במה אתה מתרכז כשאתה מתחיל בפורפליי? ציצים ותחת? אה. מאוד נחמד, אבל לא דורש מיומנות מסובכת – בכל זאת, עד כמה קשה זה ללטף ולמעוך. וחוץ מזה, סף הגירוי שלך במקרה הזה הוא קטן מדי, וברוב המקרים היא לא תהיה מגורה מספיק כשלך כבר יימאס. הגיע הזמן לשנות אסטרטגיה ולהתמקד באיבר החשוב באמת: אם אתה רוצה להפוך למאסטר במיטה אתה צריך לדעת מה לעשות עם כפות הרגליים שלה.

רפלקסולוגיה (צילום: doga yusuf dokdok, Istock)
פחות מעניין אותך, מאוד מאוד מעניין אותה. תמשיך לקרוא, זה ישתלם לך | צילום: doga yusuf dokdok, Istock

רק למען הסר ספק, כנס רגע לאינטרנט ותבדוק כמה אתרים מוקדשים לפטיש של רגליים וכמה מוקדשים לשאר הפטישים. אתה תגלה שהיחס הוא כמעט שלוש לאחד. בקיצור, נשים אוהבות את כפות הרגליים שלהן. יותר מזה – הן אוהבות שאתה מתעסק להן עם כפות הרגליים. והכי חשוב – הן בעיקר אוהבות שאתה יודע מה אתה עושה. תדע איפה לגעת, על מה ללחוץ, וקנית לעצמך אישה שתעשה בשבילך הכול.

זה אומנם דורש הרבה אימונים, אבל מספיק שתדע את הבסיס ואתה כבר נמצא בנקודת פתיחה טובה יותר. קדימה.

לפני שמתחילים: ניסוי על יבש

שב ושלוף את הרגל שלך מהנעל. אחרי שתסיים ליהנות מהריח שכל-כך ייחודי לך, תביט על הרגל מקרוב ותראה שאפשר לחלק אותה לשלושה אזורים עיקריים: אזור כריות כף הרגל, החלק המתקמר הרך והעקב.

העקב הוא תמיד המקום ממנו מתחילים לעבוד. זה החלק הקשה ביותר עליו נשים דורכות ועליו הן נשענות רוב היום. פסיכולוגית זה גם יהיה החלק שהכי קל לגעת בו בלי לעורר התנגדות מהצד השני.

החלק השני של כף הרגל הוא האזור שבמצב נורמלי לא נמצא במגע עם הקרקע (או הסוליה של הנעל). הוא הרבה יותר עדין אבל נמצאים בו הרבה מאוד שרירים וכלי דם. זה אזור שאתה רוצה להגיע אליו בעדינות.

החלק השלישי, כריות הרגליים והאצבעות, נחשב לאינטימי ביותר – אבל לא ממש בצדק; זה קורה בגלל שהכי קל להתעסק לה עם האצבעות בזמן זיון. קל להכניס אצבע לפה ולמצוץ אותה וזה זורם הרבה יותר מאשר להתחיל וללקק את העקב. וחבל – כי תכף תגלה שלחלקים האחרים בכף הרגל יש ערך הרבה יותר גבוה מבחינה מינית.

"אני רב אומן בעיסוי"

זה מה שאתה הולך להגיד לה, עם כל הביטחון שאי-פעם הצלחת לגייס. תבקש ממנה לשבת לידך ולשים את הרגליים שלה על הרגליים שלך, כך שתהיה לך גישה נוחה לכל מקום. עכשיו, מתחילים:

עיסוי השוק
השריר של השוק נמצא רוב היום במצב מכווץ. אם תעסה אותו בעדינות ובחוזקה הוא יזרים הרבה מאוד דם לשני הכיוונים: למטה, לכיוון הרגליים שאתה עומד לעסות, ולמעלה, דרך המותניים, הבטן ומה שביניהם. בלי להיכנס למדעים, מה שאתה רוצה לזכור הוא שככל שיזרום יותר דם לאזורים האלה, יותר תאים יתעוררו, והבחורה שלך תהיה יותר מוכנה לקבל ממך עוד מהטוב הזה.

