מסאז' (צילום: Jacob Wackerhausen, Istock)
יש מסאז' ויש מסאז'. אם אתה רוצה שיהיה לה חיוך כזה על הפנים, אתה צריך ללמוד את הסוג השני | צילום: Jacob Wackerhausen, Istock

רובנו לא יודעים איך לגעת. אני אפילו לא מדבר על משחק מקדים, אני מדבר על מגע בסיסי. לא מלמדים אותנו לגעת וכאשר כן מדברים איתנו על זה לרוב מדובר על מכות. גם שנים אחרי שהתבגרנו ואנחנו מבינים שזה בסדר לחבק, אנחנו עדיין מוסיפים צ’פחה על הגב כי חיבוק רגיל הוא אינטימי מדי, נשי מדי. זו הסיבה שרוב הגברים הם מאהבים גרועים. כדי לגעת נכון צריכה להיות רמת רגישות מסוימת. יכול מאוד להיות שבת הזוג שלך אוהבת מגע קשוח יותר - אבל גם במגע כזה יש רגישות שצריך ללמוד. אז איך לומדים לגעת? עובדים על זה.

שלב ראשון: לשפר את הרגישות

אם אתה ילד של שנות השמונים, אתה מכיר את קרטה קיד ואז התרגילים הבאים לא יראו לך מוזרים. תעשה את מה שכתוב ותגלה פתאום שבמיטה יש לך סקס שלא היה שם קודם. כל התרגילים האלו פשוטים, לא דורשים שום דבר מיוחד ואפשר לעשות אותם במשך כמה דקות ביום.

התרגיל הראשון מפתח רגישות באצבעות. זרוק מטבע קטן לספר עבה. מבלי להסתכל איפה המטבע נחת, כסה אותו במספר דפים. עכשיו העבר את קצות האצבעות וחפש את הבליטה שהמטבע יצר. נסה זאת כמה פעמים ובכל פעם הוסף כמה עמודים. בתוך זמן קצר תגלה שאתה מסוגל לזהות את המטבע גם מתחת לחצי ספר.

התרגיל השני הוא של יציבה. תתחיל לשטוף כלים. עשה זאת עם פיסוק רחב, תרגיש שאתה ממש יציב על הרצפה וכשאתה שוטף את הכלים בצע את התנועות מהמתניים - אם אתה מניח כוסות על השיש, אל תסובבו רק את הגב, זוז מהמתניים. ככל שתתמיד בזה יותר כך תגלה שבאופן כללי כואב לך פחות הגב - אבל גם תפתח רגישות ומודעות לגוף שלך.

התרגיל השלישי הוא תרגיל נשימה. כשאתה יושב בסלון עם החברה, נסה להקשיב לנשימות שלה ולהתאים את עצמך אליהן. תרגיל נחמד יותר הוא לשכב במיטה לצידה כשהיא ישנה ולנסות לסנכרן את הנשימות. אם יש לך חברה שמשתפת פעולה (כדאי לה, היא עומדת לקבל מסאז'), שב איתה במיטה או בסלון, הנח יד על החזה שלה ובמידה ואתה מצליח להתרכז, התאם את הנשימות אליה.

שלב שני: לדעת לגעת

זה החלק המסובך יותר. כשאתה נוגע באדם אחר אתה עושה משהו שפסיכולוגית הוא מאוד קשה, גם לכם וגם לו. חדירה למרחב הפרטי גורמת לנו לאי נעימות, מגע (גם מאדם אוהב) מאותת סכנה לחלק הפראי יותר של המוח. יש מתיחות אוטומטית בשרירים של האדם בו נוגעים, גם אם קלה ביותר.

מגע טוב הוא מגע שמתחיל בטוח. אל תתחיל בליטופים עדינים שמתאימים אולי לתינוקות. כשבת הזוג שלך לבושה ושוכבת על הבטן, הנח יד על הגב שלה והתחל ללטף מהגב אל הראש ואז לרגליים. אל תשבור מגע, הקפד להשאיר את אותו הלחץ. כף היד צריכה לגעת כולה בגוף שלה. הוסף גם את היד השנייה. עשה זאת בעדינות, באיטיות. אתה לא מנסה למעוך אותה או לגרום לה לקפוץ כי דגדגת אותה.

