רומנים אירוטיים (צילום: אימג'בנק/Thinkstock)
זאת הצגה מעולה, ואתה רק השחקן המשני | צילום: אימג'בנק/Thinkstock

לפני כמה שנים נעשה באנגליה מחקר מעניין: לקחו בני זוג ושאלו כל אחד בנפרד האם האישה חוותה אורגזמה בפעם האחרונה שהם עשו סקס יחדיו. כמעט כל הגברים אמרו שכן, אבל רק מחצית מהנשים אמרו שאכן הן חוו אורגזמה. מה המסקנה? נכון מאוד. אם לא ידעתם את זה קודם, אז, תחזיקו חזק: נשים מזייפות אורגזמות. עוד נתון אחד שלקוח מסקר אחר אומר כי 70 אחוז מהנשים שנשאלו הודו שהן זייפו אורגזמה בעברן, ואם אתם שואלים אותי, 30 האחוז הנותרות כנראה שמזייפות גם תשובות לסקרים.

אז מדוע זה קורה? בוא ניתן לנשים שלנו להשמיע את קולן: מאי, (28) אשת מכירות ברונטית ענתה ראשונה: "ברור שאני מזייפת, כולן מזייפות. לנשים הרבה יותר קשה להגיע לאורגזמה מלגברים, ואם אני יודעת שאני לא אגמור הערב, אם בגלל שלא בא לי או בגלל שהגבר לא בדיוק יודע את העבודה, אז כמה כבר אפשר עם ה'להכנס-לצאת' הזה? סך הכול לעשות כמה קולות ואנחות, הוא גומר ועוזב אותי בשקט, לא חבל על הזמן שלי?". אבל היא מוסיפה סייג חשוב: "סביר להניח שלא נזייף עם פרטנר קבוע כן?, אלא רק אם זה בתחילת הקשר או מישהו שלא מכיר אותנו עדיין כמו שצריך, כי אם יש לי בן זוג קבוע שמכיר אותי ואיך אני גומרת באמת, יהיה לי בעיה לזייף".

אל הפסיקה הזו מצטרפת גם ליאת, סטודנטית בת 25 למנהל עסקים מאזור השרון, שמוסיפה ש"יש את הגברים האלה שכל כך חשוב להם לראות שהבחורה גומרת והם לא יעזבו אותך עד שלא תגמרי בקולי קולות.. במקרה כזה, כשבא לי שישחרר ממני כבר אז אני מרימה מעט את הקול, מתנשמת ו"גומרת" ואז הוא נרגע ואנחנו יכולים להמשיך את החיים כרגיל".

גבר ישן במיטה, אישה ערה. סקס. זוג (צילום: realsimple.com, getty images)
חלומות נעימים. רק חבל שלעולם לא תדע כמה לא סיפקת אותה | צילום: realsimple.com, getty images

אז הבנו שזה נפוץ מאוד, אבל איך הן עושות את זה? איך הן גורמות לכולנו ליפול בפח כל פעם מחדש? "זה ממש לא בעיה. אם אני מזייפת, אין לך סיכוי לדעת את זה", טוענת תמר, ברמנית בבר מרכזי בת אביב: "אני עושה את כל ההופעה, מתחילה לגנוח ולצעוק, הגבר שאיתי רק נדלק וחושב שמה שהוא עושה נעים לי אז אני מעודדת אותו להמשיך וברגע "השיא" אני מרעידה את הרגליים והאגן או מכווצת את השרירים בפנים יחד אם איזו אנחת רווחה... תאמין לי יותר טוב מהסרטים. כמובן שהעובדה שהמוח של הגבר עובד על ניוטרל באותו רגע רק עוזרת לכל ההופעה".

הסימנים

אז כן, אין ספק שאחד הדברים הנפלאים ביותר הם לראות את בת הזוג שלך חווה אורגזמה, מצד שני אין דבר מבאס יותר מלראות שהיא מזייפת לך מול העיניים. אז איך נוכל לדעת בוודאות? חבריי הגברים, הגיע הזמן לשים קץ לכל המשחקים האלה, הנה לכם רשימה קצרה של תופעות גופניות שפשוט אי אפשר לזייף:

תחילה אנחנו נבין שלאורגזמה הנשית ישנם מרכיבים ביולוגיים. כמובן שאצל כל אישה זה שונה, אבל יש דברים עיקריים שמשותפים לכולן ובראשית הדברים נמצא את הזדקרות הדגדגן. כנראה שלא תראו את זה (אלא אם כן אתה תקוע עם הפנים שלך בין הרגליים שלה באור מלא), אבל תוכלו לנסות להרגיש את זה אם אין לה התנגדות כמובן. ההזדקרות הזאת היא משהו שפשוט אי אפשר לזייף, לא משנה עד כמה טובה היא תהיה.

