אין תמונה
זהירות: תמונות קשות

הנקמה הכי טובה מוגשת עירומה, על הדשא, בכנסייה: להקה מקליפורניה, ארה"ב, החליטה לצלם סצנות סקס על המדשאה של הכנסיה הבפטיסטית של ווסטרבורו, שידועה בדעות הקיצונית שלה, במיוחד כלפי הקהילה הגאה.

חברי הלהקה, שנקראת "Get Shot!", הכריזו על עצמם בעבר כלהקת הפאנק הכי מטונפת בעולם, והם גאים במיוחד בהישג האחרון שלהם. עד לפני שבוע הם היו אנונימיים כמעט לחלוטין מלבד למעריצים שלהם ולשאר חובבי הסצנה המקומית, אבל בן לילה הם הפכו למפורסמים בזכות התעלול הפרובוקטיבי. אז אולי אין להם באמת כשרון מוזיקלי מיוחד במינו - אבל חוש ליצירת בלגאן הוא גם משהו הכרחי ללהקת פאנק טובה.

נקמת הפורנו (צילום: האתר הרשמי)
פחות כשרון, יותר פרובוקציה | צילום: האתר הרשמי

בדרך לאחת מהופעותיהם בדנבר, עצרה הלהקה להפסקה קטנה, אותה ניצלו כדי להוריד את המכנסיים - אבל לא כדי להשתין. החברים החליטו לצלם את בסיסטית הלהקה, לאורה לאש, מענגת את עצמה על מדשאת הכנסייה המדוברת, ולאחר מכן להפיץ את הסרטון באתרם.

"כנסיית ווסטבורו הבפטיסטית לא עושה דבר מלבד להפיץ שנאה וליצור שערוריות. כאשה בי-סקסואלית וכחברת הרכב פאנק מגוחך, רציתי לפסק את רגליי וליצור פרובוקציה בעצמי", אומרת לאש, וכל מילה שנוסיף על זה רק תגרע מהציטוט המשובח.

אנחנו מעדיפים לחסוך מכם את התמונות הקשות, אבל אם אתם מתעקשים אתם מוזמנים לעיין בידיעה המקורית שהתפרסמה ב-Gawker. בהצלחה.

>>>צפו:  קרב יריות קלטני בן שוטר לחייל לשעבר