כמו משקפיים, גם פורנו הוא מוצר צריכה בסיסי. במחקרים בארה"ב העידו 70 אחוז מהגברים שהם צופים בפורנו, שזה כלום לעומת הגברים בישראל, פה הנתון עומד על לא פחות מ-79 אחוז גברים שצופים באופן קבוע בתכני XXX.

לנוכח הנתונים האלה אנחנו מניחים שיהיה לנו קשה להפתיע אתכם, אבל ננסה בכל זאת: להלן 10 עובדות על שחקניות פורנו שכנראה לא ידעתם. אחרי שתסיימו לקרוא ענו על הסקר והיו כנים - כמה מהעובדות באמת הפתיעו אתכם?

העבר המפתיע של כוכבת משחקי הכס: סיבל קקילי (Sibel Kekilli)

משחקי הכס - שאי (צילום: באדיבות yes/HBO)
עברה הסמכה מקצועית | צילום: באדיבות yes/HBO

חובבי משחקי הכס ישמחו לדעת ש-שאי, הזונה החביבה ביותר על טיריון, עברה הסמכה מקצועית מספר שנים קודם לכן בתעשיית הפורנו הגרמנית. בשנים האחרונות היא זוכה לעדנה בתעשיית סרטי המיינסטרים ובפחות גירויים בעור באיזור החלציים. היא אף זכתה 4 פעמים בתואר השחקנית הראשית הטובה ביותר, בסרטים נורמטיביים לגמרי, שממש לא דורשים גמישות וסיבולת לב ריאה של פומה.

הסטודנטית שמצאה דרך מקורית לממן תואר: בל נוקס (Belle Knox)

אין תמונה
מימנה לימודים

בל היתה סטודנטית רגילה באוניברסיטת דיוק המפורסמת, שהחלה לעסוק בפורנו בכדי לממן את הלימודים בסך 60,000$. חבר לספסל הלימודים נפל "בטעות" על סרט פורנו שבמהלכו זיהה את בל. הוא לא איבד את העשתונות, הרים במהירות את מכנסיו, ורץ להפיץ את השמועה לאחווה והוכיח שוב את הטענה שגברים תמיד מספרים לחבר'ה - גם אם הם שכבו עם הבחורה רק בדמיון שלהם. השמועה התפשטה והגיעה עד הנהלת האוניברסיטה אשר החלה לפעול לסילוקה של בל במיידי. המאבק הזה נמשך עד היום בעקבות נחישותה של בל וכנראה יימשך לעוד הרבה שנים. המלצתנו הקטנה לבל היא להמשיך בפורנו ולבחור לעשות את הפוסט דוקטורט בתחום הפרוקטולוגיה.

הלבנונית שלובשת חיג'אב בזמן סקס: מיה קאליפה (Mia Khalifa)

מיה קאליפה (צילום: twitter)
מיה קאליפה | צילום: twitter

מיה היא שחקנית פורנו טריה ממוצא לבנוני, שעברה לארה"ב עם משפחתה בשנת 2000. את הקריירה שלה התחילה כשעבדה ברשת מזון מהיר כשאחד הלקוחות גילה אותה והציע לה להחליף את הצעצוע בארוחות הילדים בצעצוע של מבוגרים. היא פרצה לתודעה לאחר שבאחד מהסרטונים הראשונים שלה לבשה "חיג'אב", תלבושת מוסלמית מסורתית המכסה את הראש והחזה. בעקבות הסרטון השערורייתי גורמים רשמיים בלבנון יצאו נגדה בתקשורת וגורמים עוינים איימו על חייה בגלל שהיא מביישת את הדת והמדינה. מנסראללה לא נמסרה תגובה.

המורה שכל אחד היה רוצה: היידי קסלין (Heidi Kaeslin)

עובדות מפתיעות על כוכבות פורנו (צילום: imgur.com)
קיבלה השראה בבית הספר | צילום: imgur.com

היידי עבדה בתור מורה בתיכון בארה"ב, עד שביום בהיר אחד הועזבה לחופשה בתשלום על ידי ההנהלה, לאחר שהאחרונה גילתה שבמקביל להכנה לבגרות בהיסטוריה המורה ניהלה אתרי פורנו בנושא "מורה זנותית ותלמידיה". היידי הודתה שהיא אכן התחילה את המיזם כשזיהתה שרוב התלמידים לא ממש מקשיבים לה בשיעור אלא פשוט בוהים לה בחזה.

סמנכ"לית הכספים עם הקריירה הכפולה: ברנדי לאב (Brandi Love)

עובדות מפתיעות על כוכבות פורנו (צילום: imgur.com)
הקימה מרכז סיוע להורים | צילום: imgur.com

ברנדי היא שחקנית פורנו מוערכת שמתמקדת בסרטוני "אמא שופעת חזה פוגשת את הבן החורג ומעמיקה איתו את מערכת היחסים הרקטלית". כנראה שהיא כל כך התחברה לדמות האימהית עד שהיא הקימה מרכז תמיכה להורים העובדים בתעשיית הפורנו. בין לבין היא גם אוחזת במשרה של סמנכ"לית כספים בחברת נורמטיבית ורגילה של פרסום ומדיה. אז בפעם הבאה שאתם הולכים לקחת את המשכורת שלכם מהחשבת שכר בעבודה, נסו לצלם את פניה בזיכרון למקרה שתפגשו בה ברחבי האינטרנט והנייר טואלט.

