עירומה ברחוב
אי צדק משווע: המשטרה יכולה להעמיד לדין רק "גברים שחושפים את איבר מינם" | צילום: istockphoto

ביום, אנט קייזר בת ה-34, היא עובדת מדינה אפרורית ברשות המסים בברלין, אבל אחרי שהשמש שוקעת קייזר מתנערת מהגישה הממסדית ומתהלכת ברחובות בירת גרמניה כשהיא עירומה כביום היוולדה. בלילות הקרים של החורף היא עושה אקסטרה מאמץ ועוטה על עצמה סט ביריות ומעיל פרווה, פתוח לרווחה כמובן.

לטענת המשטרה שהוזעקה על ידי העוברים והשבים לטפל באקסהיביציוניסטית העירומה, ניתן להעניש מישהו רק אם יוכח שהחשפן או החשפנית חוו עוררות מינית או סיפוק במהלך האקט.

דובר משטרת גרמניה סיפר: "אם אדם מוריד את מכנסיו, אפשר להעמידו לדין בהנחה שהמניע לפעולתו הוא מניע מיני. אצל גברים, קל לראות. במקרה והוא לא מעורר מינית, אנחנו מניחים כי מדובר בהעדפה אישית לעירום, דבר שאינו אסור על פי החוק. כאשר מדובר באישה, מבחן העוררות המינית לא נראה לעין, כך שאנחנו לא ממש יכולים לפעול נגדה, אלא אם כן, נתפוס אותה במהלך אקט מיני כלשהו. בפועל מה שזה אומר שאנחנו יכולים להעמיד לדין רק גברים שחושפים את איבר מינם, אלו יקבלו קנס של כ-1,000 יורו".

קייזר עצמה הסכימה לדבר עם התקשורת המקומית: "אני אוהבת להראות את הגוף שלי. הגוף שלי הוא הגאווה שלי, אני מעדיפה להיות או עירומה לחלוטין או ללבוש לבנים יפים. כשהייתי בת 15 נהגתי לשחות בעירום, הלכתי לחופים של נודיסטים אבל האמת היא שהרבה יותר כיף להיות עירומה ברחובות ובפארקים של ברלין".

האישה הוסיפה וסיפרה שיש לה עוד תחביב אחד- לטוס פעמיים בשנה לחופשה במקום האהוב עליה בעולם, אירלנד. לצערה, היא לא תוכל להנות משני התחביבים שלה בו זמנית, באירלנד בהחלט יכולים להעמיד אותה לדין. ושומו שמיים, אפילו אין שם חוף נודיסטים אחד לישועה.

קייזר הוסיפה: "אני לא הולכת עירומה כל הזמן, אני מתפשטת ונותנת לגברים לשטוף את העיניים. בדרך כלל הם המומים בהתחלה, ואז אני מתחפפת משם במהרה, לפני שיעלו להם רעיונות לראש".

>> רשמים ממועדון הפוסיקט: איך נראה לילה בחייה של חשפנית בישראל?