בין אם אתה רווק הנהנה מסקס מזדמן או גבר שאוהב להשקיע רק באחת במיטה, אחד הדברים שכל הגברים רוצים זה לספק את האישה. זו אומנם נראית פעולה פשוטה - קצת משחק מקדים, גיוון בתנוחות, עוצמה ואורגזמה טובה - רק שזה לא תמיד מספיק בשביל לענג אותה. הרבה נשים פונות אליי בטענה שהסקס לא מספק אותן והן יוצאות עם תחושת אכזבה. אז החלטתי לאסוף בשבילכם את התלונות העיקריות שאני מקבלת מנשים בכדי לדעת מה נשים באמת אוהבות במיטה ולתת טיפים איך לספק את האישה. הפעם אני מתחילה מהסוף להתחלה: 

האישה רוצה להגיע לאורגזמה אתך, לא לבדה

כל גבר מודע לעובדה שהגמירה שלו היא נקודת הסיום של המשגל. גברים שלא כמו הנשים, לא מעוצבים להגיע לאורגזמה אחרי אורגזמה או לפחות לא אחת אחרי השנייה כמו אצל האישה. כשהגבר מגיע לנקודת השיא אם ברצונו להמשיך הוא חייב הפסקת ״טעינה״.  ובכלל הוא מאבד את האנרגיות להמשיך ולהשקיע בה.

אין תמונה
חשוב לא לאבד אנרגיה

למה אני מציינת את זה? תלונה מספר אחת היא: ״הוא גומר מהר וכשמגיע הרגע לספק אותי, הוא שואל אותי בחצי פיהוק אם גם אני רוצה, ולא מציע עזרה״. אז נכון, את רוב הגברים זה מאוד מגרה לראות אישה נוגעת בעצמה, אבל את הנשים זה פחות. נשים רוצות להגיע לאורגזמה על ידי גירוי, מגע ועזרה או בקיצור להגיע לנקודת השיא אתך. עצה שלי, אם אתם לא יכולים להאט את השפיכה, ולתת לה להגיע לאורגזמה בזמן המשגל או יחד אתך,  תתגברו על התשישות הרגעית ותשקיעו עוד כמה רגעים באורגזמה שלה, בממוצע 14-12 דקות.  

נשים אוהבות מחמאות במיטה 

למילים יש עוצמה גדולה ובמיוחד במיטה. כל אישה אוהבת שמחמיאים לה ובעיקר על המראה והגוף שלה. ומעבר לזה, נשים מאוד מתגרות ממחמאות. זוהי לא רק דרך נהדרת להכניס את האישה לעולם ארוטי וחושני, אלה גם דרך טובה להעניק לה את ההרגשה שהיא סקסית ולהראות שאתם מאוד נמשכים אליה. תלונה מספר שתיים: ״אני לא יודעת כמה הוא נמשך אלי״.

שלי ורוד (צילום: אילן פישר)
"תשקיעו יותר באורגזמה שלה". ד"ר ורוד | צילום: אילן פישר

לא משנה כמה פעמים אני מסבירה לאישה שגברים נכנסים למיטה עם אישה שמושכת אותם, היא עדין לא מרגישה שהגבר שלה נמשך אליה. מחמאות עוזרות לכל אישה להרגיש שאתה חושק בה ולהיות חופשיה במיטה. הרבה נשים מתמודדות עם חוסר ביטחון במיטה שנובע מהמודעות שלהן ״לפגמים״ שהן רואות בעצמן. טיפ שלי, תבטאו את כל מה שאתם מוצאים סקסי ומגרה אצלה ותעזרו להם ליהנות מהרגע. בכלל יש משהו מאוד חושני וארוטי בדיבורים במיטה.

נשים אוהבות השקעה בעיקר במשחק מקדים

ההשקעה במיטה מתחילה במשחק המקדים. תלונה מספר שלוש: ״אחרי שלוש דקות הוא כבר מתחיל״, הכוונה היא כמובן לשלוש דקות של משחק מקדים ואז חדירה. אישה רוצה שתשקיע בה, כלומר תעניקו למשחק המקדים קצת יותר זמן מהרגיל. למשחק המקדים יש חשיבות הרבה יותר גדולה מתשומת לב והנאה, זה עוזר לכל אישה להכין את הגוף שלה לקיום יחסי מין ולחדירה מענגת וחלקה ומקרב אותה לאורגזמה. עצה למשחק מקדים טוב, תתחילו בעיסוי מפנק ונשיקות בחלקי הגוף שמגרים אתכם ובחלקים הארוטיים (חזה, פטמות, ירך, פות ובאזור הדגדגן), תגוונו בתנוחות (ללא חדירה), והוסיפו "משחקים" עם האצבעות או צעצועים קטנים, גדולים ורוטטים ואביזרים נוספים.

אין תמונה
לא צריך להגזים בעיסוי

נשים אוהבות מין אוראלי

תלונה מספר ארבע: ״הוא לא יורד לי״. אני לא יודעת כמה נשים התלוננו בפני לאחרונה שהגבר שלהן לא מעניק להן מין אוראלי. הבעיה מוכרת, פגשתי הרבה גברים בקליניקה שהסבירו לי שהאזור לא מרגיש להם ארוטי או ״נקי״ כיוון שהפות או האיבר ממנו האישה מטילה את מימיה.  מקלחת קלה היא פתרון אידאלי גם למשחק מקדים רטוב וחושני וגם להענקת הביטחון שהאזור נקי. 

מין אוראלי נפלא דורש מגע עדין ורגיש עם השפתיים או הלשון על איבר מינה. להרבה נשים קל יותר להגיע לאורגזמה דרך מין אוראלי מאשר חדירה כיוון שרב הגירוי מתמקד באזור הדגדגן.  עם מגע נעים ועדין על השפתיים הפנימיות והדגדגן העשיר באלפי קצוות עצבים (ובלי נשיכות חזקות  או שפשופים עם הזיפים) אתם תגרמו לה להנאה מרובה. טיפ חשוב, להיות קשוב לגוף שלה. אם אתם חשים שהיא מזיזה את הגוף בניסיון להתחמק ממגע, כנראה שהגעתם לנקודה רגישה מידי וזה הזמן לשנות כיוון ולעדן את המגע. 

הגודל לא קובע, העוצמה כן

גברים רבים לא מבדילים בין עוצמה שהיא ארוטית ומרטיבה לשימוש בכוח המכאיב לאישה. תלונה מספר חמש: ״הוא מכאיב לי״. הרבה גברים מאמינים שחדירה כוחנית גורמת לאישה להרגיש אותם טוב יותר.  לתפוס את האישה חזק בזמן שאתם מחליפים תנוחה או להשתמש בכוח רב בחדירה יכול להיות תשוקתי, אך יכול גם להכאיב מאוד, בעיקר אם זה חזק מידי.  חברים הגודל לא קובע! אומנם גודל איבר המין הממוצע נראה להרבה מכם קטן בגלל סרטי הפורנו, אך במציאות הוא מספיק בכדי לספק אישה.  משגל עם כוח רב לא יגרום לאישה לחוש את איבר המין שלכם טוב יותר או לגרום לו להרגיש גדול יותר,  אלה לכאב וחוסר הנאה.  נשים אוהבות עוצמה וכוח במיטה אבל לא כשזה כואב. טיפ קטן ,למתן את החוזק ולוודא עד כמה עוצמה כל אישה אוהבת במיטה.        

ד"ר שלי ורוד היא סקסולוגית ויועצת זוגית. לשאלות ויעוץ מוזמנים לפנות לשלי drsvarod@gmail.com