המתמודדת הסקסית לבחירות מושל קליפורניה: מארי קארי (Mary Carey)

עובדות מפתיעות על כוכבות פורנו (צילום: imgur.com)
גם פוליטיקאית | צילום: imgur.com

למרות שלשתיהן יש פרונט שיכול לגרום להאמר H3 להסמיק, הכוונה היא לא למריה קארי אלא למארי קארי. הגברת שהתברכה בנתונים ובאהבה למקצוע החליטה למנף את המותג שלה, וכחלק מתעלול שיווקי היא רצה פעמיים לבחירות של מושל קליפורניה. בין עקרונות המצע ניתן לראות נושאים כמו הטלת מיסים על שתלי סיליקון והעדפת יתר לחזה טבעי, חקיקה והפיכת ריקוד הלאפ דאנס כמוכר במס בכדי לעזור לעסקים קטנים, ואיך אפשר לשכוח את התוכנית למיגור הפשיעה על ידי מתן שירותי פורנו תמורת החזרת כלי נשק מהציבור. היא כמובן לא נבחרה, אבל ארנולד שוורצנגר כן, ולאלוהים הפתרונים.

זאת שמנסה לפתור את משבר הדיור: ריילין (Raylene)

עובדות מפתיעות על כוכבות פורנו (צילום: imgur.com)
פרשה סופית. אולי | צילום: imgur.com

את התואר "אור לגויים" מקבלת הכוכבת ריילין, מכיוון שהיא רבע יהודייה מצד האבא. הקריירה שלה, כמו חלק מהתנוחות האהובות שלה, הייתה ורסטילית והיא פרשה וחזרה לתעשיית הפורנו באותה תדירות שבה השחקנים מבצעים בדיקת HIV. ב-2001 היא אף הבליחה בטלויזיה המסחרית ושיחקה בסדרה "רחוב ג'אמפ 21" וכשסיימה את חלקה חזרה לככב בפורנו. שנים רבות ורוויות בסקס עברו והיא החליטה שוב לפרוש והפעם להפוך ליועצת נדל"ן – אומנם היא לא רשמה הישגים מרשימים בתחום אך אי אפשר שלא לקשר בין תקופת עבודתה ובין עליית מחירי הדיור והמשבר העולמי באותה השנה. לאחר התאוששות הכלכלה העולמית, היא שוב מצאה עצמה בפורנו. שנה שעברה היא הודיעה שהיא פורשת סופית. לבינתיים.

אקטיביסטית לוחמת נגד תעשיית הפורנו: שלי לובן (Shelley "Roxy" Lubben)

עובדות מפתיעות על כוכבות פורנו (צילום: imgur.com)
מהפך מפתיע, כפי שמעיד הצלב | צילום: imgur.com

רוקסי עבדה מספר שנים בזנות וחשפנות לפני שקיבלה העלאת דרגה, סיכת כוכב ושודרגה לסרטוני פורנו אגרסיביים. לאחר קריירה קצרה של שנתיים היא הרגישה מצולקת ושזה יותר מדי בשבילה, היא החליטה להתחבר בחזרה לדת ונולדה מחדש כנוצריה בטקס רשמי ומשעמם. כל זה היה טוב ויפה עד שהיא החליטה לקחת עוד כמה צעדים קדימה וכמו כל טבעוני מתחיל שמנסה להרוס לכולם את התאבון היא הפכה לאקטיביסטית, לוחמת חופש נגד תעשיית הפורנו. כיום היא פועלת להצלת שחקנים מהתעשייה – ככל הנראה הפעילות הזו לא תישא פרי, מכיוון שהסיכוי שהפורנו ימוגר זהה לסיכוי שבשנה הבאה יציגו בסצנות סקס בועת תרגום לחרשים בקצה המסך.

אחות בית החולים ששכבה עם 620 גברים ללא הפסקה : יוסטון (Houston)

עובדות מפתיעות על כוכבות פורנו (צילום: imgur.com)
אחות מוסמכת | צילום: imgur.com

יוסטון היא כוכבת ותיקה מהעבר, היא נודעת בעיקר בזכות התואר "הגאנג-באנג הגדול ביותר בעולם" (620 גברים ללא הפסקה – השיא נשבר כמה שנים לאחר מכן על ידי שחקנית אמביציוזית אחרת). לאחר עשרות שנים בתעשיה ועקב בעיות בברכיים היא החליטה לפרוש וכיום היא מבקרת בכנסיה באדיקות. לאחרונה אף סיימה לימודי בית ספר לאחיות – אך רגע לפני שאתם מתניעים את האוטו ונוסעים להדסה עין כרם נציין רק שהיא מתגוררת בארה"ב. נחמה קטנה היא שייתכן וסרטוני "באתי לעשות בדיקת דם ולאחות היה חם אז היא התפשטה" אכן מבוססים על אירועים אמיתיים.

השחקנית התוקפנית בסרטים ובמציאות: טורי ליין (Tory Lane)

עובדות מפתיעות על כוכבות פורנו (צילום: imgur.com)
התפרעה במטוס | צילום: imgur.com

אחרונה חביבה היא טורי, כוכבת ותיקה בתעשיה, בייחוד בסרטוני "הבעל רצה שאשכב עם זרים ומי אני שאגיד לא". ב-2014 היא נעצרה בנמל התעופה של לוס אנג'לס לאחר שהתפרעה ותקפה דיילים במהלך טיסה – מממצאי החקירה נקבע שהגברת היתה שיכורה וכנראה לא היה שום קשר לשוקולד. האירוניה היא שמספר שנים לפני כן שיחקה טורי בסרט פורנו בעל השם "כששחקני הפורנו תוקפים".

אבי לביאד, מהנדס, סופר ואסטרונאוט בפרילאנס.

>> בחנו את עצמכם: מזהים יותר כוכבות פורנו או יותר נשיאים?