זוג מתנשק על חוף הים- סקס (צילום: Vasko, Istock)
פעם אחת כזאת, ותמיד תחייך כשתגיע לחוף הים | צילום: Vasko, Istock

אתה פוגש מישהי באיזה בר. העניינים מתלהטים. היא מתקרבת, אתה מניח עליה את היד. היא מחייכת לא בביישנות, אתה מניח עליה עוד יד. אחרי כמה דקות אתם כבר יושבים פחות או יותר על אותו כיסא, והסקס שבאוויר כבר הזמין משקה אחרון לפני שתאספו אותו לפעילות שלכם. עוד נשיקה, עוד ליטוף ושניכם מסכימים שצריך לקחת את הסיפור שלב אחד קדימה.

לעשות סקס על הבר זה קצת אקסטרימי מדי, אז אתם מתנדנדים החוצה, אתה מנער את הראש באוויר הקר ושותה כוס מים כדי להיות קצת יותר פיכח כשאתם נכנסים למונית.

הנסיעה לדירה שלך לוקחת חצי שעה בגלל פקק לא צפוי, ועד שאתם מגיעים היא מספיקה לקבל טלפון מחברה שלה, שצועקת עליה שהיא שכחה אותה בבר עם איזה ג'ינג'י מסטול שלא מפסיק לשלוח אליה ידיים. בזמן הזה גם הספקת להסתכל עליה באור נורמלי, ופתאום היא לא נראית לך הבחורה הלוהטת והסקסית שהתחלת איתה על הבר. אתם נפרדים עוד לפני שאתה פותח את הדלת, מחליפים טלפונים, ואתה יודע עמוק בלב ששום דבר לא הולך לצאת מהדבר הזה.

לא חבל?

דעיכתו של המתח המיני

כל הקטע הזה, של לקחת את הסקס ללוקיישן שמורכב מארבע קירות, מיטה ושירותים סמוכים, זה קטע מבאס. זה בדרך כלל רחוק, המקומות האלה, ועד שמגיעים לשם כל האנרגיה המינית המטורפת יכולה להפוך להיות משהו רדוד ואולי אפילו מביך. בעצם, להצמיד את המונח סקס אך ורק לבית, זה קצת כמו שימוש בקונדום; נכון שזה חשוב, נקי ובטוח, אבל זה גם עוצר הכל ומתחיל מהתחלה. כששניכם רוצים סקס ומחכים להגיע הביתה, אתם בעצם יוצרים מצב שבו כשתגיעו, דברים יכולים להתהפך ולא תעשו בסוף סקס. כשאתה מחכה עם סקס אתה שוכח את חוק הברזל בסטוצים: צריך להכות על הברזל כל עוד הוא חם.

תן לי להדגיש את הנקודה הזאת, כי היא חשובה: כשיש לך זמן לחשוב, במיוחד אם אתה אישה, אתה עלול להציף עצמך בסיבות מדוע לא צריך לעשות סקס עכשיו. כי את בדיוק באבל על האקס. את עייפה מדי. את חוששת שהוא לא יצלצל וכו' וכו'. בקיצור, נתת לבחורה לחשוב יותר מדי, איבדת את המומנטום ותזמון זה הכל בחיים.

לא פחות חשוב: שיהיה מה לספר לנכדים

סיפורי הסקס הטובים ביותר לא קרו בבית. זה תמיד היה במטוס. בשירותים של איזה מועדון. בטיול שנתי באיזה אוהל מאולתר. אפילו בחדר מדרגות של בניין. האדרנלין שמופרש בזמן שעושים את זה במקום שבו גם אפשר להיתפס מוסיף המון לתחושה. מעט חוויות יכולות להשתוות לכך; אם עשית סקס במקום ציבורי ואף אחד לא תפס אותך, אתה מרגיש שיכור מרוב שאתה מבסוט. אתה יכול לעשות סקס עם חברה שלך במשך שנים, אבל רק את הפעם ההיא בחוף הים, מתחת לשמיכה ממש ליד הטיילת, אתה תזכור לתמיד.

אנשים אוהבים גיוון. בין אם מדובר במה תאכל בצהריים ותזמין בערב ובין אם מדובר ביחסי מין. לא שאני אומר שסקס עם בחורה אחת זה לא מגוון מספיק; למעשה, זה בדיוק העניין שלשמו התכנסנו. לעשות סקס עם פרטנרית קבועה יכול לספק לך את כל הגיוון שאתה צריך בחיי המין שלך – אבל רק בתנאי שאתם מסכימים ביניכם שהמיטה זה לא בהכרח המקום האידיאלי שבו סקס צריך להתבצע. אחרי הכול, כמה פעמים אפשר להרגיש את אותו מזרון; לדפוק את הראש באותו קיר; להסתובב לאותה כרית ולהעיף את אותו כלב. חוץ מזה שאם תעשה סקס במקום ציבורי, רוב הסיכויים שלא תירדם אחרי זה – בכל זאת, להתעורר עירום במעלית על ידי יו"ר ועד הבית לא נשמע כמו חוויה נעימה במיוחד – מה שאומר שהלילה רק התחיל.

סקס ראשון במכונית (צילום: George Doyle, GettyImages IL)
מתי פעם אחרונה עשית את זה במכונית? לא, אל תענה. פשוט תעשה | צילום: George Doyle, GettyImages IL

אם אני צריך לסכם, סקס הוא משהו שלא צריך לעצור אותו ולא צריך להלחם בו. זה לא משנה אם עושים אותו במיטה, במכונית, על מגלשה בגן שעשועים או במגדל שמירה. העיקר לעשות וכמה שיותר, ללא הבדלי דת, גזע, מין ולוקיישן.

>> למה סקס עם מבוגרות זה משהו שכדאי לחשוב עליו