הרבה מתח יש באוויר לקראת קרב הענקים של מייוות'ר ומקגרגור, ונראהה שאין סוף לשמועות, לחדשות ולמידע שמספקים שני הלוחמים הכי צבעוניים של השנה. הפעם היה זה פלויד מייוות'ר שחשף עוד סוד קטן.
 
כתב רכילות מאתר TMZ תפס את מייוות'ר בלילה בו יצא לבלות, ושאל מה דעתו על כך שהזמר ג'סטין ביבר, חברו הטוב שאף ליווה אותו בזירה, הודה בפני אותו אתר שמקגרגור יצליח יותר מהמצופה. מייוות'ר, כצפוי, לא ענה לשאלה הזו, ולכן הכתב התאמץ עוד קצת ושאל על נושא אחר מעניין הרבה יותר - סקס.
 
 
כאשר מייוות'ר חזר למכוניתו, הכתב שאל את הלוחם אם הוא מתנזר ממין עד לקרב, מייוות'ר ענה "בהחלט!" ונסע משם.  תשובה די מפתיעה מפיו של אדם שמשוויץ בכיבושים שלו ואף פתח מועדון חשפנות בלאס וגאס שרק לאחרונה נפתח לקהל הרחב.
 
התשובה של מייוות'ר עומדת בניגוד מוחלט למה שמקגרגור אמר בריאיון האחרון שלו לקונאן אובריאן, אז התוודה בפני כולם שהוא דווקא מהספורטאים שמשתדלים לקיים כמה שיותר יחסי מין.
 
 
 
התפיסה לפיה עדיף לספורטאים להימנע מקיום יחסי מין לפני אירועי ספורט גדולים קיימת כבר אלפי שנים, כאשר ההנחה הקדומה הייתה שעם הזרע נפלט גם הורמון הטסטוסטרון, מה שעלול לפגוע בביצועים. אבל בשנים האחרונות התגלה שאין באמת שחר לנחה הזאת.
 
ב-2016 נאספו מספר מחקרים בנושא, ואלה הראו שלא נמצאה שום הוכחה לכך שבאמת עדיף להימנע מפעילות מינית לפני אירוע ספורט גדול. להזכירם, גם מארגני האולימפיאדה התחילו להבין את זה, כאשר בזו האחרונה שבריו סופקו כמעט חצי מיליון קונדומים לספורטאים, שזה 300,000 יותר ממה מהכמות שחולקה באולימפיאדה שנערכה בלונדון. לא ציפינו ליותר מהמלכה אליזבת'.