אין תמונה
הדוגמנית הנ"ל מבוקשת על ידי המשטרה. אם ראית אותה אתה מתבקש להפסיק לבהות ולדווח לרשויות. ולנסיה

אנג'י ולנסיה הקולומביאנית (30) היא דוגמנית הלבשה תחתונה לשעבר. דוגמנית מצליחה למדי, כפי שאפשר לנחש מהתמונה. אך לפי הדיווחים ולנסיה עזבה את עסקי הדוגמנות לפני כשנה - היא עברה לארגנטינה כדי שתוכל להתמקד בעסק העיקרי שלה: קרטל סמים בינלאומי שהעביר קוקאין מארגנטינה, דרך מקסיקו ועד לבריטניה. השיטה: דוגמניות צעירות שהעוסקו על ידי ולנסיה העבירו את הסמים בזמן שנסעו לצילומים באירופה.

הפרשה הזאת נחשפה בדצמבר האחרון, לאחר שאחת הדוגמניות של ולנסיה, צעירה מחוטבת בת 21, נתפסה בנמל התעופה בבואנוס איירס עם 55 קילו של קוקאין. לאחר חקירה קצרה הדוגמנית מיהרה להפליל עוד כמה מחברותיה - אשר נעצרו על ידי המשטרה כ-12 שעות מאוחר יותר - ועד מהרה נחשף כל המערך של ולנסיה.

על פי הערכות המשטרה, ולנסיה עבדה בצמוד עם לורד סמים מקסיקני בשם "המפלצת", אבל בשנה שעברה דרכיהם נפרדו כדי שוולנסיה תוכל להקים רשת הברחת סמים משלה. לפי כלי תקשורת שונים ולנסיה דאגה לקבל לקרטל שלה רק דוגמניות שהן "מלאכיות יפות שאינן מעוררות חשד". הדוגמניות שלה קיבלו 3,200 יורו עבור כל מסע שעשו לאירופה. התדירות, כך השמועות, היתה טיסה אחת ביום.

כשהשוטרים הגיעו לעצור את ולנסיה במלון בבואנוס איירס בו היא התאכסנה הם מצאו חדר ריק. אך היה להם קצה חוט: כלב הפומרניאן הננסי שהולך איתה לכל מקום. רישומים על הכלב הובילו את השוטרים לכתובת מסוימת בארגנטינה, אך כשהם הגיעו הם מצאו מחסן חשוך ונטוש.

>> עוד בחדשות חוץ: טורניר מזחלות השלג בעירום יוצא לדרך בגרמניה