השלב הבא נעשה בעירום. שלה, לא שלך. אתה רוצה לתת לה עיסוי והמטרה היא לגרום לה ליהנות. תשאיר את הבגדים עליך - ואתה מבהיר שאתה רוצ לפנק ולא מנסה להשיג משהו (למרות שאתה כן מנסה). שוב, יד על הגב, מגע מלא. החלק את היד שוב לראש ואל הרגליים. הוסף עוד יד. השאר את כף היד כולה על הגוף כל הזמן ואל תשבור מגע.

נערת ליווי (צילום: istockphoto)
בשלב הראשון היא צריכה להיות עירומה ואתה לבוש, אחרת אתה לא מראה רצינות | צילום: istockphoto

אם היא רוצה, אתה יכול להוסיף שמן. אפשר לקנות שמן עיסוי פשוט (בסיס, ללא ריח. בלי השטויות המעורבבות שמוכרים בחנויות), כמו שמן ענבים שקדים. אם יש לכם בבית שמן זית זה בסדר, למרות שהוא כבד והריח שלו חזק. הטכניקה הטובה ביותר לעיסוי שבסופו של דבר אמור להוביל לסקס טוב, הוא עיסוי של יד דורפת יד. שב על הישבן שלה. הצב יד אחת על הגב והחלק אותה מעלה. לפני שאתה מגיע לקצה הגב הנח את היד השנייה על הגב והחלק אותה באותו הקצב אחרי היד השנייה. השב את היד הראשונה לבסיס הגב והחלק אותה וכן הלאה. התנועה הזו על הגב, היד או הרגל היא גם נעימה, גם מעוררת ביטחון וגם מרגיעה מאוד. הדבר האחרון הוא לשים לב לנשימות ולסנכרן בין הנשימות שלך לנשימות שלה.

שלב שלישי: עיסוי אירוטי

זה השלב שחיכית לו. אתם עירומים, אתם מוכנים לסקס. עצור וקח את הזמן. אפילו אם היא מתה לזיין אותך, חייך והנח עליה יד. לטף את כל הגוף כאילו אתה עוטף אותה בחומר בלתי נראה. התחל מהגב, עלה לראש, רד לרגליים.

כעת מגיעות הנקודות החשובות של עיסוי כמשחק מקדים. שים לב, אתה לא עושה עיסוי לשחרור השרירים - עיסוי כזה דורש מיומנות וידע. אנשים שעושים את זה בלי לדעת הבנה יכולים לגרום ליותר נזק. אתה לא רוצה שיכאב לה, אתה רוצה שהיא תחשוב על סקס בכל צורותיו ולא על השריר שנתפס לה בצוואר בגלל שהיא עבדה הרבה זמן מול המסך היום והבוס שלה הציק לה.

פנטזיות (צילום: istockphoto)
אם תעשה את זה טוב, אין כמעט דבר שהיא לא תעשה בשבילך | צילום: istockphoto

עכשיו, החלק את הידיים מכפות הרגליים שלה אל הירכיים הפנימיות - אבל לא למעלה מזה. החזר את הידיים חזרה ושוב החלק אותם מעלה. אתה יכול לעשות את זה כמה דקות ואז להחליק את הידיים לישבן ולהעלות לגב. הפוך אותה ולטף את הבטן, את החזה ואת הפנים.

התרכז באזורי הצוואר, הישבן והירכיים ושים לב לתגובות ולשינויים בנשימות שלה. החלק את הידיים באיטיות על הגוף ושים לב אם יש אזור שגורם לנשימה להשתנות. אם כן, חזור למקום הזה וטפל בו בעדינות. הקפד על מגע מלא והמנע מהסרת הידיים לחלוטין.

קח את הזמן ותמשיך לעשות לה נעים. השלב בו אתה מתחיל לגעת באיברים אינטימיים יותר הוא השלב בו היא אומרת לך לעשות את זה או מניחה את היד שלך שם. כשזה קורה לך עם זה, תשאיר מגע מלא ולא מרפרף וענג אותה עד הסוף. הזמן שלך יגיע מתישהו, אז בינתיים תתרכז בה. זו המהות של משחק מקדים.

>> יש משהו שאנחנו רוצים לספר לכן: חמישה סודות שגברים שומרים מנשים