כבר הרבה מאד זמן שטרנד הנודיזם הולך וצובר תאוצה ברחבי העולם: מארגונים חתרניים של נשים אוקראיניות דרך יום ה"גו טופלס" ועד למועדון הקריאה בטופלס של הסטודנטיות מניו יורק, נדמה שמעולם לא חיינו בתקופה משוחררת וליברלית כל כך. אך דווקא כעת החליטו רשויות החוק בסן פרנסיסקו, שכבר חוקקה רשמית את הזכות ללכת בעירום, להגביל את החופש להתפשט בפומבי.

אין תמונה
לא מבינה מה הבעיה, אני גם ככה לא שוכבת אף פעם על הצד הזה

"כשמתיישבים יש צורך לכסות את המושב"

חקיקה חדשה שנכנסה לתוקף במהלך השבוע שעבר מחייבת את הנודיסטים לשאת עימם מגבת כשהם יוצאים למקומות ציבוריים. "סן פרנסיסקו היא עיר ליברלית וסובלנית ואנחנו גאים בכך", טוען סקוט ווינר, נציג העירייה, "עם זאת, על אף שהדעות חלוקות על הזכות לעירום ציבורי, כולנו מסכימים שכשמתיישבים יש צורך לכסות את המושב. כמו כן ראוי להתכסות כשנכנסים למסעדה".

הצורך בחקיקה המוזרה הזו נוצר בעקבות תלונות חוזרות ונשנות שהגיעו לעירייה מצד תושבים על "התנהגות לא סטרילית". מירב התלונות התייחסו לפיצרייה מקומית, המשמשת מקום מפגש לנודיסטים. בעירייה מדגישים כי בשום אופן לא מדובר בחקיקה "אנטי נודיסטית" וכי ישמרו בתוקף על הזכות להלך בעירום ברחבי העיר. בכל מקרה, בין אם אתם נודיסטים ובין אם לא, מומלץ מאד להביא אתכם מגבת בפעם הבאה שאתם מזדמנים למסעדה בסן פרנסיסקו. לכו תדעו מה ישב שם לפניכם.

>> חופי הנודיסטים הכי שווים בעולם