גברת שמנה על בחור (צילום: t-lorien, Istock)
אנחנו לא אומרים שהן לא יודעות מה לעשות, אבל מכאן ועד להכתיר אותן בתור המלכות של הביזנס... | צילום: t-lorien, Istock

מישהו נעץ פה סטיגמה ולך תעמוד בתור בסופר פארם בשביל להוכיח את ההפך. עסקי הסקס מוצפים ביותר מדי מיתוסים, שמועות ואגדות אורבניות, והעולם מלא במסכנים שמבזבזים חיים שלמים בשינונים של מנטרות שלא קשורות לביזנס. הקריאה הגיע לנפנף את עשן הצמיגים ולרטש פה כמה קביעות שלא מתחזקות את האמת.

המיתוס: שמנות טובות במיטה

הבולשיט הנפוץ ביותר ששחררו שגרירות סטודיו c ומחזיקות אפליקציה של דובוני איכפת לי, הוא שנשים מלאות הן אולי לא מושכות במיוחד, אבל אם יש דבר שהן טובות בו זה מיומנות העל שלהן במיטה.

האמת: מדובר בהונאה בניחוח קטורת של ברני מיידוף - ועם בוכטות של מאוכזבים בפוסט טראומה. אין ספק שבשביל קריעת שולחן ב"אווזי" השמנמנות הן הדייט המושלם, אבל בגלגולים על קפיצים של מזרן אין להן שום יתרון בולט על אף פיגורה. הנפחפחות אורזות איתם אחלה חוש הומור, תאבון בריא ורצון להוכיח שהמנייה שלהם שווה בוול סטריט של השאפות, אבל בסופו של סיבוב גב החוסר בגמישות ומכולות של רגשי נחיתות די מבאסות את הסשן - וממש לא הופכות אותן לעילית של הסקס.

המיתוס: כוסיות גרועות במיטה

מחכה במיטה (צילום: munkat, Istock)
שששש, אל תספר לאף אחד, אבל זה שאני כוסית לא אומר שאני גרועה במיטה | צילום: munkat, Istock

הקמפיין המתמשך של נפגעות אסתטיקה הצליח להחדיר כמה לתרבות הפנאי שלנו את הסיסמה שאם היא כוסית, היא כנראה מתנהגת כמו קרש במיטה.

האמת: זה עוד סטיקר שחייבים לקלף מהקיר. כל בעל ניסיון יודע שהגיצים שמבעירים את הסדינים משתפשפים על היכולת להרגיש בנוח עם הגוף שלך - וזה למה להתגפפות עם כוסית יש את הסיכוי הכי ריאלי לשחזר את הביצועים שמדליקים אותנו בפורנו.

המיתוס: לגברים עם איבר קטן אין סיכוי לתת עבודה ראויה

פסל דוד (צילום: istockphoto)
זה הוכח כבר לפני שנים: אתה יכול להיות מלך גם אם יש לך קטן | צילום: istockphoto

נבחו עליהם שאין להם סיבה להעמיד קנטינה במרקט, דרסו להם את המוג'ו ושלחו אותם להתכתב עם מוסדות שרלטנים שמפיצים באנרים ברשת להגדלת האיבר. זאת המציאות: זכרים שנדפקו עם שנורקל קצר נאלצים לגנוז אופציות לעקיצות - בגלל הפדיחה.

האמת: אז זהו, שלא באמת. נציגות שמתחזקות זוגיה עם פרטנר בחסך, שמחות לבשר שמדובר בעוד מיתוס שחייבים לנפץ למרגלות הר סיני. איבר מניאטורי אולי מוריד מבול של פדיחות במקלחות עם החבר'ה במילואים, אבל בתכתיבי העינוג יכול להיות שמדובר ביתרון שאף ויאגרה לא תאפשר. יש בנות שדווקא נרתעות מאיבר ענק, מה גם שאם יש לך קטן אתה באופן טבעי תשקיע יותר בפעילות לשון וידיים כדי לפנק את הפרנטרית שלך. מה שהופך את העבודה שלך ללגמרי ראויה.

המיתוס: גבר עם איבר גדול הוא תותח במיטה

תותח (צילום: istockphoto)
התמונה לא משקפת את המציאות | צילום: istockphoto

הם נהנים מסטטוס של גיבורי על ושולחים כל ממוצע לתסביכי רגשי נחיתות: כי אם יש לך גדול, כך המיתוס, כל הבנות יעמדו בתור כדי לקבל הזדמנות לקפוץ למיטה שלך.

האמת: הקביעה שמדובר במאסטרים של פירוקים היא בכלל לא באנקר מברזל. לא נשקר ונגיד שהיינו מעדיפים צנע על עודפים, אבל לפעמים חבילה מוצקת - אפילו שתניב קריאות התפעלות - עלולה לסבך את הביצוע. בואו נפרסס רגע מסרטים באורך מלא באתרי זימה ונרד למציאות הלוגיסטית: איבר שחורג מהנורמה עלול להכאיב לכל פרטנרית שלא יכולה להכיל את הגודש, שלא לדבר על שאננות וזלזול בטיפוח מוקדי גירוי אחרים, רק בגלל שמהפרופיל אתה מזכיר את דירק דיגלר.

