עוד עונה קיצית, מרתקת, עמוסת תככים - וכולנו תקווה שגם עשירה בביקיני של "האח הגדול" - עומדת בפתח. בשכשוכית לכל המשפחה שלנו, מלבד כמה מקרים בודדים, עדיין לא הלכו הדיירים רחוק מדי. אבל בעולם, שבמדינות רבות בו הפך הפורמט ללייט-נייט עמוס צעירים, זימה וסקס - יש לנו ממי לקחת דוגמא. הנה כמה רגעים סקסיים מהארכיון, שלא לומר מהפנתיאון - של האח הגדול ברחבי הגלובוס.

כשאתלט צעיר ודוגמנית עירום נפגשים

נתחיל את המסע בקרואטיה, שם שלחו את משתתפי העונה החמישית של התוכנית עד לתאילנד, כדי לספק להם בית, תירוץ להימרח בבוץ, וסיבה להדבק אחד על השניה. הגדילו לעשות איבן מיטרוביץ' ורינה דהני, שעל פי התמונות והסרטונים שמצאנו פשוט לא הצליחו להוריד את הטלפיים זו מזה – ולהיפך. ככה זה כשאתם אתלט צעיר ודוגמנית עירום בתחילת דרכה (חפשו Rina Dehni בגוגל, ההנאה מובטחת). הפרובוקטיביות של רינה לא עזרה לה, והיא הודחה ביום ה-28 של העונה, אולם איבן ככל הנראה עשה משהו לצופים בבית, והגיע עד לגמר.

נורבגיה + שוודיה = סקס

בסקנדינביה, כפי שבטח תשמחו לשמוע, האח הגדול היא התוכנית הסקסית ביותר על המרקע. בשנת 2005 חברו להן נורבגיה ושבדיה לשתי עונות משותפות ומפנקות, ותאמינו לנו שהיה קשה מאד לברור את הדיירת השווה ביותר מתוכן. בכל זאת, החלטות קשות צריך לבצע, והמחט שנשלפה מערימת השחת הבלונדינית היא המנצחת הגדולה של העונה השנייה - ג'סיקה אר-סוגן (Jessica är sugen). הנסיכה הזו, שהספיקה כבר להצטלם על שער המגזין פלייבוי, נאבקה עם אחד מגברברי הבית בקרב סומו סוער, שבמהלכו לא ריחם עליה הבחור השרירי, וגרם לה להשיל את החלק העליון של הביקיני ולהסתער עליו בחמת זעם. ההליכה בית כשהיא טופלס הייתה דווקא חביבה על ג'סיקה, שנהגה גם להתקלח כמה פעמים ביום, לרווחת הצופים בבית. בסקנדינביה, כך נראה, הדרך למיליון לא ממש רצופה בחזיות.

זו ביישנית זו?

נישאר עוד קצת באירופה ונכיר לכם את ג'ורדן קיין (Jordan Kane). הגרמנייה, שהייתה אז כולה בת 18, עשתה הרבה רעש וצלצולים בעונת 2011, שכללו מסאז'ים ומזמוזים על הדייר דויד אורטגה (שנמשכו גם מחוץ לבית) וגם סתם רביצה בביקיני, כמו שאנחנו אוהבים. ג'ורדן, שמתחזקת גם גוף וגם עמוד פייסבוק לא רעים בכלל, ידעה לספר על עצמה שהיא אומנם "חלומו של כל גבר, אבל טיפוס ביישן ומאופק". ואם כבר עשיתם תוכניות לגביה, לא כדאי שתיקחו אותה בדייט הראשון לראות את ספיידרמן בקולנוע, לבחורה יש פוביה מעכבישים.

ג'סמין וולטז ולואיסה זיסמן

את אחד הרגעים המרגשים, לעניות דעתנו החסודה לפחות, סיפקו בשנה שעברה שתי דיירות בעונת ה-VIP בבריטניה, מה כנראה אומר שהן היו בעמוד 3 של ה"סאן". לואיסה זיסמן וג'סמין וולטז (שאחריה שווה לכם מאד לעקוב באינסטגרם) ה"חסודות" נכנסו לבית במטרה להישאר, ולעשות על הדרך כמה שיותר גלים בג'קוזי. זה התחיל מהתערבות תמימה, ונגמר בנשיקה לוהטת, לשמחת הבחור שנמצא איתן שם, והצופים כמובן. "הנשיקה בג'קוזי הייתה שום דבר", התוודתה זיסמן לאחר סיום העונה. "אני וג'סמין בילינו זמן רב במיטה, כשאנחנו מתחבאות מהמצלמות, ואפשר לומר שעשינו יחד כמה וכמה דברים שובבים". גם השותפה לפשע הסכימה בפה מלא לשון, "בוא נגיד שראינו אחת את השנייה בעירום, שיתפה ג'סמין. "אני יכולה להגיד שלואיסה היא אחת הבחורות החמות שהתנשקתי איתן, והתנשקתי עם יותר מאחת".

וד"ש מברזיל

ואם באירופה נפל הביקיני, מה יגידו הנשים הלטיניות? כמובן שגם הדיירות מדרום אמריקה לא נשארו חייבות, וסיפקו במשך השנים רגעים נדירים של אושר ועור שחום. זכות ראשונות – לברזילאיות, שם דאגו לנו בעונת 2010 למבחר משובח ביותר. מעל כולן התעלתה קלאודיה קולוצ'י (Claudia Colucci) בת ה-28 מסאו פאולו, שפינקה אותנו בגב מקועקע לעילא ולעילא, רומן עם דייר בשם אליעזר (ובלי בדיחה על גזר), קרבות תרנגולות בבריכה, וסצנת מריחת קרם הגנה מהמוצדקות שנראו על המרקע אי פעם. מחוץ לבית המתינו לה כמובן הצלמים, וקלאודיה לא היססת לפשוט את בגדיה גם עבורם. הכול למען הקריירה, כמובן.

לפני שאתם מזמינים את ערוץ 20 העולמי, תרשו לנו להזכיר לכם שממש אוטוטו, ב-14.5, יפציע לעולמנו האח עם עונה החדשה, מתמודדות חדשות, וקולקציה שלמה של בגדי ים ומניפולציות רגשיות. הבה נקווה שהדיירות הפוטנציאליות קראו את הכתבה, צפו בסרטונים, ואולי הפנימו משהו. הבה נבקש מהן יחד - נא להתנהג בהתאם.