החלק הכי סקסי בגוף (צילום: thechive.com)
בדיקה של ערוץ הגברים: ציצי | צילום: thechive.com
החלקים הכי מגורים מינית של הגוף נחשפים, והחוקרים מאניברסיטת בנגור שבאנגליה מספרים שבאופן מפתיע מתגלה שלגברים יש מספר כמעט זהה של חלקים רגישים מינית בגוף כמו לנשים, בניגוד לטענה שכל הכיף אצל הגברים מתמקד באזור אחד – בין הרגליים.

החוקרים שחיפשו קישורים בין משיכה מינית והמוח מצאו שמתוך 41 איברים רגליים הכי פחות מגרות מינית, ומיד אחריהן במדד חוסר הגירוי – ברכיים. הממצא הזה כמובן מפריך את התפיסה הרווחת על הקשר בין כפות רגליים לאיברי המין, וגם נותן תירוץ מושלם כשהיא מבקשת ממך לעשות פוט-מסאז'. גברים גם מגורים יותר באזור אחורי הרגליים והידיים – בעוד שהמין הנשי פחות מתרגש מהאזורים הללו.

מנשק בצוואר (צילום: DNF-Style, Istock)
תחזיקו חזק: הצוואר יותר מגרה אותן מנגיעה בפטמות | צילום: DNF-Style, Istock

במקום הראשון אצל הנשים, מתמקמים באופן בלתי נמנע אברי המין, אך מיד אחריהם התוצאות כבר פחות צפויות. השפתיים במקום הראשון, ומיד אחריהן הצוואר, כשהשדיים והפטמות במקום השלישי עם נתון זהה. הישבן הגיע למקום הרביעי.

גם אצל הגברים הגיעו השפתים והפה למקום הראשון אחרי איברי המין, כשבמקום השני הירכיים הפנימיות. במקום השלישי הצוואר, ואחריו הפטמות. במקום האחרון – האזור בין המרפק לכף היד.

התוצאות נלקחו מ-800 אנשים בבריטניה ודרום אפריקה, ולפי החוקרים התוצאות היו עקביות באופן מפתיע ללא קשר לגזע, גיל או העדפה מינית. מה שמעיד על משהו מובנה שלא מבוסס על תרבות או נסיון חיים.

לדעתנו הסקר לא מספיק מקיף ולכן אנחנו פותחים את הטוקבקים לדיון שיימשך לנצח: מה לדעתכם החלק שהכי מגרה מינית נשים? קוראות מזדמנות יקרות, אתן מוזמנות לענות על השאלה ההפוכה.

>>> בחורה, תאילנד, אלכוהול, חבל בוער - מה כבר יכול לקרות?