הפורנו הראשון שלך? (צילום: Jaimie Duplass, Istock)
אני מייד בא מותק - רק גומר פה עם המייל | צילום: Jaimie Duplass, Istock

פורנו זה טוב. פורנו זה נהדר. כולנו אוהבים פורנו. אל תתבלבל: גם בחורים פוסט פמיניסטים וגם נשים ענוגות עם משקפי ספרנית – תעשה חיפוש זריז אחרי תמונות במחשב שלהם, וגם אצלם תמצא פטמות פזורות בין הקבצים.

וכאן נמצאת הבעיה העיקרית: מאוד קל למצוא תמונות סוטות אצלך במחשב. מה אם מישהו יעשה חיפוש אצלך בקבצים? מישהו – בוא לא נשלה את עצמנו; מישהי – שיודעת מה היא עושה? אולי אנחנו נסחפים, אבל יש לנו הרגשה שאתה לא מעוניין שהיא תדע שאתה מחפש טיפים על איך קושרים בחורה, ואתה עוד לא מוכן לחלוק איתה את החיבה שלך ללסביות מהמזרח הרחוק. בקיצור, יש לך המון תועבה על המחשב ואתה רוצה להסתיר אותה. הנה איך. המדריך המלא. גזור ושמור. אבל לא במקום בולט מדי.

הבייסיקס: נקה את התיקיות שלך

אם יש לך לינקים לאתרי פורנו במועדפים, תמונות של בחורות עירומות בתיקיית התמונות שלך, מגבונים לחים או נייר טואלט ליד המחשב – אתה אחד מהשניים: אידיוט או דביל. תחת איזו הנחה אתה חי בדיוק? אפילו האישה הטכנופובית ביותר תבין ש"שרלין אוהבת את זה מאחורה" זה לא סרט הבנות החדש שהורדת בשבילה.

שלב ראשון: הראיות על הדפדפן שלך

היסטוריית הגלישה בדפדפן שלך זו הדרך הקלה ביותר לעלות על ההרגלים המגונים שלך. מספיק ללחוץ על החץ הקטן שליד שורת הכתובת, וכל אתרי ה-XXX חשופים לכל. למזלנו קל לנקות את ההיסטוריה הזאת.

באינטרנט אקספלורר, כנס להגדרות האינטרנט ותחת סעיף "היסטוריית הגלישה" לחץ על "מחק". אם אתה כבר שם, תלחץ גם על "מחק קבצים זמניים". קבצים זמניים הם קבצים שהמחשב שלך מוריד מהאתרים שאתה גולש בהם כדי להאיץ את הגלישה. למשל – תמונות של בחורות לבנות קטנות עושות דברים לכושים גדולים.

כדי לעשות את אותה הפעולה בפיירפוקס כנס ל"כלים" ולחץ על "נקה נתונים אישיים". כשתעלה החלונית, סמן ב-V את כל האפשרויות ולחץ על כפתור "נקה נתונים אישיים כעת".

למתקדמים: שקול לעבור לדפדפן כמו Google Chrome או Maxton, שיודעים להיפטר מכל הראיות בלחיצת כפתור או לא לשמור את פרטי הגלישה שלך כלל. יתרון נוסף הוא שאם זוגתך למחשב תפעיל דפדפן, היא תפעיל את האקספלורר – בזמן שכל הראיות המפלילות על היסטוריית הגלישה שלך יימצאו בדפדפן אחר.

ועוד למתקדמים: מנהל הרשת בעבודה שלך, שהיא המקום המועדף עליך לצפייה בפורנו, יכול לעקוב אחרי היסטוריית הגלישה שלך גם אם ניקית את הדפדפן עם אקונומיקה. הוא גם יכול להחליט לחסום אתרים שעוסקים במין ואלימות. אתה יכול לעקוף את החסימות האלה ולגלוש דרך פרוקסי. דוגמא לפרוקסי טוב: The Cloak. לא חסרים פרוקסים כאלו – יש עשרות אלפים. הנה, תראה מה הולך בגוגל.

שלב שני: הראיות על המחשב שלך

לא זוכר איפה שמרת את סרט האורגיות האחרון שהורדת? הגיע הזמן לנקות את המחשב. מומלץ לעשות את זה בעזרת תוכנה ייעודית כמו Unlocker, שבנויה במיוחד כדי להפטר מקבצים שלא רוצים להימחק, או Eraser, שמוחקת קבצים ולא מאפשרת לשחזר אותם. תכונות כאלה יש בשפע באינטרנט וכל מה שצריך זה להוריד אותן ולהריץ. הן כבר יעשו את העבודה בצורה הטובה ביותר וכנראה גם יגרמו למחשב שלך לרוץ מעט יותר חלק.

