בואו נקרא לילד הבעייתי בשמו - לפעמים אנחנו לא מצליחים להחזיק מעמד בזמן הסקס. בין אם זה אחרי חודש במוצב מחניק איפשהו על גבול הצפון או בגלל תנועה חדה ולא מבוקרת, רצוי תמיד להימנע מהמצב המביך הזה שהיא תופחת לך על השכם ואומרת: "בסדר נו, קורה. לא נורא".

בזמן שגמירה היא תמיד מבורכת, כנראה שלא קיימים יותר מדי גברים שישמחו לקבל אותה בתצורה הזאת. על כן, ישנן דרכים להתמודד עם התופעה. תרגילי קיגל לדוגמא, שמחזקים לכם את השליטה שם למטה, יכולים לעבוד מצוין. אחרים אולי יעדיפו להשתמש בטקטיקות בשביל להרגיע את ההתרגשות, כמו לשפשף מבעוד מועד או אולי לחשוב תוך כדי על משהו איום ונורא. אבל יש בעיה עם זה.

מחשבות על משהו שלילי יכולות לגרום לכם לאבד את הזקפה ולהרוס את הסקס לגמרי. אז כדי להימנע מזהף הנה כמה דימויים שיצרבו לכם בזיכרון, שיעזרו לכם להשהות את הפינאללה מבלי לאבד אותו. 

איך נולדת נקניקיה

כן, תראו את המרקם. תסתכלו על כל הצנרת הזאת. אתם מתארים לעצמכם איזה ריח מזעזע יש במפעל הזה? אתם קולטים שיש אנשים שזה מה שהם מתעסקים בו כל היום? תחשבו קצת על נקניקיות של אחרים לפני שאתם מתרכזים לגמרי בשלכם. 

ליצן קטן נחמד

מובן מאליו שאם יש לכם קטע עם ליצנים, אז זה לא יעבוד לכם. מדובר במחשבה חיובית, משעשעת או קריפית שעדיין לא גורמת לחוסר ריכוז טוטאלי. אגב, אם באמת יש לכם קטע עם ליצנים, מה נסגר אתכם? אין שום סיבה שהדימוי הקריפי הזה לא יהרוס לכם את האורגזמה.

שיר הנושא של דרגון בול Z

בהנחה שהייתה לכם ילדות תקינה ואתם מכירים את השיר הזה בעל-פה, הפעולה של להתרכז בשיר הזה (או כל שיר, למען האמת) אמורה להסיט לכם את תשומת הלב אל עבר אפיקים אחרים – וככה להרוויח מעט זמן לפני איבוד השליטה.

חולדת הפיצה

על אף שהחולדה הזאת הייתה להיט ויראלי לפרק זמן קצרצר אי שם ב-2016, מדובר בדימוי די מבחיל. כלומר, משהו במחשבה שמכרסם סוחב אחריו משולש פיצה וזה נראה לכולם נורמלי או חמוד היא פשוט מחרידה.

כוס בירה

לא, לא בירה צוננת וקלילה בשביל להעביר את הערב בסבבה - כי גם זה עלול לעשות לכם טוב מדי. יותר כמו בירה כבדה בטמפרטורת החדר שאמורה לעשות לכם חיים קשים. אגב, אם נגמרו לה הגזים, אז בכלל מצוין.

הדבר הזה

אצלנו במדור גברים, אנחנו לא מדברים על 'אופנה' ודברים שהם 'אין'. אבל מתחקור עמוק של הנשים פה, גילינו שהבגד של הבן אדם הזה נקרא Romper ומסתבר שעושים כאלה גם לגברים – ועל זה נאמר: "ג'יזס קרייסט!".

A post shared by Luke Blackburn (@theofficialburn) on

יום אסוני הוא יום ששוני

זוכרים את הרגע הזה שחילקו קבוצות בשיעור ספורט ואף אחד לא בחר בכם? מה לגבי הפעם ההיא שאימא צעקה עליכם, בלי שום סיבה? זוכרים את העלבון? את הכאב? כן, בדיוק. זה. תתרכזו בזה. אל תדאגו, אתם תשכחו את הבאסה מיד אחרי הגמירה - זה מה שיפה בזה.

תרגילים במתטיקה

אם אי פעם מצאתם את עצמכם מתוסכלים במהלך שיעור מתמטיקה ובשיא הייאוש צעקתם לשמיים: "אלוהים, מה יעזור לי בחיים למצוא את הנעלם המסריח הזה?!" – בדיוק במצב הנתון זה יעזור לכם. אז מהר, כמה זה 357 לחלק ל-17? זה עוד 21 דקות של אקט מיני מרשים.