היה הראשון שלה אחרי שהתגלה ששיקרה לגבי "שומרת את עצמי לחתונה", אבל לפי אימה של בריטני, לין, הבת שלה בכלל איבדה את בתוליה בגיל 14, לשחקן פוטבול שלמד בתיכון מקומי.

A photo posted by Britney Spears (@britneyspears) on

במעבר חד מהנשים שחיכו הכי מעט זמן, נפתיע אתכם עם אלה שחיכו הכי הרבה: הזמרת ג'סיקה סימפסון דיברה בגלוי על חיי המין שלא היו לה והראתה לכל מי שרק חפץ בכך שהיא עונדת טבעת שמסמלת את בתוליה. לטענתה היא עשתה את זה לראשונה בגיל 22, מיד אחרי שהתחתנה עם ניק לאשיי. אבל יש מישהי אחרת, אהובה עלינו, שעוקפת אותה בזמן ההמתנה.

A photo posted by Jessica Simpson (@jessicasimpson) on

מלאכית ויקטוריה'ס סיקרט, אדריאנה לימה, שמרה את עצמה גם כן עד החתונה - שבה נישאה לשחקן הכדורסל מרקו יאריץ'. ואתם יודעים מתי היא קרתה? ב-2009, כשאדריאנה הייתה כבר בת 27. 

A photo posted by Adriana Lima (@adrianalima) on

.

יש לנו תחושה שמרקו יאריץ' הפך הרגע לאיש הכי שנוא עליכם.