פורנו בחלל (צילום: istockphoto)
שננו: היא יכולה לגמור בלי שתחדור | צילום: istockphoto

עוד סממן שקשה לזייף הוא התכווצות השרירים הווגינאליים, כל גבר שזכה להרגיש גמירה של בת זוגתו יכול היה להרגיש את התכווצות השרירים של בת זוגו מבפנים, ההתכווצויות מגיעות כמו רעידת אדמה: תחילה ישנן התכווצויות גדולות ובלתי נשלטות שממשיכות לכמה התכווצויות משנה קטנות יותר, אך פה אנחנו צריכים להיזהר כי הטובות מודות שהן יודעות לזייף גם את זה, הן פשוט 'עושות שריר'. ולבסוף אסור לשכוח גם את רגישות היתר שמפתחים האזורים המוצנעים שלה מיד לאחר הגמירה, רגישות גבוהה אפילו למגע הכי עדין. איך תוכלו לברר את זה? תשתמשו בדמיון.

סימנים נוספים שכדאי לשים לב אליהם הם דופק ונשימה מואצת: בקשר לנשימה, עוד ניחא, צריך רק לדעת לעשות הפרדה בין נשימה מואצת ולא סדירה בעת אורגזמה אמיתית לבין קולות, אנחות וסתם שירת הברבור המזויפת שלה כשהיא בסך הכול רוצה שתגמור כבר ותעזוב אותה לנפשה. את הדופק המואץ שלה לעומת זאת קשה יותר לזייף ולך לא תהיה יותר מידי בעיה לגלות אותו - פשוט תרגיש את דפיקות הלב שלה. בדומה אליך, בזמן שהבחורה גומרת היא מגיעה לרגע שיא, קשה להגיע לרגע הזה כשאתה לא מפוקס, רגוע לחלוטין או אדיש. מכאן שהדופק שלה חייב להיות מהיר יותר ממצב של מנוחה. בנוסף, יש עוד סימנים שקשים יותר לזיהוי ולזיוף והם הרחבה של האישונים, הזעה והסמקה לא רצונית, אך נתונים אלה קשים מאוד לזיהוי וזאת כי אנו חיים בישראל וגם ככה כנראה שחם לכם בעת האקט אז שניכם מזיעים ומסמיקים. בקשר לאישונים המורחבים, אני לא יודע לגבי תוקף תעודת האופטומטריסט שלכם, וגם ככה התאורה מעומעמת.. אז אתם צריכים להיות ממש בטוחים בעצמכם בנושא הזה.

עוד כמה דברים קטנים וצאו לדרך

לסיום, עוד קצת מידע חשוב בשביל להיכנס לפרופורציה: תחילה אנחנו צריכים להבין כי מרבית הנשים לא גומרות כלל מחדירה. ישנן מספיק דרכים אחרות שאתם יכולים לעלות על דעתכם או לראות בקטגוריות של אתרים מפוקפקים שיכולים לגרום לאישה שלכם לגמור בכיף ובלי לזייף וזה בכלל לא קשור לחדירה.

עוד נתון מעניין שעלה מכל הבחורות ללא יוצא מהכלל הוא שהן לא אוהבות לזייף אורגזמה בכלל ועושות את זה רק כברירה אחרונה: "למרות שאני עושה את זה לפעמים אני חושבת שזה מטומטם לזייף", אומרת מאי בתסכול. "כי אם אישה מזייפת זה אומר שהיא לא תגיע לסיפוק כי היא מזייפת והוא חושב שהיא נהנית ושהוא יודע את העבודה אבל ההפך הוא הנכון: היא מזייפת כי הגבר לא יודע את העבודה וכדאי שיתחיל להשקיע יותר בסקס, אני לא צריכה לטפוח לו על השכם במצב כזה". אליה מצטרפת ליאת שאומרת: "אני מזייפת רק כשאין לי כוח יותר ואני רוצה שהוא יעוף ממני, בגדול אני מעדיפה לא לזייף ולא אכפת לי מהאגו שלו, אם הוא לא הצליח להביא אותי לאורגזמה אז למה שיחשוב שכן? אבל בסופו של דבר אין לי סובלנות לחכות עד שהוא יגמור אז זיופון אחד קטן והוא גומר צ'יק צ'ק".

את קול ההיגיון האופוזיציוני ומילות הסיום שמרתי במיוחד לנופר, פסיכולוגית לעתיד מאוניברסיטת תל אביב ובעלת דעה נחרצת בנושא שטוענת כי היא מעולם לא זייפה אורגזמה: "אני חושבת שזה אבסורד שאני אצטרך לשקר לגבר שאני נמצאת איתו בנושא הזה. סקס טוב בנוי על אינטימיות והנאה, ואם יש את המרכיבים האלה אז אין סיבה שאני לא אגמור, ואם לא עכשיו אז אחר כך, ואם לא אחר כך אז בוא נדבר על מה לא עובד פה... אבל אין צורך לשקר, אני לא חושבת שזו המטרה בסקס".

>> פושעי המצלמה שהורסים תמונות סקסיות