ענת עצמון

אין תמונה
קנתה את מקומה בכבוד בהיכלי התהילה של גברי ישראל

המבט ההוא, הטיפה'לה פוזל. המשחק המעולה של הנערה הביישנית שצריכה להתפשט לפני רופא הנשים ההוא באסקימו לימון. סצנת האורגיה המטורפת ההיא עם גלי עטרי וגידי גוב. ענת עצמון היא כנראה השחקנית הישראלית הראשונה שהתפשטה מול המצלמות ועד היום שמורה לה פינה חמה במדור הפנטזיות של כל גבר ישראלי.

אם אנחנו כבר בדיזנגוף 99, הנה גלי עטרי צעירה ובלי בגדים:

נטע גרטי

נטע גרטי ופיטר רוט (צילום: עודד קרני)
ילדת בית ספר תמימה. מי יכול להתאים לתפקיד יותר מנטע גרטי? | צילום: עודד קרני

סוף העולם שמאלה היה בשביל הנוער של היום מה שדיזנגוף 99 היה בשביל הנוער של פעם. ונטע גרטי בקלות לוקחת את המשבצת של ענת עצמון. מדובר בשחקנית מעולה עם גוף מהסרטים, הבעה ביישנית וטיזרית בה בעת. אנחנו צופים לה גדולות ונצורות ושולחים מפה בקשה אישית לאבי נשר - תלהק אותה גם לסרט זימה הבא שלך, בחייאת אבי.

איילת זורר

היא כנראה השחקנית הישראלית הכי מצליחה בהוליווד, היא נבחרה על ידי האתר Tccandler.com למקום התשיעי ברשימת הנשים היפות ביותר בהוליווד (במקום ראשון, אגב, נמצאת נטלי פורטמן. היא גם היתה נכנסת לעשירייה שלנו, אם היה לה ברזומה קצת קולנוע ישראלי), ביוני הקרוב היא בת 40 (!) – והיא עדיין אחת הישראליות הכי יפות בהיסטוריה של המדינה.

הנה איילת בסצנה בלתי נשכחת מהסרט אהבה אסורה:

יובל שרף

מאז לוסי דובינצ'יק היה לנו מחסור חמור בשחקניות ג'ינג'יות שוות – עד שהגיעה יובל שרף באיים אבודים. הסרט עצמו הוא לא תגלית הקולנוע הישראלי, אבל יובל, אח, יובל. יש בה משהו שגורם לנו לסלוח לה על כך שהיא סירבה להתפשט בסדרה הארוטית "חשיפה". באיים אבודים היא החזיקה את כל העלילה על זוג כתפיים מנומשות ובסופו של דבר, לא משנה מה תרצו להגיד עליה, היא ג'ינגית, היא מתנהגת כמו ג'ינג'ית ואנחנו אוהבים אותה על כך.

אביבה פז

לא מעטים מאמינים שתעלת בלאומילך (1969) היה הסרט המוצלח ביותר שאי פעם צולם כאן. איש הרנסנס של ההומור הישראלי, אפרים קישון, כבר חידד את הגרזן הבימויי שלו על סאלח שבתי וארבינקא, ובסרטו השלישי הצליח לייצר קומדיה גדולה – מרובת ניצבים, עמוסת דמויות, מתוזמנת, מדויקת, חדה; באמת, חוץ מהעברית קשה להבחין בין תעלת בלאומילך ובין קומדיה אירופית מהשורה הראשונה.

ולכן מתאים שבסרט המדויק שיצא כאן אי פעם משתתפת הדמות הכי סקסית שהייתה כאן אי פעם. אביבה פז, לא הרבה אחרי שהשתחררה מלהקת פיקוד מרכז, היא בפשטות המזכירה המטומטמת הכי כוסית שהייתה כאן אי פעם. היא לא מורידה חולצה בקלות דיזינגוף-99-ית, לבנטינית טיפוסית; אין לה סצינת סקס. היא יושבת על הברכיים של קויבישבסקי. וזאת הגאונות האמיתית: זה מספיק.

ניצה שאול

ארבע מילים: בולה בולה, איפה את?

 

דניאלה וירצר

דניאלה וירצר בקייטסרפינג (יח``צ: עדי רם)
דניאלה וירצר. אל תצאי מהבועה | יח``צ: עדי רם

בתוך העשירייה הזאת, דניאלה וירצר מקבלת את משבצת הישראלית הסקסית ביותר שלא עוצרת באדום ותעשה הכול כדי לשמח אותך. ההופעה הבלתי נשכחת שלה בסרט הבועה מיתגה אותה בתור מישהי שכדאי לך לעקוב אחרי כל מה שהיא עושה – ואנחנו עוקבים, באמת שאנחנו עוקבים. ולא רק שאנחנו עוקבים, אפילו גייסנו אותה לשורותינו ונתנו לה לעשות ספורט אקסטרים. ואז היא נפלה מצוק. אתה חייב לראות את זה.