אם בכל זאת אתה קשור באופן רגשי לפורנו שלך ואתה לא יכול לראות אותו נמחק, תלמד להשתמש בספריות נעולות. דרך אחת לעשות את זה היא באמצעות מערכת ההפעלה – אבל זו דרך גרועה, אז נעבור ישר לשיטה הטובה יותר: תוכנה ייעודית. כמו שאפשר למצוא כאן. רק תזכור שהתוכנות האלו מאוד טובות בלנעול ספריות, אז אל תשכח את הסיסמה שלך לספריות האלו. אחרת בחיים לא תראה שוב את אוסף המין האנאלי שאספת בקפידה כה רבה.

אין תמונה
מה, מותק? לא, אני פה בצ'אט עם בת דודה שלי

למתקדמים: תוריד תוכנות הגנה והצפנה כמו PGP, שמשתמשות באלגוריתמים שבכיף יכולים לשמש את הצבא האמריקאי. עם התוכנות האלה תוכל להצפין אימיילים, ליצור ספריות סודיות ומוצפנות ולעשות עוד כל מיני דברים שלא קשורים לפורנו, אבל ישמחו אותך אם אתה פרנואיד.

ועוד למתקדמים: שיטה נוספת להסתרת העקבות היא להתקין על המחשב שלך מכונה וירטואלית. תוכנת VMWARE או Virtual PC מאפשרת להתקין מעין "מחשב בתוך מחשב". בדרך כלל משתמשים בטכנולוגיה זו כדי להפעיל כמה מערכות הפעלה על המחשב בו זמנית (למשל, חלונות ולינוקס) אך הפטנט הוא גם שיטה טובה להסתרה של פעילות. כל מה שתבצע על המכונה הוירטואלית לא יהיה גלוי לעין בקלות במערכת ההפעלה שלך, ורוב הסיכויים שהמרגלים הפוטנציאליים לא יהיו מודעים לתרגיל הזה.

שלב שלישי: תיבת הדואר

זוכר איך היית שולח לעצמך סרטון של פורנו דרום אמריקאי, ומשנה את הכותרת ל"דיאטת הכרוב של אודטה" כדי שאף אחד לא יחשוד? אז זאת היתה הפעם האחרונה. מאוד קל לאתר פורנו בתיבת הדואר. כל-כך קל שכדאי לך להיכנס לתיבת ולמחוק את כל המיילים המפלילים שנמצאים שם. אם בכל זאת החלטת לשמור את הפורנו שלך במייל, תפתח תיבת ג'ימייל סודית ותשמור את הדברים שם. רק אל תהיה דביל ותאפשר לדפדפן לשמור את פרטי המייל שלך.

שלב רביעי: ריגול וריגול נגדי

אנחנו יודעים שבשלב הזה פורנו נשמע פחות כיף ויותר כמו טריפ פרנואידי, אבל הי, זאת אשמתך. תשיג לעצמך חברה שאוהבת פורנו ותעזוב אותנו בשקט. בכל אופן, הגענו לחלק הכי פרנואידי במדריך הזה. מה קורה אם מישהו מרגל אחריך באמצעות תוכנת ריגול? אל תתפלא, אנשים עושים את זה. וזה די קל: כל מה שצריך זה גישה למחשב שלך, ואז מתקינים תוכנה קטנה שאתה לא יכול לראות וקשה מאוד לעלות עליה – וזהו, מישהו רואה כל דף שאתה גולש אליו, כל אימייל שאתה כותב.

איך עושים ריגול נגדי? יש לא מעט תוכנות שמחפשות תוכנות ריגול על המחשב שלך. אני ממליץ על Spybot, בגלל שהיא חינמית ויעילה וטובה נגד עוד דברים, כמו כל מיני תוכנות מפוקפקות שהמחשב שלך אסף באתרי הסקס מהמאה התשע עשרה שאתה מטייל בהם.

אה, ועוד דבר או שניים

כדאי לקנות ולהדביק על המסך יריעת פלסטיק להגנת הפרטיות. זאת חתיכת פלסטיק שעולה כמה מאות שקלים וכשאתה מדביק אותה על המסך, רק אתה או מי שעומד בדיוק מאחוריך יכול לראות את המסך. מי שעומד מהצדדים רואה מסך חשוך או מטושטש. יעיל גם כשאתה גולש בפורנו במקומות ציבוריים, חתיכת סוטה מלוכלך.

דבר נוסף שאתה יכול להתקין זה תוכנת בוס. תוכנות אלה יושבות ברקע, ולחיצה על צירוף מקשים מסוים מציג על המסך חזות של עבודה (מעבד תמלילים, תוכנת דואר אלקטרוני וכו'). הרעיון הוא שאם מתקרב מישהו עוין, לוחצים על הצירוף והכל נראה כאילו שאתה באמצע עבודה חשובה. למרות שבעצם אתה מסתכל על גלריית ציצים מאוד גדולים.