אין תמונה
האלי ברי במיטבה. "מונסטר בול"

יש סצנות סקס שעשו סרטים, ויש סרטים שנדמה כאילו נכתבו כדי שלסצנת הסקס שלהם תהיה הצדקה עלילתית. ולמרות שסצנות הסקס בהוליווד של אמריקה השמרנית לא מתאפיינות בדרך כלל במציאותיות או ביצירתיות רבה, יש כאלו שבכל זאת התעלו על השאר - וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. אז תכין את הפופקורן, תתרווח בכיסא וקבל: עשר סצנות הסקס הזכורות והטובות ביותר בהוליווד. עכשיו תריץ אחורה ותעבור על זה שוב.

משולש פראי (Wild Things, 1998) - דניס ריצ'ארדס, נב קמבל ומאט דילן

בעבור דניס ריצ'ארדס עם המכנסון הקצר שלה ב"משולש פראי" היינו מוכנים להפוך ליועצים חינוכיים, להיות מאושמים בפשע שמעולם לא ביצענו, לעבור מספר אינסופי של טוויסטים עלילתיים ולהישאר עם פרצוף של "מה לעזאזל הלך פה" בסוף הסרט. כי כשאתה צופה בסצנה הלוהטת מ"משולש פראי" אתה בעצם צופה בחיבור הבלתי אפשרי בין המעודדת מלכת הכיתה והנערה הגותית עם העיפרון השחור, ואם זה לא מטורף מספיק נוסיף למסיבה גם את היועץ החינוכי של בית הספר שלהן.
בעצם אנחנו די בטוחים שלא מעט סטודנטים הלכו להיות יועצים חינוכיים רק בגלל הסרט הזה. והטוב מכל הוא שאנחנו יכולים לצפות בסרט בלי כל רגשות אשם; כששיחקו תלמידות תיכון פוחזות היו דניס ריצ'ארדס ונב קמבל בנות 28 ו-26.
הלינק לקטע הוא NSFW, אז תצטרך לראות את הסרט כדי להגיע לסצנה. חיים קשים.

אין תמונה
אוקיי, מאט, תירגע ופשוט תזרום עם זה. הסצנה הזאת עוד תהפוך אותנו לסופרסטארים

מלהולנד דרייב (Mulholland Drive, 2001) - נעמי ווטס ודברה הרינג

אין תמונה
מצטערים שאין לינק. אנחנו אתר מהוגן

גם אם לא הבנת דבר מהסרט, וסביר להניח שזו המציאות, הדבר העיקרי שאתה בטוח תזכור מהסרט הזה הוא הסצנה הלוהטת במתרחשת בין נעמי ווטס לדברה הרינג. אחרי שווטס עוזרת לה לחפש את עברה, הרינס גומלת לה בנשיקת לילה טוב הכי טובה שראינו אי פעם על גבי מסכי הקולנוע.

קראנק (Crank, 2006) - איימי סמארט וג'ייסון סטיית'ם

סצנת הסקס של קראנק היא הפנטזיה המושלמת של כל חובב סקס במקומות ציבוריים. אולי הסצנה הזו תיראה לך לא ממש אמינה, סקס מול עשרות עוברי אורח מריעים, מבלי שאף אחד יפריע או יחליט להזמין שוטר, אבל אנחנו לא מתעסקים באמינות אלא בקולנוע משובח. ובכן, ג'ייסון סטיית'ם הורעל על ידי המאפיה בחומר מיוחד שגורם לגופו לצרוך אדרנלין, אחרת הוא ימות, ולכן נאלץ סטיית'ם לשכב עם חברתו במרכז צ'יינה-טאון כדי לשחרר אדרנלין ולהציל אל חייו.
לצערנו ובעיקר לצערה של איימי סמארט, מעשה האהבים לא מסתיים באביוניה משותפת של טירוף חושים, אך בל ליבכם ישבר, בסרט השני סמארט וסטיית'ם עוד יזכו לסיים את מה שהתחילו מול אצטדיון מלא במהלך מרוץ סוסים.

