אם יש משהו שמשותף לכולנו, גברים נשים וג'ינג'ים, הוא שכולנו אוהבים סקס, חושבים על סקס ומדברים על סקס. כתוצאה מכך התפתחו לאורך השנים המון עובדות, אמונות ואמירות שקשורות לסקס. בתוך כל עולם המידע העצום הזה, אפשר ללכת לאיבוד בקלות. ובגלל שאנחנו יודעים שעומס מידע גורם לך להבריז מהשיעור, סיכמנו את הכל ל-26 סעיפים קצרים ותמציתיים.

פורנו בחלל (צילום: istockphoto)
אופס, שכחתי לספר לך. אני ערפד | צילום: istockphoto

1. עד המאה ה19, ממש לא מזמן במושגים של היסטוריה, האמינו שאוננות יכולה לגרום לשלל מחלות ואפילו למוות. (טוב נו, אז גם האמינו שאפשר לחיות בתנאי היגיינה של חזיר יבלות, ולמות בגיל 40).

2. עוד קצת מאותה התקופה. עד המאה ה19 ייוצרו קונדומים ממעיים של כבשים (שכיום משמשים כמרכיב העוטף את הבשר בנקניקיות. כמו שצריך: מסורת זו מסורת).

3. על פי נתוני ארגון הבריאות העולמי של האו"ם, מדי יום מתרחשים בעולם יותר מ-100 מיליון אקטים מיניים. (משהו משמח עבורך לחשוב עליו לפני ששוב תירדם היום בודד וממורמר).

4. מחקר שנערך באוניברסיטת טקסס מצא כי נשים שעשו פעילות גופנית במשך 20 דקות לפני שצפו בסרט ארוטי, היו מגורות יותר מהסרט מאשר נשים שלא עשו את הפעילות הגופנית (פתאום לקחת אותה לכדורגל של שישי עם החבר'ה, לא נראה כמו רעיון רע כל כך, אה?).

5. חוקרים גילו שהריחות שהכי מעוררים את הגבר מבחינה מינית הם שילוב של לבנדר ווניל. (לפי הנתון הזה שיא החרמנות שלך תגיע כשתכנס להשתין בבית פולני).

6. היוונים מקיימים יותר יחסי מין מכל אומה אחרת בעולם. זוג יווני מקיים יחסי מין 138 פעמים בשנה בממוצע, במקום השני נמצאים הקרואטים (פלא שהכלכלה שלהם קורסת?).

7. במחקר שפורסם בירחון "הרבייה האנושית" של אוניברסיטת אוקספורד התגלתה הנוסחה לאיכות הגבר במיטה: קמיצה ארוכה יותר מהאצבע המורה היא סימן לגבר  עם כמויות נכבדות של טסטוסטרון.

8. עכשיו אתה בודק את היד שלך, ומנסה למצוא זווית נכונה כך שזה יראה שהנתון הזה מתאים גם לך.

9. הידעת? האשכים שלך גדלים בחמישים אחוז בזמן אקט מיני (עוד סיבה טובה להכניס מצלמה לחדר המיטות, זו תהייה התמונה הכי גברית שלך מאז השפם שהיה לך בבר מצווה).

10. בזמן סקס אתה שורף בממוצע בין 100-150 קלוריות (שווה לשליש בירה או כוס יין, אז יש לך תירוץ טוב לגרום לה לשתות " תשתי מאמי, הכל יירד אחר כך").

11. נשים מפנטזות יותר מגברים בזמן סקס (נו ברור, היא צריכה לנסות ולהתרכז בזמן שהפרצוף המיוזע שלך מתנדנד מולה).

12. ואם כבר פנטזיות, מחקר נוסף גילה שהפנטזיה המינית השכיחה ביותר בקרב נשים קשורה לבן זוג מהעבר (תחשוב על זה בפעם הבאה שאתה עם החברה שלך, ושיהיה לך המון בהצלחה).

13. 34% מהגברים הודו שסיפרו שקרים בשביל לקיים יחסי מין (66 אחוז מהגברים האחרים שהתבקשו לענות על השאלה הזאת, שיקרו במצח נחושה).

14. יש הרבה מחקרים בנושא, אבל הזמן הממוצע שבו גבר מחזיק מעמד תוך כדי אקט מיני הוא בין 5-8 דקות. (סתם כדי שתרגיש טוב עם עצמך פעם אחת בכתבה הזו).

15. היכולת לשקר למישהי בצורה מוצלחת נפגעת אם אתה מוצא את עצמך נמשך אליה מינית (נקודת זכות לכונפות).

16. הגיל בו גבר נמצא בשיאו המיני הוא בין הגילאים 17-18 (חבל שהוא מבזבז את התקופה הזו בעיקר על עצמו).

17. אפשר לאכלס מחדש את כדור הארץ רק מכמות הזרעונים שנכנסים לתוך קפסולה של כדור נגד כאבי ראש (עכשיו בוא נראה אותך מכניס אותם לשם).

18. בזמן עוררות מינית מוגברת, בנוסף לאברי המין והשדיים, גם האף הפנימי שלנו מתנפח ("קיבלת פצצה לפנים או שאתה סתם שמח לראות אותי?").

19. בשנותיה הפוריות, אישה ממוצעת יכולה לקיים יחסי מין יותר מ-3,000 פעמים (עם יחס כזה, אפילו לך יש סיכוי להשתתף באחד מהם).

20. נשים דירגו את גודל הפין בתור התכונה התשיעית הכי חשובה אצל גבר בממוצע ("כסף" הגיע למקומות 1-8).

אחד שסימן את כל הסעיפים (צילום: SensorSpot, Istock)
קיבלתי 100 בעבודת הגמר | צילום: SensorSpot, Istock

21. האוסטרלים הם האומה הכי פתוחה לנושא השלישיות, 28% מהם טענו כי התנסו בשלישייה במהלך חייהם (לפרטים נוספים פנה לסוכנת הנסיעות שלך).

22. ל-60 אחוז מהגברים מזדקרות הפטמות בזמן גירוי מיני. (כדי שתדע איפה לשים את המפתחות בפעם הבאה).

23. לפי מומחים, סקס מרגיע פי 10 יותר מוואליום (ככה שבמקרה של "מאמי, כואב לי הראש", זה ממש מתבקש).

24. מחצית מהאמריקאים השתמשו בטלפון, אי מייל או הודעות טקסט בשביל לקיים יחסי מין. (מזל שהאסימונים יצאו משימוש).

25. גברים מוצאים נשים עם אישונים גדולים מושכות יותר (ברור. רק אם האישונים שלה מורחבים כל כך, היא מספיק מסטולה בשביל להסכים לשכב איתך)

26. 75 אחוז מהנשים מרוצות מגודל האיבר של בן זוגן (עכשיו רוץ מהר לספר לה על זה).

>> למה סקס הוא קסם: הסרטון שמסביר הכל