רקדנית אנונימית אשר עובדת גם בתור תזונאית ומטפלת אלטרנטיבית לכלבים, התראיינה לאחרונה לאחד מכלי התקשורת בבריטניה שם סיפרה על כך שלעיתים קרובות היא הרגישה לפעמים כמו "שק החבטות של החברה" בגלל אנשים כפויי טובה. "אינני זוכרת משמרת אחת שלא הייתי צריכה להתמודד עם מישהו שחושב שמגיע לו הכל", היא מספרת, "התמודדתי לא פעם עם תקריות לא נעימות ומאתגרות".

הרקדנית האנונימית מספרת שהיא התחילה לעבוד בתחום בעקבות משבר כלכלי שתקף אותה לפני כעשור; באותה תקופה היא עבדה בתור מדריכת יוגה אך לאחר תקופה קשה היא החליטה להתחיל ולעבוד גם שני לילות בשבוע במועדון חשפנות על מנת להשלים הכנסה. כאשר היא נשאלה לגבי היחס מהלקוחות, הרקדנית אמרה שלרובם יש רושם מוטעה מהנשים על הבמה.

מועדון חשפנות
המציאות מאחורי הקלעים: לקוחות כפויי טובה ונשים שדוקרות אחת את השנייה בגב | צילום: kateafter | Shutterstock.com

"לדעתי, הם חושבים שאנחנו חבורה של נשים חרמניות שרק מחפשות גבר ללכת איתם הביתה", היא מספרת. "נוגעים בנו תוך כדי העבודה כל הזמן. אנשים חפנו אותי, סטרו לי בישבן, העירו לי הערות מגעילות ובסוף כשהייתי מזהירה אותם שלא יגעו בי, אז הם אמרו שזה באשמתי". לטענתה, כאשר מנהלי המכון בו היא הדריכה יוגה גילו על העיסוק השני שלה, היא פוטרה באופן מיידי. היא מספרת שאותה תקופה הייתה מכה קשה עבורה, אבל לאורך השנים בתחום לא הייתה לה ברירה אלא לפתח "עור של פיל".

מעבר ללקוחות הבעייתיים, היא סיפרה שגם ההתמודדות עם שאר הרקדניות יכולה להיות מאתגרת לא פחות. למעשה, היא מספרת שכיום היא לא בוטחת באף אחד בתעשייה - האופי התחרותי של המקצוע והשכר (אשר מבוסס בעיקר על טיפים), גורם להרבה נשים ל"דקור אחת את השנייה בגב". מעבר לזה, הרבה פעמים היא מוצאת את עצמה אחרי משמרת מרגישה "עצובה, כעוסה ועייפה", סיכמה את הראיון הקשה.

(מקור)