האם ידעת שהציצים של בנות העולם כולו כל הזמן גדלים? לא בטוח אם מדובר בתהליך אבולציוני או בגחמה פרטית של היושב במרומים, אבל עם העובדות אי אפשר להתווכח: הציצים של היום הם לא הציצים של לפני 15 שנה. בהולנד ל-32 אחוז מהנשים יש היום מידת D - גידול של 12 אחוז ממה שהיה בשנות התשעים. גם בגרמניה בדקו את העניין הזה, והגיעו לתוצאות דומות. בישראל עוד לא עשו מחקר על העניין, אבל אם תסתכל מסביב תשמח לגלות שאנחנו מיישרים קו עם שאר האומות.

או שאולי לא תשמח? זאת בדיוק השאלה שלשמה התכנסנו. קבל, אם כך, את כל היתרונות והחסרונות שמגיעים עם כל גודל ציץ - ואז תוכל להחליט פעם אחת ולתמיד מהו הקאפ המועדף עליך ולהיות שלם עם זה. הנה זה בא:

דאבל D

מבחן הזמן: בגיל 20 זה הכי קרוב שתגיע לגן עדן. רק קח בחשבון ש-30 שנה מעכשיו הם ייכנעו לכוח הכבידה וייראו כמו המשכנתא: לא נגמרים לעולם ותמיד גוררים אותך למטה.

יתרונות: זה מחמם בחורף, יש לך איפה לשים את הראש כשאתה עייף ועם מה לשחק כשאין כדורגל. גבר אוהב שיש מה לתפוס, ועדיף ציצי גדול על תחת ענק.

חזה שופע (צילום: istockphoto)
שומו שדיים | צילום: istockphoto

חסרונות: קשה למצוא חזיות טובות. שזאת ממש לא הבעיה שלך. והיא כל הזמן מתלוננת על כאבי גב – שזאת ממש לא הבעיה שלה. אתה מוכן להחזיק לה אותם. כל הזמן.

זהירות: חשוב לזכור: קאפ D לרוב מגיע עם הרבה גוף מסביב. היזהר ממצבי חנק.

אישיות: אומרים שמאחורי כל ציצי גדול מסתתרת אישה עם מחשבות, רגשות וכאבי ראש. אין לך בעיה עם זה. כל עוד היא מסתובבת טופלס.

>> אוהב ציצים גדולים? גם אנחנו! בוא תקרא על זה מאמר. סתם, בוא תראה תמונות

מועדון A

מבחן הזמן: לציצי קטן אין לאן להתכווץ, שזה יפה. מצד שני, עם הגיל יש מצב לציצי קטן נפול. שזה פדיחה.

יתרונות: בנות עם ציצי קטן לרוב לא לובשות חזייה. מה שאומר פטמות זקורות! כל הזמן! בלי קשר, בנות עם ציצי קטן ממש מצחיקות.

דוגמנית עם חולצה שקופה (צילום: Reuters)
נו, אמרנו שהן לא לובשות חזייה | צילום: Reuters

חסרונות: יש מצב שהציצי שלך יהיה יותר גדול משלה. וגם אין מה לדבר על לטלטל, לשקשק או לטמון את הפרצוף בחריץ ולעשות בווווווווווווו.

זהירות: עד שלא תראה אותה עירומה, לא תדע אם יש לה פארק או ניצנים. הישמר מחזיות מרופדות ומפוש-אפ.

אישיות: בחורה עם ציצי קטן משקיעה בלפתח מוח גדול. היא יודעת שיש לה פחות, וברור לה איך לפצות על זה. במילים אחרות: שטוחות מתאמצות יותר.

>> אוהב חזה קטן? גם אנחנו! בוא תחתום על עצומה. סתם, בוא תקרא על זה כתבה

מקום טוב באמצע

מבחן הזמן: הציצי הממוצע לא יפתיע אותך - מה שיכול להתאים לך, אם אתה שונא סיכון. מצד שני, אתה חתיכת טיפוס משעמם. מצד שלישי, מחקר של מכללת ג'סט מייד איט אפ גורס ש-80 אחוז מכלל הגברים מתחתנים בסוף עם בעלת ציצי בינוני. נו שוין.

יתרונות: אתה יכול להחמיא לה שיש לה ציצים גדולים, ולא להרגיש שאתה באמת משקר לה. אתה נהנה ממחשוף, טווח תנועה סביר - ועדיין יכול לקוות שהציצים האלה יעמדו זקופים למשך רוב שנות הזוגיות שלכם.

חסרונות: אתה תמיד תפזול הצידה. ציצים קטנים ייראו לך מעניינים, ציצים גדולים יגרמו לך לשאול את עצמך אם יש משהו שאתה מפספס בחיים האלה. ובכן, יש.

זהירות: בנות עם ציצי בינוני בדרך כלל לא מקדישות לו תשומת לב יתרה. הוא שם, והוא לא הולך לשום מקום. מבחינתך זה אומר שהן עלולות להסתכל עליך מוזר כשתתחיל לשחק איתו בריכוז.

עמק הסיליקון

מבחן הזמן: עם סיליקון אין הפתעות. מה שקיבלת זה מה שיהיה. ההפתעה היחידה שצפויה לך זה מפגש מקרי עם התמונות של "לפני". אבל למי אכפת?

יתרונות: זה גדול, עומד, יציב וזקוף. תמיד. עם כאב ראש או בלי. וזה לא נראה כמו פיתה ברגע שזה נשכב.

פמלה אנדרסון (צילום: רויטרס)
פמלה אנדרסון: חזה כאילו | צילום: רויטרס

חסרונות: בסוף תשכח איך מרגיש ציצי אמיתי. במחשבה שנייה: למי אכפת?

זהירות: הרחק מסביבתה חפצים חדים. אתה לא רוצה שכל העסק יתפוצץ לך בפרצוף ברגע הכי לא צפוי.

אישיות: מדובר באחת שסבלה מציצי קטן והתאמצה שנשים לב אליה, חלמה על ציצי גדול כדי שנסתכל עליה, וכשבסוף מצאה את החריץ השווה הפסיקה להתאמץ - מה שגורם לנו לרצות אותה יותר.

>> הבנות בערוץ הנשים לא בטוחות בקשר לחזה הגדול הזה. והן משתפות