אין תמונה
חידון: איזו מכותרות הביניים שלמטה קשורות למרינה קבישר?

זה לא שיש לנו משהו נגד ניתוחים פלסטיים. להפך, נשים כמו פמלה אנדרסון ומירי בוהדנה הן ההוכחה החיה שאנחנו מאוד בעד. אבל כמו כל דבר בחיים, ידע מוקדם הוא כוח. לאמור, אם תדע איזה ניתוחים פלסטיים הבחורה שמולך עברה אולי יהיה לך יותר קל להחליט אם שווה להשקיע בקשר הזה או לא.

נשמע שטחי? תפסת אותנו. אבל בינינו, זה עדיין משהו שטוב שתדע. בין אם אתה מחפש את הבחורה הטבעית או דווקא את זאת שדווקא חשוב לה לשדרג את עצמה – או לפחות כדי שלא תהיה מופתע כשתפתח אלבום ישן של חברה שלך ותגלה שהיא היתה פעם בת דודה רחוקה של מוישה אופניק.

התייעצנו עם מומחה לכירורגיה פלסטית, והנה המדריך המפורט:

ניתוח עפעפיים

_AD_למה הן עושות את זה: כי בשלב מסוים בחיים העפעפיים נופלים, מה שמשווה מראה עייף ולא סקסי במיוחד.
מה תחפש: די קל. חוץ מהעובדה שהמנותחת תיראה מופתעת יותר מבדרך כלל כאשר היא תהיה עם עיניים פקוחות, ברגע שהעיניים יסגרו תראה צלקת באמצע העפעף העליון: פס לבן או פס בהיר שונה משאר העור.

ניתוח מתיחת פנים / צוואר

למה הן עושות את זה: כי הן לא אוהבות קמטים, זה למה.
מה תחפש: אתה חייב להתקרב מאוד כדי למצוא את ההוכחות, בייחוד אם הניתוח בוצע כמו שצריך. לדברי ד"ר הראל, הצלקת המסגירה נמצאת בגבול בין האוזן ללחי. היא נמשכת מאחורי האוזן לכיוון הקרקפת ונראית כמו פס בגוון בהיר מהעור שלא קשור לשום דבר.

הגדלת חזה

אורית פוקס (צילום: ארכיון קשת)
אורית פוקס | צילום: ארכיון קשת

למה הן עושות את זה: למה לא.
מה תחפש: קודם כל, קח את הבחורה שלך לים. בביקיני קל לזהות חזה שעבר הגדלה – מה שאתה צריך לחפש זה ציצים עגולים, מוצקים ועומדים. לא הפתענו אותך, אה? אבל שים לב, יש עוד דרך שבטח לא ידעת עליה. ד"ר הראל מספר שאפשר לעשות את הניתוח ב-3 דרכים: עם חתך סביב הפטמה, עם חתך מתחת לחזה (בחיבור בין החזה לבטן), ועם חתך מתחת לבית השחי. השיטה השלישית משאירה צלקות קטנות שבשני בתי השחי באורך 3-4 סנטימטרים. בקיצור, מספיק שתגיד לה להרים ידיים למעלה, ועלית עליה.

הקטנת חזה

למה הן עושות את זה: כי הן חולמות על היום שבו הן יראו את הרצפה כשהן הולכות.
מה תחפש: זה ניתוח עם מלא צלקות אבל כולן בחזה – אין מה לעשות, תצטרך להפשיט אותה קודם. הצלקות הן גדולות וארוכות ונמצאות מסביב לפטמה, מתחת לפטמה, ובקו שמפריד בין הבטן לשד.

שאיבת שומן

למה הן עושות את זה: בוא נראה. אין להן כוח לדיאטה?
מה תחפש: הניתוח הזה כמעט ולא משאיר סימנים, אבל בכל זאת נשארות כמה צלקות קטנות: מדובר על שלוש צלקות בגודל סנטימטר באזור הגב תחתון, או בדיוק בחיבור בין הישבן לרגל האחורית, שם יש שתי צלקות בכל צד. עוד דרך לעלות על ניתוח כזה היא שבניגוד לדיאטה, בחורה שעשתה שאיבת שומן מאבדת שומן רק מהבטן – כל השאר נשאר עגלגל כשהיה.

מתיחת בטן

למה הן עושות את זה: זה יותר קל מאשר לעשות 200 כפיפות בטן כל בוקר.
מה תחפש: גם במקרה הזה מומלץ לקחת אותה לים, כדי שתוכל לזהות את הצלקת שמקיפה לה את הפופיק. ההפתעה הגדולה תגיע כשהיא תוריד את התחתונים: הניתוח משאיר צלקת ענקית ממותן עד מותן.

ניתוח אף

אודטה שוורץ (צילום: אור קפלן)
אודטה שוורץ | צילום: אור קפלן

למה הן עושות את זה: לאנשים בארץ אין אפים מאוד יפים. האף היהודי הוא אף ישר או אף שנפול בקצה, ורוב הבנות רוצות קטן וסולד. שוודי כזה.
מה תחפש: ובכן, אף סולד. אם ממש תתאמץ, תוכל להבחין בשקעים באזור קצה האף.

הצמדת אוזניים

למה הן עושות את זה: יש מעט דברים מביכים יותר מאוזניים שפרושות לצדדים כמו מניפה.
מה תחפש: השלב הראשון הוא לזהות אוזניים שצמודות לקרקפת באופן מחשיד. השלב השני הוא לשחק לה בשיער, להסיט אותו הצידה ואז להבחין בשתי הצלקות האדומות בהירות שנשארו לה שם.

הזרקת בוטוקס

למה הן עושות את זה: סגרנו כבר את הפינה הזאת: הן לא אוהבות קמטים.
מה תחפש: הבוטוקס משתק את השריר. אם מישהי עשתה הזרקת בוטוקס במצח, המצח שלה יהפוך להיות חלק ויפסיק יזוז – מה שאומר שלא משנה כמה היא תנסה להיראות מופתעת או כועסת, היא לא ממש תצליח. במילים אחרות: מישהי שאין לה יותר מידי הבעות פנים, היא מוזרקת בוטוקס סבירה.

תודה לד"ר מרקוס הראל, מומחה לכירורגיה פלסטית מרמת אביב