סיקי וייקי (צילום: EHStock, Istock)
הכתבת שלנו בעיצומו של התחקיר לכתבה | צילום: EHStock, Istock

הנה מה שידעתי לפני התחקיר לכתבה הזאת: ויקיפדיה היא כלי מומלץ לעזרה בשיעורי בית; מחרוזת פנינים זה תכשיט לצוואר; פנס זה דבר שלוקחים למחנה של הצופים. אבל אז העורך שלח אותי לשבוע של צלילה אינטנסיבית בוויקיפדיה. "תבדקי לי מה זה דונקי פאנץ'", הוא אמר. קרקס בלקני נודע, חשבתי לעצמי. "ומה זאת מחרוזת פנינים", הוא הוסיף, וחיוך מסתורי על פניו.

עכשיו אני, כמו שועלת ברים מזדקנת, יודעת הרבה יותר מדי דברים שעדיף היה לי לא לדעת. המשפט "כל יום לומדים דבר חדש" בקושי מדגדג את החוויה מרחיבת (או שמא מפשקת?) האופקים שעברתי. תמימותי נגזלה ממני. אני חושבת לתבוע את מערכת mako גברים. כעת אני יודעת שוויקיפדיה היא מקום מטונף ומטריד. רוצה גם?

כמו מציצה – רק בלי שיניים

בוא נתחיל בפנס. בלועזית Flashlight, ובלועזית דיסלקטית יותר Fleshlight. טעות איות תמימה שכזו תוביל אתכם לארץ הפלאות של הוויקיפדיה: ערכים מיניים מפורטים ברמה אקדמאית.

הפלאשלייט (פלאש-עור?) מגיע במארז דמוי פנס גדול, אבל בפנים תחכה לך הפתעה הרבה פחות סטנדרטית – שרוול עם פתח רך ורגיש בצורה המועדפת עלייך: פה, וגינה, או פי-טבעת. לגמרי להיט בפחית. הצעצוע השרלילי הוא פרי המצאתו של קצין משטרה לשעבר שנאלץ להתמודד עם תקופת יובש בזמן שאשתו הייתה בשמירת הריון. הפתרון? סקס עם שרוול דמוי עור אנושי. לפי הוויקי, היצרנית של הפלאשלייט מסרבת לחשוף ממה עשוי החומר דמוי העור, אבל מבטיחה לצייד אותך בג'ל סיכה איכותי להנאה מקסימלית.

וכיאה לכל ערך וויקיפדי שמכבד את עצמו, גם כאן מופיעים לינקים לביקורות והתייחסויות למוצר. הנבחר שבהם הוא ציטוט מתוך מגזין הסקס Nerve.com, שחתם את הביקורת על הפלאשלייט במשפט "מרגיש כמו מציצה – רק בלי שיניים".

האזרח דילדו

דילדו (צילום: http://en.wikipedia.org)
סטראפ-און דילדו | צילום: http://en.wikipedia.org

עוד ערך שלא היית חושד בקיומו באנציקלופדיית הרשת הפופולרית הוא זה. לערך "דילדו" בטח הגעת עוד לפני שהצמחת שיער פנים, אבל דילדו דו-צדדי (דילדו"צ?) הוא בהחלט עניין שלא שהיית מצפה למצוא מחוץ לאתרי סקס. אם תרד לתחתית העמוד תשמח לגלות שגם דילדו להרכבה על אזור החלציים (המכונה על ידי הגויים סטראפ-און) וגם ויברטור אנאלי זכו בחלקת כבוד משלהם בוויקיפדיה.

אבל כרגע בוא תלמד כמה דברים על הדילדו"צ. בדומה לדילדו רגיל, הדילדו"צ נראה כמו בולבול גמיש על מקל, אבל במקרה דנן זה בולבול גמיש ששני הפרטנרים יכולים ליהנות ממנו. בקטגוריית "אופן השימוש" מוסבר כי ניתן לשחק בו בכמה אופנים: וגינה לווגינה (נשמע יותר טוב באנגלית), וגינה לפי טבעת, ותחת לתחת. כמו כן, הדילדו הדו-קוטבי מגיע בכמה גרסאות: הסטנדרטית לשימוש זוגי; כזו שבנויה לסיפוק משני כיוונים עבור אדם אחד; וערכה עם שני דילדואים נפרדים לסיפוק עצמי סימולטני (כי למה להסתפק בחדירה אחת כשאפשר ליהנות מכל הכיוונים?)