אין תמונה
קלאסיקה. "קראנק"

עיניים עצומות לרווחה (Eyes Wide Shut, 1999) - טום קרוז ועירומות אנונימיות במסכות

אין תמונה
אורגיית מסכות. ככל הנראה הרעיון הכי גדול של סטנלי קובריק בכל הקריירה שלו

סצנת הסקס ב"עיניים עצומות לרווחה" היא ככל הנראה הדבר הכי לוהט שאי פעם תוכל להוציא מאורגיה הוליוודית. נשף המסיכות המטורף הזה הוא הוא בעצם המהות של סקס קבוצתי, משולח רסן, מחוסר בושה או מעצורים. כשהמסיכות על הפנים אין ממי להתבייש, אין סיבה לעצור את עצמך ולמי לדפוק חשבון.
הסצנה גדושה בעירום פרונטלי מלא. בקיצור, לא משהו שאנחנו יכולים להראות כאן. אבל תראה איזה קטע, הסרט זמין בכל תוכנת שיתוף קבצים או ספריית וידיאו.

אהבה בשחקים (Top Gun, 1986) - קלי מקגיליס וטום קרוז

אין תמונה
יו, זה כל כך רומנטי. הלוואי שגם לנו היה סקס כזה מושלם

סצנת הסקס מטופ גאן הרסה יותר לילות אינטימיים משליאור שליין הרס בדיחות. כי בין הסדינים שבין טום קרוז לקלי מקגיליס נטמנו הזרעים לציפיות בלתי אפשריות מסקס; התנועות האיטיות, הווילונות המתנופפים ברוח, הנשיקות הבלתי נגמרות - הפכו את הסקס לאוסף קלישאות קיטשיות שיותר מדי נשים בעולם ראו ואמרו לעצמן "ככה אני רוצה". סצנת הסקס, או שמא נכון יותר לקרוא לה 'סצנת התניית האהבים לאור ירח' של טופ גאן, היא תמצית השקר ההוליוודי לגבי סקס, ויותר מדי אנשים, ובעיקר נשים שראו אותה חשבו שכך סקס צריך להראות.
וחוץ מזה, הסרט זרוע בכל כך הרבה מתח הומו-אירוטי וסצנות מקלחת\חדר הלבשה, שאנחנו מתחילים לחשוד שקרוז בכלל חשב על ואל קילמר, חברו לבית הספר לטיסה, כשהוא התגופף בכזו 'חושניות' עם מדריכתו הבלונדינית קלי מקגיליס.
וכל זה מבלי לדבר על שיר הרקע, נו באמת, "טייק מי ברת' אווי" של ברלין? האמת, פתאום אנחנו מצטערים שבכלל הכנסנו את הסצנה הזאת לרשימה.

מונסטר בול (Monster's Ball, 2001) - האלי ברי ובילי בוב ת'ורנתון

אין תמונה
תנצל טוב את החמש דקות שלך, בילי בוב. זה עולה להפקה מיליון דולר

מה שהולך על הספה והרצפה ב"מונסטר בול" הוא האנטיתזה לסצנה מטופ גאן - במקום רומנטיקה דביקה ולבלובים אנחנו מקבלים סקס חזק, חייתי, ישר לפנים. כשצופים בסצנה האלמותית הזו נדמה שאנו לא צופים בשני שחקנים שמגלמים דמויות, אלה בזוג אקראי שעושה סקס לוהט (מלבד העובדה שלנשים בזוגות אקראיים בדרך כלל אין תחת כמו של האלי ברי).
על פי הדיווחים קיבלה ברי מיליון דולרים נוספים על השתתפותה בסצנה. מעניין אם גם בילי בוב ת'ורנתון דרש תשלום עבור מה שהוא עשה עם האלי ברי בסצנה הזו. במאי הוליווד היקרים, אנחנו מוכנים לעשות זאת בחינם, רק תרימו טלפון.
הלינק לקטע לא בטוח עבור חלק מכם. חפש תחת "סרטי דרמה" ותגיע לזה לבד.

