עירומה על הסלעים (צילום: istockphoto)
שירים יד מי שחושב שהיא מושלמת | צילום: istockphoto

הברברת הזאת נמשכת עידנים ונסורת הקדיחה לא צפויה להתפוגג גם במילניום הנוכחי. החיפוש אחר האישה המושלמת הוא העקצוץ שמגרד לגברים ברוב שעות היממה – אולי חוץ מזמן הקומה הקבוע מול משדרי ספורט ופעילויות פלייסטיישן איכותיות. חליק להקיא שקרים ולהנפיץ שאנחנו עסוקים בניתוח המשבר האקולוגי ובצלילות על החדש של א.ב יהושע; התכנים היחידים שזזים בקודקוד שלנו מורכבים מלוח משדרים של בהייה בכוסיות בתוכניות הבוקר האישיות שלנו והתייעצות עצמית סוערת על איך להביא את הכוסיות האלו בשעות הערב ומי מהן הכי עושה לנו את זה.

אז מה בדיוק אצל הנקבות מדליק אותנו והיכן מקועקע הקונצנזוס? האם ישבן של פעילת אירובי מחשמל יותר מבוטילישס תפוח סטייל מריה קארי? האם נטייה למופקרות ולאובר חשפנות מדגדגת לנו יותר מצניעות וקודי לבוש נורמטיביים? ומה מייצר תרחישים מזקיפי קומה מרגשים – קרייריסטית סופר סמארט או נערת קליפים עם בגרות חלקית?

אכן שאלות ודילמות שדורשות התייחסות, ולכן כינסתי פאנל הזוי של נבחרי ציד ויצאתי לתחקיר מסביב לשכונה בכדי לספק ממצעים דוקומנטריים עדכניים. מכיוון שהנושאים הם כה רבים היום נגיש לפניכם את חלק א' בסאגה.

כהה או בהירה?

למה לבנבנה: מבלי לקדוח על עדות ושאר סטריאוטיפים, הצ'יקות הדהויות מספקות גרייס קלאסי ממש כמו הנשים הוויקטוריאניות של פעם, ורק אצלן ניתן למצוא אצילות, עורף ורדרד ועיניים בהירות שמשדרגות כל פרצוף. מחזיקי פטיש לנמשים, מכורי קרם ההגנה וסתם פליטים שדורשים אפליה מתקנת כבר מזמן הכתירו את קהילת הקוטג' כזן הנבחר של הצ'יקות בארץ ולא בכדי; מספיק לראות מה קורה סביב אלין לוי כדי להבין מה הופך את הז'אנר הבהיר לסטארט אפ תמידי.
למה כהה:
העשור האחרון סיפק את הקאם בק המושלם של מייצגות המוקה והמניות של השיזוף ממשיכות לטוס. משהו בהתנהלות של הכהות, בסחוג שנשפך מהן ובעובדה ששחור מטשטש פגמים בקלות ונראה יותר טוב על רוב הבגדים, נותן פה יתרון היסטרי לעדות המזרח ששום התזה של ספרי שיזוף לא תספק.
פסלון האישה המושלמת הולך ל...

מבלי שנזלזל לרגע בטעם של בשר לבן ובספירת נמשים על החזה כחלק ממשחק מקדים, אנחנו זזים עם הטרנד העולמי, ובפער קלוש נעניק פה את הפרס לאספרסו על פני הנס על חלב.

אין תמונה
בכל מה שנוגע לצבע עור, ריהאנה מציגה הוכחות חותכות

חזה גדול או חזה קטן?

למה ציץ שופע: בעיקר כדי שיהיה איפה להניח את הראש אחרי יום עבודה קשה אבל לא רק; לא נואשם בעדות שקר אם נגיד שהחזה של האישה זו אולי ההמצאה הכי שווה של הבורא וכנראה שמה שהכי מבעיר לנו את החלציים. יצרני אופנה עשו מיליארדים מהאובססיה הגברית למחשופים ובעיקר למה שיש מתחת, והרצון להמשיך ולינוק לא מסתיים בגיל חצי שנה. ליידי עם חזה משמעותי מבטיחה עניין תמידי גם בימים שחלקי גוף אחרים יהפכו לבלאי ואין ספק שהיא מספקת מראה מרשים יותר ומגבירה את ווליום הסקסיות של האישה למקס. ולבסוף, כמובן שמדובר בכלי עזר חיוני לשעשועי מין ושאר סטיות עם פוטנציאל בלתי נגמר של תשוקה לאותם שקי חול אנושיים.
למה שטוחות:
יש משהו סופר אסתטי וחושני בשאפה עם ניצני בז'ז' ופטמות דוקרניות, ולא על פארש לרוב כוסיות המסלול יש חזה יותר קטן מגבר שמן. בחורה עם מפלס שטוח קודם כל מבטיחה לך הימנעות מחזה צונח אחרי לידה, אבל חזה קטן הוא הרבה יותר מזה: העדינות והקלאס של השטוחות הם גימיקים מנצחים שמדליקים ערימות של גברים – כאלה שמחפשים פחות סרבול בהתנהלות ויותר פנאי להתמקד במה שחשוב באמת. כל אלה ועוד משאירים את לוק הפלקט לרלוונטי גם בעידן הסיליקון והשתלים.

