המון גברים בטוחים שהם יודעים בדיוק מה נשים רוצות במיטה, אבל גבר אחד עם המון ניסיון, שנחשף לסודות הכי כמוסים של נשים, מבקש לספר לכם אחרת.

ראיין ג'יימס הוא נער ליווי שעובד בסידני שבאוסטרליה ובצעד נדיר לאנשים שעוסקים בכך, הוא הסכים להתראיין לדיילי מייל ולספר הכל על העבודה שלו.

על השירותים המקצועיים שלו, שכוללים הכל - מליווי לאירוע חשוב ועד לסוף שבוע שכולו קיום פנטזיות מיניות במלון, ראיין דורש 400-6,000 דולר. הכל תלוי במה שהלקוחות מבקשות ממנו. ולאחר שנים של ניסיון עם נשים שונות, ראיין מבקש לספר לכל הגברים מה בדיוק הוא למד מכל זה.

"כמעט עם כל לקוחה שאני נפגש איתה יש אלמנט של ידידות", אמר ראיין. "ממה שאני רואה, גברים יותר מרוכזים בצד המיני של העניין. גם נשים מרוכזות בזה, הן הרי לא היו באות להיפגש איתי בלי זה, אבל אני גם מבלה איתן הרבה זמן בדיבורים".

מקובל לחשוב שבכל הקשור לעסקי הליווי והזנות, גברים הם הלקוחות העיקריים, אבל לפי ראיין יש לא מעט נשים שהופכות ללקוחות קבועות והוא טוען שאי אפשר להאמין למגוון הענק שהוא פוגש. "המון מהלקוחות שלי הן נשים שיכולות ללכת לבר ובקלות להתחבר למישהו ולקיים איתו יחסי מין. אבל הן רוצות התנסות אחרת", אמר. "לפעמים הן גרושות טריות ולפעמים מדבר בנשים נשואות שלא חוו אינטימיות הרבה זמן. יש לי גם זוגות שמגיעים אלי כדי לקיים שלישיה ומגיעות אלי גם בתולות".

50 גוונים של אפור (צילום: צילום מסך מתוך youtube)
מגשים פנטזיות של לקוחות בשיטת "50 גוונים של אפור" | צילום: צילום מסך מתוך youtube

נשים מכל הגילאים מגיעות לראיין, כאשר הגיל הצעיר ביותר שאותו הוא מסכים לקבל הוא 20. לא תמיד הן יודעות מראש מה הן רוצות ממנו, אבל הוא עוזר להן להבין. "מה שמצאתי הוא שנשים רוצות שהפוקוס יהיה עליהן. הלקוחות אומרות לי שהן חוות הרבה מפגשים מיניים שבהם הגבר הוא המרכז, הוא גומר והכל נגמר. הן רוצות שזה יהיה הדדי ושההנאה שלהן תהיה העיקר". 

בשביל נשים חסרות מושג שבאמת לא יודעות מה לבקש ממנו, ראיין עושה "50 גוונים של אפור", כפי שהוא קורא לזה. הוא מדריך אותן ושולט בחוויה כדי לבדוק מה גורם להן הנאה מינית, ועוד לפני כן משקיע זמן בלהתחבר אליהן כדי שירגישו איתו בנח. "אני קודם כל עושה איתן דייט של ארוחת ערב במשך ארבע שעות, זה די פופולארי. לפעמים הן מעדיפות לקחת מלון בעיר למשך הסופ"ש וללכת להופעה".

נשים שמשלמות על יחסי מין זו תופעה פחות רחבה מגברים שעושים את זה, אבל ראיין מספר שיש לא מעט לקוחות שהן גלויות לחלוטין לגבי זה. כמובן שיש כאלו ששומרות על סודיות מוחלטת, אבל לרובן ממש לא מפריע לשלם על השירותים האלה וראיין מסביר גם למה בדיוק נשים צריכות לעשות את זה.

ראיין ג'יימס, נער ליווי (צילום: דניאל גואנס)
הוא רוצה שתדעו מה נשים באמת רוצות. ראיין ג'יימס | צילום: דניאל גואנס

"הדרך שבה אני מסביר את שירותי הליווי היא כך: כל אישה יכולה להיכנס לבר ולבקש מגבר לבוא אליה הביתה ולעסות לה את הגב. הרבה גברים יסכימו. אבל הגברים האלה הם לא תרפיסטים מומחים. האישה יכולה ליהנות מזה, אבל הגבר לא מקצוען", מסביר נער הליווי. "אם את רוצה סוג מסוים של חוויה מינית, זה הרבה יותר קשה למצוא בדיוק את מה שאת מחפשת, אבל ער ליווי יכול לתת לך בדיוק את זה".

כנער ליווי, ראיין לא דומה בכלום לתדמית שיש לכולנו לגבי עולם הזנות. הוא לא נראה או מרגיש מנוצל, הוא לא מסכים לקבל כל לקוחה ובאופן כללי נראה שכשגבר הוא זה שמספק את השירות - העולם הזה נראה אחרת. כך או כך, ראיין הוא ההוכחה, לטענתו, שנשים מחפשות את זה לא פחות מגברים. "יש לי כרגע שלוש לקוחות קבועות שעם אחת מהן אני מבלה 24 שעות, אחרת 15 שעות ועם האחרונה חמישה ימים. זה משאיר לי יום אחד לנוח בין לבין".

המלונות הכי סקסיים (צילום: 314cannes.com)
לפעמים הוא מענג אותן במשך סופ"ש שלם במלון | צילום: 314cannes.com

אם נשאיר את הדיון המוסרי והרגשי מחוץ לעניין, ראיין רוצה שכל הגברים ידעו שנשים צמאות לחיי מין מספקים ושגם להן יש פנטזיות מיניות שהן רוצות להגשים בכל מחיר. ובגלל שהן לא מרגישות שהן מנצלות גברים שמקבלים כסף תמורת מין, יותר ויותר נשים מרגישות בנח לעשות את זה ולהינות מזה. במובן די אירוני אם תעשו מה שהוא אומר - תהפכו את העבודה שלו למיותרת. אז אולי כדאי לכם לבדוק את זה.