שפרה קורנפלד (תמונת AVI: האח הגדול)
אסרוג איתך עצים כמה שתרצי, שפרה, אהובתי | תמונת AVI: האח הגדול

תרשו לי רגע לשים את מלחמת הפרידמנים בבובלילים בצד. עם כל הכבוד לשד העדתי ולאחוזי הרייטינג שהוא מביא איתו, לי יש סיבה אחרת לגמרי להקדיש את אחר הצהריים הקרוב לשליחת מסרונים אדוקה לדיירת המועדפת שלי.

שפרה, אני מאוהב.

אני זוכר את היום שבו נכנסת לבית. כבר אז ידעתי שאת שם כדי להישאר. את היית כמו פרח לוטוס נדיר בין שלל הבחורות דקות הגזרה שחשבו שרגליים ארוכות או שיער בלונדיני שופע יחבבו אותם על העם. את באת עם חיוך מסתורי ועם צחוק תמים שמסתיר מאחוריו עוצמה שלא תתואר. אך בעיקר, שפרה אהובתי, את הגעת עם משהו שלא ראיתי כבר זמן רב על מסך הטלוויזיה: את הבאת איתך נשיות.

הערוצים המסחריים שלנו מפגיזים אותנו בתכניות ריאליטי, ואלה מביאות איתן בחורות חטובות בבגדי ים. ואני מודה, מאוד קל לשכוח לרגע מהטראש כשאתה מתמקד בישבן המעוצב של מרינה או בחזה המרשים של נעמה. וכן, כששמעתי שהאח הגדול מגיע לארץ כבר שפשפתי את ידיי בציפייה. הנה, הולכים להיות לי שלושה חודשים של כוסיות במקלחת.

ואז קרה הפלא הזה. שפרה קורנפלד, את נכנסת לבית וככל שהנוכחות שלך הועצמה כך פחות עניינו אותי השורטס של קרן או הפופיק של ונסה. בהתחלה לא כל-כך ידעתי להסביר את זה. אחרי הכול את לא בדיוק הטיפוס שלי – מלאה מדי במקומות שאני רגיל לראות בהן גזרה של שעון חול, ועם תספורת שמזכירה את האופנה במצרים בימים של משה רבנו.

אך ככל שהשבועות עברו, התבהרה אצלי ההבנה: את, שפרה, את אישה אמיתית. אף מיני או מחשוף לא יכולים להתחרות בסקסיות שפורצת ממך בכל פעם שאת מישירה את מבטך למצלמה. אין נשיקה או התגפפות סודית מתחת לשמיכות שיכולים להתעלות על הכנות שלך כשאת מצחקקת בהשלמה – זאת לאחר שהאח הגדול שוב פעם מבקש ממך משימה שכל ייעודה הוא להיאבק באבא בובליל.

שפרה, עקבתי אחרייך מהרגע שבו נלחמת על הלחם הלבן, דרך הרגע שבו העדפת דובשניות ותפוזים על סיגריות, ועד להתנהלות החכמה והעדינה שלך במשימת הטוק-שואו מול בובליל. בכל צעד שלך את קורנת שלמות ואם הייתי יכול, הייתי קופץ מבעד לחומות הווילה ומעניק לך חיבוק. ואולי קצת יותר.

היום בערב את הולכת לרדת במדרגות, עם או בלי מיליון – באמת שלא אכפת לי, מצידי שבובליל ייקח ושאשקלון תשמח ותצהל. אבל רגע לפני שתתחבקי עם האחיות ואז עם כל העולם, תרימי את הראש, אולי תראי אותי בקהל. אני אהיה הבחור עם העיניים הנוצצות, ואולי אפילו מתישהו אני אבוא להגיד לך שאת אישה מדהימה. ואפילו אם רק תחייכי אליי ותו לא, דעי לך שאת נתת לי משהו שהיה חסר לי כבר הרבה זמן. את החזרת אצלי את הכבוד כלפי מתמודדות הריאליטי, וכלפי הנשים באשר הן.