פמלה אנדרסון (צילום: רויטרס)
פמלה אנדרסון מציגה את הסיבה שאנחנו אוהבים ציצים גדולים | צילום: רויטרס
פסלון האישה המושלמת הולך ל...
עדר של מנותחות ואימפריה של קליניקות מבשרות את הסקופ: הציבור אוהב שדיים עסיסיים מאשר המראה הנערי פינת הרחובות הרואין שיק ואנורקסיה. כל עוד החזה עוד לא צנח למחוזות הבאנג'י ונשאר ביציבות תקינה, נבחרת המחשופים מביסה פה בענק.

אינטליגנציה או חוש הומור?

למה מבריקה: זוגיות עם אישה אינטליגנטית מבטיחה לנו שיחות עומק וידע כללי עשיר שיכולים להשלים לנו פערים במקרי חירום, ולדחוק את השימוש בוויאגרה לעוד כמה שנים – אחרי הכול פנטזיית המורה החכמה יכולה להתקיים גם בצורה אותנטית והקראת שירה בזמן המשגל היא תוספת שרק יכולה לשדרג. אולי בגלל זה מדשאות הפקולטות הן זירת הציד האיכותית ביותר בשוק.
למה מצחיקה: חוש הומור תמיד עזר לנפגעי מראה להתערבב ואם נשלב יכולת להצחיק עם נתוני פתיחה ראויים, נשקשק פה מיקס של סקסיות והנאה שאי אפשר להשיג עם מישהי סופר חכמה שלא יודעת לחייך. בחורה מצחיקה היא בדרך כלל גם בחורה שטחית עם חיבה לחרטות ילדותיות שמרכיבים את השלד הגברי, וסוף סוף אפשר להיקרע בשאכטה שאחרי העסק במקום עוד שתיקות מעיקות ושאלות צפויות של איך היה לך. קומיקאית בפוטנציה היא החלום הספוג של כל וואחש שמקדש את ההומור על פני הרצינות, ובסולם הדלקה היא משחררת הורמונים וחיוכים שעושים לנו את זה לגמרי.

אין תמונה
בכל מה שנוגע לצבע עור, ריהאנה מציגה הוכחות חותכות
פסלון האישה המושלמת הולך ל...
הפאנל הצביע באופן גורף: אנחנו מעדיפים מופע סטאנד אפ על מחזה איכותי בקאמרי. אינטליגנציה מפוצצת אצל נקבות זה חביב בשלב החיזור והבחינות לפסיכומטרי, אבל לשלבי האריזה אנחנו נעדיף את הסרקסטיות והשכונה שבאה עם יכולת הצחקה ברמות הגבוהות.

רזה או מלאה?

למה מלאה: מאותה סיבה שאנחנו מעדיפים להיזרק על פופים מאשר כיסא מעץ ומרירים על ביונסה ולא על קיילי מינוג. משהו בבשר השופע ובישבנים הנפוחים הופך את פרזנטזריות העודפים לאפליקציה איכותית בד.נ.א של היצר, ומספק לנו פוך אנושי בחודשים קרים. גם פה העדר האוניברסלי דוהר לכיוון המלאות וגונז את הרזון לארכיב של הפרעת האכילה. בשביל עצמות ומפרקים חשופים אנחנו יכולים להציץ בראי ואין ערך יותר נפוץ לסקסיות מאישה שופעת ועסיסית, שלא לדבר על האבולוציה של הספאנקים שנכתבת פה מחדש.
למה שדופה:
הערך של המטבע האנורקטי והענטוז הדחלילי הוא עדיין חזק, ובל נשכח שההגדרה לאורך ההיסטריה של כוסיות היא של רזון ותחת מעוצב, ושלאורך שנים הלוק השלדי הביס את המתחרים בלי שום קרב ראוי. חלומות של כוסיות בפוטנציה עוברות בחדרי עיצוב ובבולימיה כפויה ורוב הסיכויים הם שנפרסס עם הראש אחרי רגלים דקות ולא אחרי משקל עודף, ואת הצ'יקות שלנו אנחנו מעדיפים עם סקיני ג'ינס ולא עם מכנס דייגים.

אין תמונה
מישהי כמו קים קרדשיאן, למשל
פסלון האישה המושלמת הולך ל...
אין ברירה אלא לסמן פה איקס על הטופס ולהכריז על תיקו מאולץ. נכון שרזות מחוטבות הן הבחורות שמייצרות כניסות לאתרי פורנו, אבל משהו בעסיסיות וביכולות לגיוון מיני של המגודלות הוא באנקר שאי אפשר לצאת מולו. ברור שמשהו באמצע הוא הפיתרון הקלאסי, אבל כמה נועה תישבי כאלו גבר יש באפשרותנו להעמיד. לכן, נסגור את זה בפיטים, עם יתרון קליל לנדירות שמשלבות רזון עם חזה ענק.

סיכום ביניים: האישה המושלמת היא כהת עור, מצחיקה, מלאה במקומות הנכונים ועם ציצים גדולים.

בשבוע הבא: החיפוש אחרי האישה המושלמת חלק ב': צנועה או חשפנית? גבוהה או נמוכה? צפונבונית או פרחה? כל זאת ועוד.

>> רגע, אז מארינה מקסימיליאן בלומין סקסית או לא? בוא נדבר על זה