ברשימת הלינקים בתחתית כל ערך בוויקיפידה יש ערכים דומים ("ראה גם") – וכך מצאתי את עצמי לומדת מה זה Pegging, מלשון peg – יתד או פין. מכיוון שהמונח חדש יחסית, מי שלא מכיר אותו מכנה את הטכניקה המינית הנ"ל "bend-over boyfriend", שזה, בתרגום חופשי: דפקי ת'חבר שלך. טוב, אתה יכול לתאר לעצמך איך נראה האקט, בעזרתו החביבה של ידידנו - הדילדו להרכבה.

דרעק, על בי.די.עס.עם, שמעת?

טוב, למצוא בוויקי את הערך BDSM זאת לא חוכמה. אפילו בוויקיפדיה העברית מופיע פירוט מרשים על התרבות הסאדו-מזוכיסטית הזאת, כולל מילון מושגים, והסברים פסיכולוגיים באדיבות קהילת הבדס"מ הישראלית. אבל פייר, היית חושד שבדסמ הגיע גם להוויקפדיע (וויקי ביידיש)? לידיעת המלכה סבתא זפטה.

השיטוט במסדרונות הסאדו הוירטואליים הוביל אותי לרהיט הבא: ספסל הצלפות: ציוד בדסמי פופולרי שלא תמצא באיקאה. אם תרצה להרחיב את קולקציית האביזרים שלך אתה מוזמן לבקר בקטגוריה "ציוד בדסמ", וללמוד על חפתי אשכים (Testicle cuff), רוכסן (Zipper), ומותח-ביצים (Ball stretcher) .

וניל פצפוצים

ונילה סקס (צילום: http://en.wikipedia.org)
ונילה סקס | צילום: http://en.wikipedia.org

אם כבר התחלת לדבר בדסמית, כדאי שתכיר את המונח "ונילה סקס". מה שכן, בדומה לחובבי וניל שהולכים על הטעם הנדוש והבטוח הזה – ככה גם הזוג הוונילי: מקיימים מין סטנדרטי לחלוטין, שלא כולל שום התנהגות קיצונית סטייל הצלפות וקשירות. להמחשה, מצויד הערך הוויקפדי באיור של זוג אופייני בתנוחה מיסיונרית. לא מעורר תיאבון במיוחד.
מה שכן עשוי לעורר את רעבונך, או לפחות את בלוטת הפנטזיות שלך, הוא האקט המכונה מחרוזת פנינים. אל תיתן למונח התמים להטעות אותך. התכשיט הזה הוא תוצר של השפרצת זרע בכוונה תחילה על צווארה של הפרטנרית שלך. יש תמונה, כנס, כנס!!!11

סקס והרשימה הגדולה

מופתע ממה שהוויקפדיה חשפה בפנייך עד כה? חכה שתראה את הערכים הבאים, שכמות המידע הזמינה שם עליהם גובלת בדוקטורט.
תחת "תנוחות סקס" יש ארבע עשרה קטגוריות – ביניהן אנאלי, אוראלי, קבוצתי, עם חפצים ועוד. תחת כל קטגוריה כזאת מפורטות התנוחות הרלוונטיות, שחלק מהן אפילו זכו לערך נפרד. בערך דוגי סטייל, לדוגמה, מתנוססת כותרת המשנה "יתרונות וחסרונות" לרווחת הציבור. ב-"69" תמצא ציור המחשה מהמאה ה-19, וב"כפיות" אל תצפה למצוא כלי מטבח. ואם זה לא היה מספיק, הנה אלפיים מילה בחסות וויקיפדיה לערך "אסלה".

לקינוח, הנה ערך שישאיר אותך עם טעם של עוד. עם שם שקצת מזכיר חטיף, הדונקי פאנץ' (punch Donkey) נשמע בלתי מזיק בעליל. בפועל, מדובר באקט לא סימפטי בכלל שמתבצע בזמן מין אנאלי. ככה זה עובד: אם שולחים אגוף מפתיע לעורפו או גבו של הפרטנר המקבל, האגדה מספרת שכל שרירי הישבן שלו מתכווצים מרוב הלם. לא נעים. לצד מקבל, זאת אומרת. הצד הנותן דווקא מתחרמן בטירוף.