בעידן שבו אתה נמצא במרחק שתי הקלקות מהפלאזמה החדשה שלך, יכול להשכיב 2000 יורו על זוג כרטיסים לרבע ליגת האלופות ברגע של גחמה, ולהרביץ ביד אפילו מהמשרד סתם כי לא בא לך להתאפק - בעידן כזה נהוג לחשוב שפורנו ישראלי, עם שחקנים ערסים שלא תמיד מצליחים להעמיד אותו, עם שחקניות שבמקרה הטוב הן פרחות מסוממות שלא היית נוגע בהן עם מקל, ובמקרה הפחות טוב סתם שחקניות פורנו אמצע טבלה מחו"ל - ובכן, בעידן כזה נהוג לחשוב שפורנו ישראלי זה לא ליגה. בקושי ליגה ז'.

ואני אומר, לא סתם ליגה: ליגה לאומית. גאוות יחידה. קנה כחול לבן. כי בתכלס מדובר פה בבת של השכן, גם אם היא במקרה תיירת מצ'כיה או האחות העקומה של יעקב מהמכולת. בסופו של דבר כולנו שכונה אחת גדולה. אבל אתם יודעים מה, אפילו זאת לא הסיבה המרכזית למה צריך כאן פורנו ישראלי. העניין הכי חשוב זה הקדמה. כן, כן.

3 בחורות ישראליות לוהטות (צילום: סקסטייל)
העטיפה | צילום: סקסטייל

הפורנו הישראלי נמצא עדיין בחיתוליו, צעיר בשנים רבות מאחיו הבוגרים בניכר. מדובר בתעשייה קטנה שקיימת אולי שמונה שנים - לא מאוחדת, לא תמיד מאוד מקצועית, ללא כוכבים, ובכל זאת עם ניצנים שמבטיחים שמכאן אפשר רק לפרוח. כמו כל ענף ישראלי, גם לפורנו מותר לעבור חבלי לידה: מכבי ת"א בכדורסל הייתה פעם קבוצה קטנה ששיחקה במגרש פתוח ברחוב רש"י, אף אחד לא האמין לפני 40 שנה שהקבוצה הזאת תיקח את אליפות אירופה ותהפוך להיות אימפריית כדורסל.

ולמה ללכת רחוק – קחו את הצבא הקטן והחכם שלנו (גם אם הוא מזייף לאחרונה). לא ניכנס להיסטוריה, אבל בואו לא נשכח שעם קום המדינה נלחמנו גם באבנים, הרבה לפני שקמו אצלנו יחידות כמו שייטת 13. אני יכול להמשיך עם זה לנצח, ולהזכיר לכם שפעם כל מה שהיה לראות בטלוויזיה היה מבט לחדשות, פחות סקסי מהתחת של מרינה, אבל צריך להתחיל מאיפושהו.

חברים, כדי שהפורנו בארץ יעלה את רמתו ויהיה שווה הרבצה הגונה אל מול המחשב שלנו, אנחנו צריכים להתחיל לצפות בו ולרכוש אותו, בקיצור להפוך אותו לכלכלי - רק אז תקום כאן תעשייה של ממש ולא סתם שוליים זניחים.

אם לא נעודד את היצירה המקורית, ואני לגמרי רציני, היא תיעלם. לא חבל שרק הסעודים ייהנו מאסתי הנותנת? וחוץ מזה, אני בטוח שהייתם רוצים שכשיהיה לכם ילד, והוא יגיע לפרקו ויפנטז על אמא של חבר שלו\המורה שלו\ או אמא של חבר שלו שהיא גם המורה שלו, הוא יוכל להקליק אותה באיזה אתר פורנו ישראלי ולא לבזבז שעות על לדמיין בראש, כמו שאנחנו נאלצנו לעשות.