עיסוי העקב
זוכר? החלק הראשון בכף הרגל שמעסים. תתחיל מלעבוד בעדינות אבל בתקפות על אזור גיד אכילס – שים לב שאתה לא מדגדג, זה לא סקסי ובעיקר מעצבן. הטכניקה הנוחה ביותר במצב הזה היא להניח את העקב בכף היד ולעשות שימוש בכל האצבעות כדי להמריץ את הדם ולעסות את כל החלקים האחרים. קבל טיפ: לא רחוק מהקרסול נמצא האזור בו על פי הרפלקסולוגיה נמצאים איברי המין. לא רציתי לספר לך את זה קודם כי ידעתי שתתחיל להתרגש ולא תצליח לחשוב על כלום חוץ מציצים וכוס כל הערב. אני צודק? אתה עכשיו חושב רק עליהם נכון? אני אנסה להוביל אותך הלאה בכל מקרה.

נקודת הנוחות
עכשיו כשהדם זורם לאזורים החשובים, אתה יכול לעבור למרכז הרגל. בעזרת האגודל ובתנועה סיבובית תעבור על כל האזור הזה. יש פה המון שרירים וכמעט כל תנועה שלך תשחרר את הבחורה שאתה עובד עליה עוד יותר. טיפ: האזור הזה משפיע באופן ישיר על הבטן ומערכת העיכול אז אם תהיה נמרץ מדי אתה עלול לעשות לה גזים. אז תרגיע.

זה הזמן להשקיע. תעלה למעלה לשוק, תחזור למטה לקרסול ולעקב. תעלה שוב. תקשיב לה, תראה איפה היא נהנית יותר, תן לה להוביל אותך. כעקרון אתה יכול לעצור פה ולהתגלגל לכיוון המיטה – אם עשית הכול נכון, הולך להיות לה סקס מטורף ולך תגמול הולם. היא תגמור מהר יותר. היא תחווה אורגזמה חזקה יותר. בעצם, בלי לשים היא חוותה כרגע עשרים דקות של פורפליי.

רפלקסולוגיה2 (צילום: Stockbyte, Istock)
תיזהר, מאמי, אתה לוחץ לי על הטחול | צילום: Stockbyte, Istock

אם אתה בונה על קשר ארוך יותר – אל תפסיק עכשיו

עם כל הכבוד לסקס מטורף, יש עוד שלב שאתה יכול להגיע אליו עם עוד קצת השקעה – השלב שבו היא מספרת לחברות שלה שאתה הדבר הכי טוב שקרה או יקרה לה, והיא מוכנה להתחתן איתך אם רק תצייץ. איך מגיעים לשם? אל תעזוב את הרגליים.

תעבור לצד הפנימי של כף הרגל – מהקרסול לעצמות כף הרגל ועד לבוהן. תעסה את האזור הזה לאט. אתה עכשיו באזור שמשקף את עמוד השדרה שלה. כל חולייה שאתה מרגיש היא חולייה שאתה עובד עליה בגב שלה. עמוד השדרה אחראי להעביר את התחושות מהעצבים למוח, ואם תהיה מספיק רגיש תוכל לגרות את האזורים אליהם אתה רוצה לחדור לפני שאתה בכלל נכנס אליהם.

האצבעות
את האצבעות עצמן אתה רוצה לפנק בצורה אחרת. עבור אצבע אחת אחרי השנייה, תתחיל מהבסיס כשאתה משתמש באגודל ובאצבע שלך ותסחט. אתה יכול לעשות את זה בכוח, רק אל תתלוש לה את האצבעות. זה הזמן לעשות את מה שתכננת עליו מהרגע הראשון: ללקק לה את הרגל ולמצוץ אצבעות. שמעת דינג ברקע? זה בגלל שהיא מוכנה בשבילך.

>> מה נשים באמת רוצות? שאלנו אותן