תמיד אפשר לסמוך על אתר רדיט בשביל לקבל את הסיפורים הכי מרתקים מחייהם של אנשים - והפעם יש לנו תחושה שממש תזדהו עם מה שנכתב שם.

בשרשור שעלה לאתר, נשאלה השאלה "גברים, באיזה מקום הכי גרוע קרתה לכם זקפה?", וכמובן שלרבים היה מה לשתף. אוהו, כמה שהיה להם.

1. בחדר ניתוח

"היה לי אשך מסובב כשהייתי בן 14 בערך, קמתי באמצע הלילה עם כאבים איומים. הערתי את אמא שלי שלקחה אותי למיון - וצרחתי כל הזמן הזה", מספר הגולש בעל הכינוי הלא שטחי Fire_tits. "כשהגעתי לבית החולים נתנו לי את מקסימום כמות המורפיום האפשרית. איזה רופא ניסה לסובב את האשך חזרה, אבל זה לא עבד. בנקודה הזו כבר הייתי כל כך מסומם שהיו צריכים להזכיר לי לנשום.

"הם היו צריכים לקחת אותי מיד לניתוח ולעשות כמה סוגי סריקות לפני. לקחו אותי בכסא גלגלים לחדר רנטגן ואיזו אחות יפהפייה התחילה למרוח קרם על האשכים שלי. הפין בן ה-14 שלי התקשה כמו אבן מול עיניה של אמי והאחות... אמא שלי עדיין צוחקת עלי בגלל זה".

2. בלוויה

"בכנסייה, בזמן הלוויה של דוד שלי", כתב הגולש Junkrecked. בתגובה לכך, מישהו כתב בתור בדיחה שזה היה "mourning wood", שזה כמובן שיבוש של הביטוי "זקפת בוקר".

מלפפון (צילום: Shutterstock)
גם כשזה קורה במיטה זה יכול להיות נורא | צילום: Shutterstock

3. במיטה א'

למה זה היה גרוע אם זה קרה במיטה, אתם שואלים? אל, כי אתם תתחרטו על זה. "עברתי מלה בגיל מבוגר... חודש עם תפרים שם למטה לא היה כיף, אבל זה לא היה הדבר הכי גרוע בעולם", סיפר הגולש Hastur_83, "הדבר הכי גרוע היה משהו שלחלוטין לא חשבתי עליו לפני כן - זקפת בוקר, כי יש מעט מאוד דברים שהם גרועים יותר מלקום עם תחושה שכל התפרים נקרעו מהפין שלך רק בגלל שזה בוקר וזה חייב להתקשות".

לחוששים לשלומו הוא הוסיף "הכל טוב עכשיו". אולי בשבילו, אבל אנחנו לעולם לא נוכל להצליח את התמונה מהראש שלנו.

4. בחיבוק

הגולש D45_B053 כתב: "כשנתתי לאחותי המבוהלת חיבוק כדי לנסות לעזור לה להירגע" - כן, כי חיבוק מאח עם זקפה זה הדבר הכי מרגיע בעולם.

5. בבדיקה

לגולש ramenlover55 זה קרה "בתור לרופאה, 30 שניות לפני שהאונקולוגית הבלונדינית בשנות ה-30 לחייה ביקשה ממני להוריד את המכנסיים כדי לבדוק אותי".

אחות סקסית (צילום: instagram)
הבדיקה הרפואית הזמן הכי לא מתאים | צילום: instagram

6. בשיקום

"כשהייתי בן 18 עברתי ניתוח לבקע. אחרי שקמתי מהניתוח לא הצלחתי להשתין, אז הרופא החדיר לי צנתר והורה לי להישאר שם עוד לילה. התעוררתי למחרת עם זקפה ענקית, כשהצנתר בתוכי. צעקתי מכאב, לחצתי על כפתור המצוקה ואחות רצה לחדר שלי. היא בטח הייתה בת 25 וסיימה בדיוק בית ספר לדוגמנות. היא שאלה אותי מה קרה, ואני פשוט אמרתי "צנתר...". היא הרימה את החלוק שלי ואמרה "אוי תראה! זמן להוציא את הצנתר!", תוך כדי שהיא מחייכת אל האיבר שלי.

הכלבה כרכה את הצינור סביב האגרוף שלה וניסתה למשוך את זה החוצה! קפצתי לתקרה. עד היום, זה היה הכאב הכי נורא שאי פעם הרגשתי. היא שברה אותי, שברה אותי חזק. הזקפה הכי נוראית בעולם", סיפר gbimmer.

7. בבקתה

הגולש BargleFlargen חווה את הזקפה הכי גרועה שלו כשהיה בן 12, בזמן ששהה בבקתה של חבר. "יצאתי לשחות באגם. אמא שלו צעקה "ארוחת צהריים!", וכולם יצאו לכיוון החוף חוץ ממני. אמא שלו התקרבה אלי וצעקה "מה אתה עושה? תמהר!". יצאתי לאט מהמים והיא הביטה בי בריכוז, היא נאנחה קלות כשראתה אותי ואמרה "קח את הזמן". היא הלכה חזרה לבקתה ואבא של חבר שלי שאל אותה מה קורה, היא ענתה לו "יש לו זקפה מלאה!", חזק מספיק בשביל שכולם ישמעו. החבר שלי צחק כמו חמור מפגר.

"עברו עוד יומיים עד שחזרנו הביתה".

A post shared by Serap & Ay (@__mavi_ay__) on

8. במיטה ב'

"קניתי חתול לפני כמה חודשים, והוא נהיה גדול ורץ הרבה במהלך הלילה. אז זקפת לילה קטנה מתחת לשמיכות נראתה עבורו כמו עכבר שמסתובב... התעוררתי משינה חזקה בצעקות, תפסתי את האיבר שלי. לקח לי זמן להבין מה קרה", סיפר Rad_Spencer.