מחקר שערך האתר Adam&Eve בנושא סקס – ומדובר באתר למוצר מין, ככה שהם מוסמכים - העלה ממצאים מסקרנים בעניין. הם שאלו את הגולשים על הרגלי השימוש שלהם בסמים בזמן סקס, כמו גם על פס הקול (האם שומעים מוזיקה ברקע בזמן מעשה או לא?). לפני שאנחנו ממשיכים רק הבהרה מתבקשת: אנחנו כמובן לא מעודדים שימוש בחומרים אסורים. וכן, כנראה שגם יותר מדי אלכוהול משפיע לרעה על הביצועים.

מסתבר שכחצי מהנשאלים (48 אחוז) נהנים מסמים או אלכוהול לפני מפגשים אינטימיים. מתוך אותם אנשים, 79 אחוז אמרו שזה משפיע על החוויה באופן חיובי. מצד שני, קשה לדעת אם הם בכלל זוכרים את הסקס, בהתחשב בעובדה שהסם הכי פופולרי בזמן קיום יחסי מין הוא מריחואנה (27 אחוז).

הנתון השני והמסקרן נוגע למוזיקת הרקע. אצל 40 אחוז מנשאלים מוזיקה מתנגנת בזמן הסקס. חצי מהם טוענים שזה יוצר אווירה נכונה, ו- 12 אומרים שזה מחרמן אותם.

  

סקס סמים ורוקנרול (צילום: twitter)
רצינו לכתוב פה משהו חשוב, אבל אנחנו לא זוכרים מה | צילום: twitter

הסגנון הנפוץ ביותר הוא איזי ליסנינג, מוזיקת מעליות בתרגום חופשי, ומוזיקת רוק. בפער גדול מאחור נמצאים הפופ, מוזיקה קלאסית, קאנטרי והיפ הופ – כנראה עניין של קצב ומילים.

לסיכום – נראה ששוב, כרגיל, מדובר בעניין אישי. הנתונים מתחלקים כמעט שווה בשווה, כשחלקנו אנשים של דממה וריכוז, וחלקנו אוהבים להתעופף ולדמיין שאנחנו עושים את זה במעלית. אנחנו בכל מקרה מזהים שהשכנים שלנו עושים סקס כשהלהיט התורן מתחיל להתנגן בלופ בווליום שמרעיד את הקירות.