לעבוד בצמוד לבני הזוג עלול להערים לא מעט קשיים על מערכת היחסים, בעיקר בעבודה שמצריכה אינטראקציה צמודה. רובנו נזקקים למעט מרווח נשימה, אבל הסיפור הבא שנחשף בניו יורק פוסט, מראה שיש אופציה נוספת. הזוג הנשוי ביאנקה ורוב פייס עובדים הכי צמוד שיש, באופן מילולי - העבודה שלהם היא לחלוק את חיי המין שלהם ולעזור לגברים זרים לשפר טכניקות סקס.

הם מבטיחים להעשיר את העולם המיני של הגברים ומעניקים שיעור פרטי צמוד ל"תלמידים" שלהם. הרפרטואר שלהם כולל הדגמות של מין אוראלי, הנחיה של בתולים חסרי בטחון על איך לפרוץ את המחסום ולהרגיש בנוח, וגם כמובן להחזיר לזוגות נשואים את השמחה במיטה על ידי טיפים מעולם הסקס העשיר שלהם. לדבריהם הם נהנים מהעבודה, ומקבלים גירוי מהידיעה שצופים בהם.

זוג שפנפנים (צילום: Thinkstock)
ממליצים על משחקי תפקידים | צילום: Thinkstock

ביאנקה ורוב החלו בתור זוג שמשכיר את שירותיו המיניים לשלישיות, אבל עם הזמן הבינו שגברים רבים מחפשים מהם דווקא עצות שיתרמו לחיי המין שלהם – ולכן הם שינו את הכיוון העסקי שלהם והפכו לסוג של מדריכים, עם גישה מאוד מעשית לתחום.

הם טוענים שמלבד העזרה לאחרים והפרנסה הנאה, העבודה המשותפת חיזקה את הקשר ביניהם והנישואים שלהם יציבים מאי פעם. בין השאיפות שלהם לעתיד: לפרוץ לעולם הטלוויזיה ולקבל תכנית ריאליטי משלהם. בינתיים הם לא קיבלו הצעות, אבל הסיפור שלהם הפך לנושא חם בשבוע האחרון, ויש לנו הרגשה שזו לא הפעם האחרונה שנשמע מהם. 

>> סקס כטיפול לגיטימי: כך נראים חייו של סרוגייט