הציונים החד ספרתיים שקיבלנו בכלכלה מעידים על כך שלא מדובר במקצוע חזק שלנו. אבל אם יש משהו שאנחנו בכל זאת זוכרים מהתחום הוא העניין הזה של הביקוש וההיצע. אם יש לכם סחורה מספיק טובה כדי לייצר מספיק ביקוש, יש סיכוי טוב שאתם בדרך לעשות בוכטה רצינית. אנחנו לא יודעים לומר בוודאות אם קתרינה מיגליוריני, סטודנטית בת 20 מברזיל, כבר עברה את הקורס הזה או לא, אבל יש לה הצעה בסגנון אלו שאי אפשר לסרב להן: מכרז בתולים.

קתרינה מיגליוריני (צילום:  Photo by Flash90)
עלה למטוס, המפתחות בפנים | צילום: Photo by Flash90

אם זה מרגש אותך, חכה שנגיע לעיקר: מדובר בפרויקט צדקה, לא פחות ולא יותר. בכדי לזכות באפשרות להיות הגבר הראשון שמכיר את קתרינה לעומק, תצטרכו להצטרף למכרז המיוחד באתר שהוקם לצורך הפרויקט: "Virgins Wanted". הכסף שיתרום הזוכה המאושר ישמש לבניית בתים למשפחות מעוטות יכולת בעיירת הולדתה של כוכבת הקמפיין, שלמרבה הפלא נקראת "סנטה קתרינה". נכון לרגע זה, אגב, עומדת ההצעה הגבוהה ביותר על 190,000 דולר, כך שזה פחות או יותר הזמן להתחיל לפדות חסכונות.

"תהליך מימוש העסקה" עצמו הוא מורכב במיוחד. מאחר וקתרינה אינה מעוניינת להפר חוקים שונים הנוגעים לתשלום עבור שירותי מין במדינות בעולם, הפרידה מבתוליה תיערך על גבי מטוס. רוצים עוד? צוות צילום אוסטרלי מתלווה לברזילאית לאורך כל הדרך, לצורך יצירת סרט דוקומנטרי בעל שם זהה לזה של הפרויקט. האקט עצמו לא יצולם או יוקלט, כך שקלטת סקס של קתרינה לא צפויה להציף את השוק. לפחות לא כרגע.

שלב אחרון במסע אל הבתולה מברזיל מתחיל בבדיקות הרפואיות המקיפות שייאלץ המנצח לעבור, ובכך שידאג להצטייד באמצעי הגנה מתאימים. "ראיתי את זה כעסק לכל דבר, הסבירה קתרינה בריאיון. "יש לי את ההזמנות להיות חלק מסרט ולקבל גם בונוס בדרך. המכרז הוא רק עסק, אבל אני בסך הכל נערה רומנטית בליבי ומאמינה באהבה. הסיבה שאני עושה את זה היא השינוי הגדול שדבר כזה יכול להביא לאזור שבו אני גרה".

אכן פילנתרופיה מרגשת לכל הדעות, וכעת רק נותר לראות כמה יאלץ הזוכה לשלם כדי להגיע עם קתרינה לגבהים חדשים. המכרז צפוי להיסגר ב-17 לאוקטובר בחצות, אז תתקבל הצעה הגבוהה מכולן. הכוכבת עצמה מתכוונת להציג בפני המצלמות את תחושותיה לפני ואחרי האירוע המכונן, וכמו כן להעניק הוכחות חד משמעיות לכל מי שמפקפק באמינות הפעם הראשונה. אנחנו מקווים שזה לפחות לא יצולם.

>> וידאו שווה אלף מילים: הנשים הכי לוהטות ביוטיוב