נכון, אנחנו אולי מגזימים קצת; השחקניות בכתבה לפניכם כנראה יודעות לעשות יותר מאשר להציג את החזה שלהן לראווה. אבל עם כל הכבוד לכישורי המשחק שלהן, לדעתנו מה שבאמת הפך את שבע השחקניות הבאות למפורסמות היא הדרך המופתית בה הן עשו שימוש במה שנתן להן הטבע - אם באמצעות מחשופים עמוקים, חשיפות תכופות או פשוט בכך שהן הפכו את החזה שלהן לשיחת היום בברנז'ה. הרי הן לפניך.

סופיה ורגרה: קלוזאפים על מחשופים

סופיה ורגרה (צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL)
אני רוצה להקדיש את הפסלון לשתי החברות הכי טובות שלי. סופיה ורגרה | צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL

גודל: 34DD

אמיתי או מנותח? אמיתי, ותודה לגנים הקולומביאנים של מאמא מרגריטה.

כנראה שזה לא יפיל אותך מהכסא לדעת שסופיה ורגרה התגלתה דווקא על חוף הים בארץ מולדתה, קולומביה. הצעירה השופעת זכתה מיד להצעות רבות בתחום הדוגמנות והפכה למנחה בתוכנית טיולים עבור רשת הטלוויזיה דוברת הספרדית Univision, ששידוריה נקלטים גם בארה"ב.

החשיפה הובילה אותה במהרה לפריים טיים האמריקאי עם הופעות אורח ב"בפמליה" ובקומדיות מצבים שונות ברשת ABC. ההצלחה הגדולה הגיעה ב-2009, אז זכתה לתפקיד בקומדיה המצליחה "משפחה מודרנית", בה זוכים המחשופים העמוקים שלה לתקריבים חוזרים ונשנים מדי פרק. ככה זה כשיש לך "ערך מוסף" כל כך משמעותי, הנה קטע מ"משפחה מודרנית" שבו תוכל להתרשם ממנו.

סקרלט ג'והנסון: מרשה לכתבים לגעת

סקרלט ג'והנסון (צילום: צילום מסך)
הלו, עיניים לפה. סקרלט ג'והנסון | צילום: צילום מסך

גודל: 34C

אמיתי או מנותח? אם זה לא אמיתי מדובר בניתוח הכי טוב שראינו אי פעם, אז נלך על נטורל.

כיאה לשחקנית שהתגלתה בדרמות תקופתיות כמו "נערה עם עגיל פנינה", נדרשה סקרלט ג'והנסון להוכיח כבר בשלב מוקדם בקריירה שיש לה את מה שצריך כדי למלא מחוך ויקטוריאני אמיתי. היפהפייה מניו יורק הפכה לאחת השחקניות הסקסיות בהוליווד ולחביבתו של וודי אלן, שהפך אותה לכוכבת קבועה בסרטים אותם הוא מביים.

ב-2010 סיפקה עוד הופעה בלתי נשכחת בחליפות עור שחורה וצמודה, כשגילמה את "האלמנה השחורה" בסרט "איש הברזל 2". ההופעה של ג'והנסון הייתה כל כך סקסית עד שבהוליווד שוקלים ברצינות להעניק לדמות שלה סרט שלם משל עצמה. ובכל זאת, אם אתה עדיין מתעקש להתלבט באשר לאותנטיות החזה של סקרלט, בטח תשמע לדעת שמישהו כבר ניסה לבדוק בעצמו.

שאנון אליזבת': סצנה אחת שלקחה אותה רחוק

שאנון אליזבת - אמריקן פאי
שאנון אליזבת והרגע ההיסטורי בקריירה שלה ובחיים של כולנו | צילום:

גודל: 36D

אמיתי או מנותח? מנותח, אבל כל כך נוסטלגי שאי אפשר שלא לאהוב אותו.

אנחנו יכולים לשבת כאן ולספר לך סיפורים על כך ששאנון אליזבת' היא שחקנית עמוקה ורב גונית, שפשוט לא הצליחה עדיין למצוא את התפקיד שיוציא ממנה את האיכויות שבה. אבל אנחנו יודעים שאתה לא קונה את זה ולא ממש בא לנו לעבוד עליך. אז בוא נודה על האמת: את הקריירה שלה חייבת אליזבת' לרגע מכונן אחד ב"אמריקן פאי".

הרגע בו נדיה, התיכוניסטית הזרה, הציגה את החזה המפואר שלה לעיני ג'ים לווינשטיין וחבריו החרמנים, היה פחות או יותר שיאה של קריירת המשחק של אליזבת'. מלבד הופעה בקומדיה המצליחה "מופע שנות ה-70", אין שום דבר ראוי לציון ב-12 השנים שחלפו מאז. בקרוב, אגב, היא חוזרת לסרט האיחוד של "אמריקן פאי", אולי שם היא ואנחנו נזכה לנסיקה נוספת בחיים.

הת'ר גרהאם: חופשייה ומשוחררת

הת'ר גרהאם צריכה בוב טייפ (צילום: Dave Hogan, GettyImages IL)
הת'ר גרהאם צריכה בוב טייפ | צילום: Dave Hogan, GettyImages IL

גודל: 34C

אמיתי או מנותח? אמיתי, קופצני ומאד אוהב אוויר פתוח.

