אילוסטרציה
אז מי חיפש "שרה פיילין במערה"? | צילום: אילוסטרציה, חדשות

לגברים (וגם לנשים) יש מגוון העדפות מיניות שונות ומשונות, שלרוב נשארות פרטיות וסודיות. אבל מה אם הייתם יכולים לראות מה אנשים מחפשים באתרי פורנו בכל רגע נתון? האתר החדש http://www.pornmd.com/live-search מאפשר לכם לספק הצצה לחיפושים האלה בדיוק. ויש שם כמה חיפושים שההגדרה "סוטים ומוזרים" עושה איתם חסד.

קורי פרייס, נשיא אתר הפורנו PornHub שיצר את השירות החדש, אומר כי "בהתחלה לקחנו את כל החיפושים בזמן אמת והקרנו אותם על הקיר במשרדים שלנו. זה סיפק לנו הצצה מלאת תובנות שנתנה לנו מושג מה אנשים רוצים לראות באתר שלנו. כמובן שמיד הבחנו בחיפושים מצחיקים וגם מוזרים ואמרנו לעצמנו 'למה שלא נראה את זה לכולם?'. כך עלה הרעיון של אתר שמציג את כל החיפושים בזמן אתר".

למרות תחושת הגועל וגם הצחוק שהאתר החדש מעורר, פרייס מבהיר שהם לא הקימו אותו כדי ללעוג לגולשים שלהם. "אנחנו לא שופטים אף אחד. אנחנו מודעים שיש לאנשים טעם ייחודי כשזה נוגע לפורנו". אבל גם המנכ"ל של אתר הפורנו מודה שחלק מהחיפושים הפתיעו אותו: "רשימת החיפושים מוזרה במיוחד וכללה דברים כמו "ליקוק אפים", "תולעי סאדו-מאזו", "תחתוני סבתא שעירה" ועוד דברים ביזאריים".

אין תמונה
חלק מהחיפושים בלייב פיד

אז אם אתם סקרנים במיוחד ורוצים לדעת מה עוד אנשים זרים מחפשים חוץ מ"סקס ציפורניים", "תפסתי את אבא מאונן" או "רקדנית סינית בפירמידות" אתם מוזמנים להיכנס לאתר החדש. על אחריותכם מה תמצאו שם. 

>> 8 סודות שנשים לא מספרות לנו