המיתוס: עינוג עצמי פוגע ברצון לסקס עם האישה

גבר קורא בפורנו כשזוגתו ישנה (צילום: nullplus, Istock)
רגע, אל תלכי לישון. אני רק מתעורר עכשיו | צילום: nullplus, Istock

המיתוס המוזר הזה אומר שאם אתה עסוק באופן אינטנסיבי באוננות, לא יהיה לך כוח להשקיע באישה שלך.

האמת: נו, תהיו רציניים. מדובר בעוד חארטה שנמכרת יופי בבאסטות של החוסר חשק, אבל לא מחזיקה נוזל במציאות. חוץ משעמום וזמן להרוג מול המחשב, הסיבה האמיתית שאנחנו מתאחדים עם הקרם והמגבונים הלחים קשורה לעובדה שהחרמנות מצפצפת וחייבים להאכיל את הצפע. המיזוג בין כף היד למה שנשלף מהבוקסר רק מעיד על כך שהיצר גואה, ובאמת שרק מדובר בחימום על פארש לקראת הדבר האמיתי. גבר חרמן משתמש באוננות כמתאבן, ולאחר מכן הוא יהיה מוכן למנה העיקרית. חוץ מזה, הגיע הזמן שנשים יפנימו: גבר שפעיל מינית עם עצמו עדיף על סמרטוט שמתענג רק מכדורגל.

המיתוס: כל גבר חייב להתנסות באורגיה, או שהוא לא גבר

הנה סוד לקהל הקוראות שלנו: כשגברים נפגשים לשיחת גברים, יש סיכוי של לפחות עשרים אחוז שהם ידברו על אורגיה בשלב כלשהו. לפי המיתוס, גבר שהתנסה בסקס עם יותר מפרטנרית אחת הוא הגבר האמיתי, בעוד שכל השאר עדיין מחפשים איך לממש את הגבריות שלהם.

שלישייה (צילום: istockphoto)
קוראים לזה תמונת אילוסטרציה, כי זה לא קורה במציאות | צילום: istockphoto

האמת: תשאלו קצת מסביב. רוב החברים שלך לא התנסו וגם לא יתנסו באורגיה. הקונספט הזה מתאים לחוג נדיר של אול סטארס, הוא מדליק ב-HD ובהרהורים לפני השינה הוא מצליח להקפיץ איברים רדומים - אבל בטרק של המציאות מדובר במאמץ גדול מדי ולרוב גם לא משתלם. בקושי יש עלינו יכולת לתחזק צ'יקה אחת, אז להוסיף עוד ליידי להתכרבלות רק תספק כשל בביצוע, שלא לדבר על עוד שעיר שמזדקר איתך על אותה בלטה. גם פירוקים להמונים גוררים איתם מחזות מבעיתים, וחשיפת אשכים מול קהל רחב זה סימפטום להתקפי חרדה - ולכן אולי באמת עדיף להמשיך ולינוק את הפנטזיה מערוצים בתשלום במקום לרסק את החלום מקרוב.

המיתוס: מי שבוגד פעם אחת יבגוד תמיד

בנות הן לא עם סלחן במיוחד. אם גבר מעד פעם אחת - הוא שרוף. ולמה? כי המסר שעובר בין אם לבת, בין חברה לחברה ובין הספרית שלה אליה, הוא שלבגוד זה אופי. גבר שעשה את זה בעברו הוא חסר תקנה ואין טעם להשקיע בו או לתת לו מחילה.

האמת: אין סיבה לנפץ מערכת יחסים בגלל ירידה חד פעמית לשוליים. ראסמי שבגידות זו תעשייה שמגלגלת קופות ולא חסרים עלובים שמחתימים כרטיס קבוע על הריגוש, אבל לבוא וליילל שכל מי שנגס בפיתיון הפיתוי פעם אחד צפוי לעשות את זה בלופ - זו הכללה אכזרית.

זה חשוב, אז אנחנו רוצים להסביר. לא חייבים להיות קינגים בגולף או לדחוף סיגרים בחדר הסגלגל בשביל שהצורך הבסיסי לנשנש גיוון יתעורר - ותכל'ס, גם לבעלי המוסר מבינינו קשה לשלוט על עצמם בסיטואציות שכוללות איברים נשיים חשופים מול העיניים. זו יכולה להיות פלטה של שיכורים עם העקומה במשרד במסיבת פורים, ביקור מפתיע של האקסית בזמן שהחוקית בהשתלמות בצפון או סתם יום מבאס שמסתיים במינוס 300 שקל במועדון זימה בדרום העיר - אבל חייבים להפנים: אנשים עושים טעויות. ולא רק: אנשים גם לומדים מטעויות. זה הזמן לייצר קביעה חדשה:פעם בוגד, כבר לא בוגד.

>> לפעמים אנחנו יותר עייפים מחרמנים: מיתוסים על גברים שחייבים לנפץ