במקרה של הת'ר גרהאם צריך להודות כבר בשלב מוקדם שהכתבה הזו עושה לה קצת עוול, כי גרהאם, כיאה לשחקנית טוטאלית אמיתית, לא מסתפקת לרוב בפחות מסצנת עירום פרונטאלית בסרטים שלה. אבל אנחנו, ברשותך, מתמקדים היום בצמד שלו חייבת גרהאם לא מעט מהצלחתה. הסרט שהביא לפריצתה לתודעה היה "לילות בוגי" בו גילמה, הפתעה הפתעה, כוכבת פורנו חובבת גלגיליות.

מאז הספיקה גרהאם להציג לעולם את גופה בטופלס בעוד מגוון רחב של סרטים מ"הורג אותי ברכות" ועד "בדרך לחתונה עוצרים בווגאס". היא לא הסתפקה רק בסטריפטיז, אלא הלכה כל הדרך עם סצנות סקס "רגילות" ועם נשים, אבל זה לא המקום לעסוק בדברים האלה. הנה קטע נדיר בו אדם סנדלר מעז להודות שהוא לא מעוניין לראות אותה בעירום, תראה איך היא לוקחת את זה קשה.

כריסטינה הנדריקס: מוכרת רק בזכותם

כריסטינה הנדריקס (צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL)
כריסטינה הנדריקס | צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL

גודל: 38DDD

אמיתי או מנותח? רק כוח עליון יכול היה לברוא דברים כאלו, אמיתי לגמרי.

בוא נשים לרגע את הציצים בצד ונתמקד באיכות: אתה חייב לראות את "מד מן", זה הדבר הכי טוב שקרה לטלוויזיה מאז "הסופרנוס". עכשיו בוא נחזיר את הציצים למרכז וניתן לך סיבה אחת ממש טובה לראות את הסדרה הזאת: היא מגיעה מטנסי, סוחבת איתה ציוד כבד שאין דרך אחרת לתאר אותו מלבד מהפנט והפכה את הסדרה הזו לסימן ההיכר שלה.

מאז נראתה לראשונה דוחפת את עגלת הקפה במסדרונות של "סטרלינג-קופר", בעודה מענטזת בשמלה קצרה, הפכה כריסטינה הנדריקס (ג'ואן האלווי בשבילך) לכוכבת בינלאומית. תמונותיה על השטיח האדום בשמלות שמתקשות מאד להסתיר את החזה הענק שלה, הפכו לאחת האטרקציות הגדולות בשוק. הסצנה הבאה ממחישה בדיוק את מה שאנחנו מרגישים בכל פרק מחדש.

ג'ניפר לאב יואיט: בלי סיליקון

ג'ניפר לאב יואיט (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
ג'ניפר לאב יואיט | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

גודל: 36C

אמיתי או מנותח? אמיתי, ההוכחה האמיתית שהמנתח הפלסטי הכי טוב הוא הטבע.

עוד מימיה כנערה צעירה ב"שולחן לחמישה" הפך העיסוק בחזה של ג'ניפר לאב יואיט לנושא קבוע בראיונות אותן העניקה לכלי תקשורת שונים. שדר הרדיו הפרובוקטיבי, הווארד סטרן, העביר שעות ארוכות בתכנית הרדיו שלו בספקולציות על אמיתות הטבעיות שלה. עד שיום אחד היא החליטה לשים קץ לספקולציות כשבחרה להתהלך עם טי שירט ועליו הכיתוב: "נקייה מסיליקון".

"החזה שלי גדל במהירות גדולה בגיל 17 ונשים אקראיות החלו לשאול אותי מיהו הרופא שלי, אף אחד לא האמין לי שביליתי 18 שעות ביום בצילומים ולא היה לי זמן לניתוחים", מספרת יואיט. אנחנו, אגב, מאמינים לכל מילה שלה ומצפים בקוצר רוח לכל סרט חדש. נכון שהם לא מהאיכותיים והמשובחים שבעולם, אבל אנחנו ממליצים לך בחום לא לפספס אותם. הנה דוגמה אחת, הקליפ שבו מככבת ג'ניפר לצידו של אנריקה איגלסיאס.

פמלה אנדרסון: וכל מילה מיותרת

פמלה אנדרסון בתצוגת אופנה (צילום: Graham Denholm, GettyImages IL)
צילום: Graham Denholm, GettyImages IL

גודל: 36DD

אמיתי או מנותח? מנותח, פרי עבודתם של מיטב המומחים.

אי שם ב-1992 כשהעולם היה תמים יותר וטלוויזיה רב ערוצית הייתה עדיין חלום רחוק, הפציעה לה פמלה אנדרסון בחליפת מצילה אדומה והדוקה, והפכה לפנטזיה האולטימטיבית של גברי העולם. כבר אז היו מאחוריה הופעות בעירום מלא בפלייבוי (בו הופיעה כל כך הרבה פעמים לאורך השנים עד שיש סיכוי שיש לה פחות תמונות של עצמה באלבום המשפחתי) אבל דווקא הגרסה הלבושה של אנדרסון הייתה זו שהרטיטה לבבות.

מאז ההצלחה הגדולה השתתפה בסרטים רבים, שהסיבה היחידה לקיומם הייתה ההבטחה לראות אותה (שוב) בעירום. ב-1998 נתנה את הטון לטרנד הקלטות הלוהטות כשסרט ביתי בו צולמה מקיימת יחסי מין עם בעלה דאז, טומי לי, נגנב מביתה והפך ללהיט ברחבי הרשת. אבל אנחנו, ברשותך, נשארים במוד נוסטלגי ורוצים לתת עוד קצת כבוד לסי.ג'יי.פארקר, המצילה שהטריפה את העולם.

>> כתבת עומק: המחשופים המפורסמים בהיסטוריה