דפנה רוזן (28), שחקנית פורנו יהודייה, נולדה בתל אביב וגדלה בבוסטון, מסצ'וסטס. בראיון ל-mako היא מספרת שכבר בגיל 11 (הגיל בו החזה שלה התחיל לגדול - כך לפי האתר הרשמי שלה) היא חוותה את ההתנסות המינית הראשונה שלה: "ערכנו מסיבת פיג'מות, אני וחברה טובה שלי איתה ביליתי הרבה. שתינו היינו ילדות סקרניות, והחלטנו לחקור זו את זו".

עשר שנים אחר כך, בשנת 2003, רוזן עשתה את הצעדים הראשונים במה שתהפוך לקריירת פורנו מצליחה במיוחד. העבודה הראשונה של רוזן הייתה בחברת "ביג נטורלס", המפיקה סרטי פורנו בהן משתתפות שחקניות עם חזה טבעי בלבד. רוזן הייתה אז בלונדינית, ובמידה DD. בראיון היא מספרת שההתנסות המינית הראשונה שלה הייתה "נוראית".

בהמשך הקריירה שלה רוזן שינתה את המראה; היא רזתה, שינתה את צבע השיער לשחור, עברה מספר שינויים קוסמטיים ועברה הגדלת חזה, מה שהביא אותה למידה המרשימה של 32GG, כפי שכתוב באתר הרשמי שלה.

יותר מ-150 סרטים ב-8 שנים

החזה הגדול של רוזן הפך אותה לכוכבת פורנו ידועה, במיוחד בז'אנר הציצים הגדולים. היא עשתה יותר מ-150 סרטים פורנוגרפיים, על חלקם היא זכתה בפרס ה-AVN (האוסקר לסרטים למבוגרים בלבד). רוזן נחשבת היום לאחת מכוכבות הפורנו היהודיות המפורסמות בעולם, והיא נמצאת באותה רשימה עם יהודיות מפורסמות אחרות, כמו גו'אנה אנג'ל, שהוגדרה בזמנו כ"מלכת הפורנו היהודייה".

מהרגע הראשון בו התפשטה רוזן מול מצלמה, היא גילתה שאין לה כל עכבות בנוגע לתפקידים שהוצאו לה בפורנו - היא עושה הכול מהכול: "מעולם לא היו לי גבולות בתחום המין. מעולם לא חשבתי שסקס זה רע, מעולם לא פחדתי מזה".

דפנה רוזן (צילום: Touch VOD)
"סקס זה לא דבר רע". דפנה רוזן בפעולה | צילום: Touch VOD

בימים אלה דפנה רוזן עסוקה מאוד. היא מחלקת את זמנה בין משחק בסרטי פורנו, דוגמנות ויצירה וצילום של סרטים. היא מטיילת בכל העולם במסגרת הסרטים שהיא עושה, אבל לדבר אחד אין לה זמן - לבקר בישראל. "אני מתה לבקר ולראות את הארץ, לראות איפה הדודים שלי גרים ואיפה אמי גרה, לראות איפה גדלתי. אני מתה לחזור לשם. לצערי, לא היה לי זמן לחופשה מאז שהגעתי לגיל בו אני יכולה להחליט בעצמי, ובהחלט לא מאז שיש לי כסף לחופשה. כל החופשות שלי היו חופשות שהיו קשורות לעבודה, סרטים שיצרתי או שהשתתפתי בהם. כשאסע לישראל אני רוצה ליהנות, אני רוצה שיהיה לי זמן משלי ושאוכל לראות את הכול ובאמת ליהנות מהמדינה".

הראיון המלא והלא מצונזר – בלעדי למנויי TOUCH עכשיו ב-HOT VOD וב-YES VOD.

>>  איך עושים פורנו בעברית? בדקנו מקרוב