בתי עסק בכל העולם הפנימו כבר מזמן את העובדה שמוצרים בלבד לא עושים לנו את זה יותר. אנחנו מחפשים תשומת לב, יחס אישי, הכל כלול, משהו שיגרום לנו להרגיש מיוחדים באמת. גם קת'רין סקאלה (45) מלונג איילנד עשתה את שיעורי הבית שלה, והמציאה שירות מהפכני המשלב בין שתי פעולות שכל גבר באשר הוא יאהב: אוכל וסקס.

קתרין סקאלה (צילום: gothamist.com)
נו בוא כבר, המנה השניה כבר מתחממת | צילום: gothamist.com

שוטר סמוי במחוז נסאו במדינה הגיע לבית העסק של סקאלה, הממוקם בתוך הקרוואן בו היא מתגוררת. השלט במקום אמנם תיאר את השירות כתמים לחלוטין: נקניקיות ביתיות וחמות תוצרת עצמית. אלא שמיד אחרי שרכש לעצמו שתי לחמניות לקחת לדרך, הבין הבלש קווין סמית' שהמקום מציע שירותים נוספים. לדבריו הציעה לו בעלת הבית שירותי סקס מלאים תמורת 100 דולרים, ו-50 דולרים נוספים תמורת כל אקט מעבר לכך.

סקאלה, מסתבר, הקפידה להפריד בין הנאה לעסקים ונהגה להסיע את לקוחותיה אל ביתה במזרח רוקוויי כדי לקיים את החגיגה. כל זאת על מנת למנוע תלונות על איכות המזון המוגש במקום. "הדרך שבה היא נהגה להתלבש, גרמה לנו לחשוב שמשהו כאן היה לא בסדר", מסביר שכנה לקרוואן של סקאלה, "ברוב המקרים ראינו אותה מעשנת בחזייה ותחתונים על כיסא בחוץ ומחלקת כרטיסי ביקור של שירותי ניקיון בטופלס".

קתרין סקאלה (צילום: gothamist.com)
נא לא להפריע. ספירת מלאי | צילום: gothamist.com

כעת נמצא גורלה של סקאלה בידי בית המשפט המקומי. תושבי המקום יכולים רק להצטער על כך שעכשיו הם יצטרכו לחפש הרבה זמן עד שימצאו מקום אמין לאכול בו נקניקיות.  

>> "בחרו בי - יש לי אחלה חזה" - קמפיין הבחירות הכי מבריק שראינו

נקניקיות עדיין לא מוכרים בפייסבוק שלנו, אבל מכונות קפה דווקא כן