שנה חדשה, התחלות ראשונות, לידה, עירום: זה בערך מה שעבר לנו בראש כשחשבנו על הרשימה הבאה: תפקידי הבכורה של מיטב השחקניות בעירום. הפעם הראשונה שלהן חשופות מול מצלמה, הרגע בו הן הורידו את הבגדים והזניקו קריירה ארוכה ופורה. או שסתם נתקעו בבינוניות, קורה.

אן האת'וויי

לשחקנית היפהפייה אין בעיה עם חשיפה, והפעם הראשונה שזכינו לראות אותה מורידה חולצה הגיעה בסרט Havoc משנת 2005, שהזניק אותה לכל רשימת "השחקניות הכי סקסיות" אפשרית, ובצדק. באותה שנה היא גם שיחקה ב"הר ברוקבק", וחשפה את הפרונט הנאה פעם נוספת.

אין תמונה
גם מתוקה וגם חושפת

שרליז ת'רון

הדרום אפריקאית המוכשרת נחשפה גם היא לא אחת על המסך הגדול, אבל הפעם הראשונה שלה הגיעה בגיל 20, בסרט הלא זכור "שני ימים בעמק", משנת 1996. שנה לאחר מכן היא גם הופיעה ב"פרקליטו של השטן" בסצינת עירום זכורה ומטרידה במיוחד.

אין תמונה
במחשבה שניה "2 ימים בעמק" אולי כן שווה צפיה

אנג'לינה ג'ולי

רבים וטובים היו תפקידי העירום של אחת השחקניות היפות בתבל, ולא פעם זכינו לראות אותה במערומיה, גם בצורות פרובוקטיביות ולא רק בהצצה חטופה לחצאי ישבן באפלה. הפעם הראשונה בה התגלה הגוף הפלאי לא התרחשה בסרט על הדוגמנית בהפרעה ג'יה ולא הסרט ההוא עם אנטוניו בנדרס שאף אחד לא זוכר איך קוראים לו: בכורת העירום של גו'לי הגיעה דווקא בסרט פעולה זול וטראשי משנת 1993, בשם Cyborg 2, בהיותה בת 18 בלבד. כן כן, מדובר בהמשכון כלשהו ואפילו לא בסרט המקורי.

אנג'לינה ג'ולי (צילום: squidoo.com)
תנסו אתם להשיג את הסרט cyborg 2 | צילום: squidoo.com

שרון סטון

גם השחקנית הוותיקה שרון סטון, שפרצה במגוון תפקידים סקסים, לא נולדה ביום שאינסטינקט בסיסי יצא לאקרנים, וגם לא ב"סליבר" שסיפק הצצות ארוכות לגופה החטוב של הבלונדה הלוהטת. בכורת העירום של סטון הגיע בשנת 1984, בסרט בשם "פערים לא ניתנים לגישור". כן, גם אנחנו לא ידענו שהסרט הזה קיים.

שרון סטון (צילום: Splashnews)
וככה היא נראית ב- 2013 | צילום: Splashnews

קריסטינה ריצ'י

השחקנית הסקסית בצורה הכי קודרת שעברה הרבה מהפכים בחייה, כולל ניתוח מדובר להקטנת שדיים, הרגישה לראשונה בנוח לחשוף את גופה בסרט האינדי "אומת הפרוזאק" משנת 2001. מאז, כמו רוב השחקניות ברשימה, לא התביישה להתפשט פעמיים נוספות בסרטים נוספים.

אין תמונה
קריסטינה ריצ'י מתוסבכת גם בעירום

סלמה הייק

הייק חשפה לראשונה את נכסיה ב"דספרדו" לצד אנטוניו בנדרס (שזו הפעם השניה והאחרונה שאנחנו מזכירים פה את השם שלו, נשבעים), בהיותה בת 28, במהחלך סצנת סקס סוערת וחמה במיוחד.

אין תמונה
סלמה הייק מכבה את האור

הת'ר גרהאם

נערת הגלגיליות מבוגי ניייטס ואחת הג'ינג'יות הסקסיות על המסך כבר שנים מקפידה לשמור על תדמית שובבה, וללא ספק זכורה בעיקר אחרי הפריצה בסרט על חייו של כוכב הפורנו דירק דיגלר, בהיותה בת 27, שהיה גם תפקידה הראשון בעירום.

אין תמונה
גרמה לגלגיליות להראות סקסי

ניקול קידמן

האוסטרלית הלוהטת ומי שנאלצה לסבול לצידו ששל טום קרוז שנים ארוכות הציגה לא מעט עירום במהלך הקיירה, כולל לצד הבעל לשעבר ב"עיניים עצומות לרווחה". תפקיד העירום הראשון שלה, בזמן שעוד גידלה רעמה ג'ינג'ית פרועה על ראשה, הגיע בסרט "windrider", משנת 1986.

אין תמונה
אלוהים ישמור, מה יש לך על הראש?

ג'ניפר קונלי

סצנת העירום המטלטלת מ"רקוויאם לחלום" חקוקה לנו בזכרון לנצח, אבל הקריירה החלה שנים רבות לפני הסרט הקשה. השחקנית המהפנטת הגיחה בתפקיד הביכורים כנערה תמימה ב"מבוך" לצד דיויד בואי, והייתה כבר הרבה פחות תמימה בסרט "נקודה חמה" משנת -1990, בו השילה את בגדיה לחלוטין.

אין תמונה
קונלי משמאל, בסרט יש גם מבט קרוב יותר.

דמי מור

למרות שהמילף הרותחת הייתה הגיבורה של הסרט המחריד "סטרפטיז", מצוידת בסיליקון חדש והמון מוטיבציה להפגין את הגוף החטוב, הייתה זו למעשה הפעם השישית (!) שהתפשטה בסרט - תפקיד העירום הראשון שלה התרחש הרבה לפני, בגלגולה כאלילת אייטיז פרועה. בשנת 1984 שיחקה באחד מתפקידיה הראשונים בסרט "בגידות בריו", והתחילה קריירה ארוכה של תפקידים סקסים.

אין תמונה
פינוק גיפי
>> והנה סצנות הבריכה הכי סקסיות בקולנוע