טים אמריקה (Team America: World Police, 2004) - במאי: טרי פארקר

אם את הקלישאתיות של "אהבה בשחקים" קיבלנו בהפוכה עם ה'ראף סקס' של מונסטר בול, אז כאן אנחנו מקבלים אותה מהצד השני, עם הפרודיה הכי חדה לדרך בה הוליווד מציגה סקס. ולמרות שהיא מתרחשת בין שתי בובות על חוט היא בערך סצנת הסקס הכי בועטת שאי פעם עלתה על המסכים, פשוט בגלל שהצנזורה תרשה לבובות לעשות דברים שהיא לעולם לא תתן לאנשים. הבובות האלו עושות כל דבר שלא חשבתם שמישהו יעשה בסרט, וגם כמה דברים שממש לא היית רוצה לראות מישהו עושה בסרט.
אבל תודה שאף פעם לא חשבת שתראה סצנת סקס שהשחקנים בה הם נטולי אברי מין.

אין תמונה
הלילה תורי למשוך לך בחוטים. "טים אמריקה"

לקחת חיים (Taking lives, 2004) - אנג'לינה ג'ולי ואית'ן הוק

אין תמונה
סצנת הסקס הכי חושפנית של אנג'לינה ג'ולי. במילים אחרות: לעזאזל איתך, אית'ן הוק

לא באמת ציפית לראות רשימה של עשר סצנות הסקס הזכורות ביותר בכל הזמנים בלי אנג'לינה ג'ולי. והאמת שהתלבטנו בין סצנה זו ל"ג'יה" ו"מר וגברת סמית'" אבל בסוף החלטנו שג'יה היה בוסרי מדי ו"מר וגברת סמית'" היה קצת עשוי מדי.
והנה פריט טריוויה מעניין על מאחורי הקלעים של הסרט: אית'ן הוק נכנס לחדר כשה'בראד פיט' שלו כבר בחוץ. נראה לך קצת מוזר? צפה בסצנה, הראה לנו בבקשה מתי הוא פותח את הרוכסן שלו, ואנחנו נחזיר לך את כספך.
לינק: היי, הציצי של אנג'לינה ג'ולי בחוץ. אין מה לעשות, זה עוד סרט שתצטרך לראות לבד.

הרעב (The Hunger, 1983) - סוזן סרנדון וקטרין דנוב

אין תמונה
לצעירים שביניכם, כדאי שתדעו: סוזן סרנדון הייתה הדבר הכי חם בשנות ה-80

אנחנו אוהבים לסביות, אנחנו אוהבים ערפדיות ואחרי הסצנה הזו אנחנו אפילו מתחילים לחבב את סוזן סרנדון, ככה שאנחנו די בטוחים שהסצנה הזו היא הדבר הכי לוהט שאפשר להוציא מ-1983. ובינינו זו הייתה חתיכת אוונגרדיות להראות סצנת לסביות כל כך רותחת באותם ימים.
זו גם הדוגמה המושלמת לסרט שנבנה עבור סצנת סקס, כי אף אחד לא באמת זוכר מה הלך בסרט, רק מי שכבו בו.
לינק: לא באתר הזה.

אינסטינקט בסיסי (Basic Instinct, 1992) - שרון סטון ומייקל דאגלס

שרון סטון כל כך סקסית ב"אינסטינקט בסיסי" שלפעמים נדמה שהיא אפרודיטה, אלת האהבה והסקס, שהיא מיניות שהתגבשה לכדי אשה, שאם לאירוטיקה הייתה צורה, היא בטוח הייתה של שרון סטון. בסרט הזה שרון סטון הגדירה מחדש את המושג "סצנת סקס" ואת ז'אנר המותחן האירוטי בכלל. כל תנועה וכל מחווה ביצירת הקולנוע הזו משדרים מיניות. במהלך חקירה משטרתית הראתה סטון לבלש מייקל דאגלס פרומו מבטיח למה שהולך לקרות כשהיא מפסקת את רגליה באותה סצנה מפורסמת, שעל פי ספר השיאים שהרגע המצאנו מדורגת במקום הראשון מבין הרגעים הקולנועיים שהורצו אחורה ונצפו שנית. אך זהו כזכור רק פרומו למה שקורה אחר כך, כשהיא לוקחת אותו להרפתקת סקס שלא הוא, לא אתה ולא אנחנו נוכל אי פעם לשכוח.
לינק: תעצום עיניים, אתה בטוח זוכר לבד.

אין תמונה
סצנה כזאת רואים פעם באלף שנים. "אינסטינקט בסיסי"
>> ספיישל חגיגי: 10 דיירות "האח הגדול" הכי שוות בעולם