אין תמונה
תכל'ס, אנחנו דווקא היינו נותנים לה להיות המורה שלנו. איליאנה טאקונלי

נפיחה תקשורתית הרטיטה קלות את קירותיו העתיקים של "סאן קרלו", תיכון קתולי יוקרתי במילאנו, לאחר שאחת האמהות התלוננה כי איליאנה טאקונלי, מלכת יופי לשעבר ומורה בהווה, "מושכת מדי להיות מורה". לאחר שהתפוצץ המיני-קרייסיס הפוריטני החלו לצוץ ברשת סרטונים שלה לבושה במינימום בגדים כשאחד מהם היה סרטון קומי בו היא לבושה במכנסונים סקסיים וחזייה. דלק נוסף למדורה הייתה תמונה שלה מצוידת במדי שוטרת אמריקנית סקסית ומבט חודר.

מעבר לעובדה שאבות רבים החלו פתאום להתנדב לקחת את הילדים לבית הספר, והקימו עבור טאקונלי מועדון מעריצים, לא נרשמה תמיכה באימא, שכבר שלפה את בתה בת ה-12 מהמוסד. האם הפוריטנית המתלוננת טוענת כי טאקונלי בת ה-28, שסיימה חוק לימודיה בהצלחה ומחזיקה בשלושה תארים, מפריעה גם לתלמידים עצמם להתרכז בשיעורים: "אני לא מפלה אבל אני מרגישה נבגדת. ציפיתי ליותר מסאן קרלו, בעיקר לנוכח המוניטין שיש לו".

"אני לא רוצה לומר יותר מדי ולהוסיף עניין לסיפור הזה", אמרה טאקונלי, שבשנות ה-20 המוקדמות לחייה, זכתה בתואר מיס אברוצו, וייצגה את המחוז שלה בתחרות מלכת היופי הארצית. "כל מה שיש לי לומר זה שאם הייתי רוצה להיות דוגמנית או חשפנית הייתי עושה זאת כבר כשהייתי צעירה יותר ויפה יותר".

אין תמונה
תלמידים, תהיו בשקט, אני לא רוצה להיות השוטרת הרעה. או שכן

"אני מלמדת פה כבר שלוש שנים ומעולם לא נתקלתי בבעיה", סיפרה טאקונלי. "הילד, שאימו התלוננה, עזב את בית הספר לפני כמה שבועות ודבר לא נאמר מאז. שאר המורים וההורים הביעו את תמיכתם והפילו הקימו עבורי מועדון מעריצים, שזה ממש חמוד".

דובר בית הספר היוקרתי, אוסוולדו סונגיני אמר בתגובה: "איליאנה עומדת בכל הדרישות המחמירות שאנו מציבים כדי ללמד בבית הספר ואנחנו מאוד מרוצים (שלא לומר מסופקים). היא עברה תקופת מבחן, תחת פיקוח, ולא צצו שום בעיות. מבחינתנו היא מורה מעולה ויש לה את כל ההכשרה הנדרשת. ידענו הכל על עברה מאחר והיא לא הסתירה דבר". וטוב שהיא לא הסתירה דבר.

>> להיט באוסטרליה: תספורת ומופע חשפנות בכרטיס אחד