"נשיקות עדינות בצוואר – ואני אסלח לו על הכול"

מנשק בצוואר (צילום: istockphoto)
מסתמן: אם תלמד לנשק אותה כמו שצריך, תוכל להמשיך להיות גבר אטום ולא מתחשב והיא עדיין תסלח לך | צילום: istockphoto

אני בטוחה שלא רשמתי על זה פטנט, אבל אתה שאלת. הצוואר. הצוואר הוא אחד המקומות הכי רגישים אצלנו הנשים. בעלי כבר יודע את זה ממזמן: הוא יכול להיות הכי מעצבן ולא מתחשב בעולם, אבל ברגע שהוא בא אליי מאחור, מסיט את השיער שלי הצידה ומתחיל לנשק לי את הצוואר – אני נמסה. אני פשוט שותקת ומפסיקה לעשות כל מה שעשיתי קודם. מבחינתי, אם זאת הדרך שלו לפצות על חוסר הרגישות שלו, הוא מוזמן להיות לא רגיש כמה שהוא רוצה...

"עפעפיים, מצח ואף – רק שלא ילקק"

אחד הדברים הכי אהובים עליי לפני הסקס הוא כשאני עוצמת עיניים ומתמסרת לנשיקות. אני אוהבת שגברים מנשקים לי את כל הגוף, אבל המקום הכי רגיש אצלי הוא כל מה שקשור לפנים. למה אני מתכוונת בפנים? אני מתכוונת להכול – לנשיקות עדינות על העפעפיים, על האף, הלחיים, המצח והסנטר. רק דבר אחד יכול לקלקל לי את ההנאה – אם מישהו נסחף ומתחיל ללקק. יש הבדל עצום בין ליקוקים לבין נשיקות. אם מישהו יעביר את הלשון שלו כמו איזה כלבלב על הלחי שלו, סביר להניח שסקס הוא כבר לא ייראה ממני. כל סוג אחר של נשיקות – אפילו נשיכות קלות – לגיטימי לגמרי.

"המתכון הבטוח לאורגזמה: נשיכות קלות באוזן"

נושך לה את האוזן (צילום: istockphoto)
מחקרים הוכיחו שנשיכה קלה בתנוך האוזן יעילה יותר מחצי שעה של מאסז' שמנים | צילום: istockphoto

האמת, גיליתי את זה לגמרי במקרה. היינו ביחד כבר שנה וחצי, והסקס היה לא רע – לא מדהים, אבל סביר פלוס. במילים אחרות: נהניתי, אבל לא הגעתי לאורגזמה כמו שהייתי רוצה. ואז לילה אחד, תוך כדי המשחק המקדים, הוא התכופף כדי לנשק אותי – ובדיוק הטלפון צלצל. סובבתי את הראש, והשפתיים שלו רפרפו לי בטעות על האוזן. באותו רגע עברה בי צמרמורת ושכחתי מהטלפון. ביקשתי ממנו שימשיך, וכשהוא לא הבין מה אני רוצה הסברתי: "תמשיך ללקק לי את האוזן". הוא המשיך, ובאותו לילה חוויתי לא אורגזמה אחת, אלא שתיים. מאז הוא יודע – בכל פעם שהוא רוצה לרגש אותי, כל מה שהוא צריך לעשות זה לנשק, לנשוך או לנשוף לי לתוך האוזן. תענוג אמיתי.

"הכי סקסי: נשיקות בעצם הבריח, כשאני עוד לבושה"

רואה איך אתה מסתכל עליי עכשיו? העיניים שלך מופנות קצת מתחת לצוואר שלי? לא, אל תתחיל להתנצל, זה בסדר – זה רק ממחיש את הנקודה שלי: עצמות הבריח זה אחד האזורים הכי סקסיים בגוף האישה. אני, למשל, דואגת ללכת בעיקר עם גזרות שחושפות מספיק מהאזור הזה כדי שגברים כמוך יסתכלו לשם. עכשיו, בוא נניח לרגע שאנחנו נכנסים לאיזשהו מצב אינטימי. יודע איפה הייתי רוצה שתנשק אותי? נכון, בדיוק שם. יש משהו לגמרי סקסי בנשיקות בעצמות הבריח, במיוחד כשאני עדיין לבושה. זה רק גורם לי לרצות להיות לא לבושה.

"מדגדג וגורם לי לחשוב על מה יהיה הלאה: נשיקות בירכיים"

עזוב אותך מנשיקות באזור הפנים – זה משעמם. אם אתה רוצה לרגש אותי, תרד למטה. תגיע לרגליים ותתחיל לנשק את האזור הפנימי של הירכיים שלי. יש בזה משהו מטריף; זה קרוב מספיק כדי לגרום לי לחשוב על המקומות האחרים שהפה שלך יכול להגיע אליהם וזה מדגדג באופן הכי סקסי שיש. כמובן שמצופה ממך להמשיך איפה שהתחלת, כן? נשיקות טובות לא אמורות להיגמר בירכיים.

"אין דרך עדינה יותר לומר את זה: נשיקות בציצים"

מותר לך לכתוב דברים כאלה ב-mako? בטוח? סבבה, אז תכתוב: אם גבר רוצה לרגש אותי, כל מה שהוא צריך לעשות זה לדחוף את האף שלו בין הצי... מה? להיות יותר עדינה? סבבה. תכתוב: אם גבר רוצה לרגש אותי, כל מה שהוא צריך לעשות זה להתמקד באזור החזה שלי. בסדר ככה? יופי. ותוסיף בבקשה, שלא רק באזור הפטמות הברור מאליו; נשיקות חזה טובות עוטפות את כל הציץ באהבה ולא משאירות אף חלקה טובה יבשה. זה היה מספיק עדין?

מנשק בצוואר (צילום: DNF-Style, Istock)
יופי, למדת משהו לגבי הצוואר. אבל רואה מה מציץ שם בפרונט? אל תשכח להשקיע גם שם | צילום: DNF-Style, Istock

"גברים נוטים לשכוח אותה וחבל: נשיקות בבטן"

מהניסיון שלי, גברים מזניחים את הבטן. לא יודעת למה – אולי בגלל שאם הם כבר הגיעו כל כך רחוק, אם כבר מיד ממשיכים למטה. לא חבל? הבטן, לפחות אצלי, היא אזור סופר רגיש ונשיקות מקצועיות שם יכולות להוות את ההבדל בין סקס מעולה לסתם סקס. אני אוהבת כשהגבר נוגע לא נוגע בבטן עם השפתיים שלו, נושף קצת, מתקרב לאזור האסור ואז חוזר למעלה. זה יכול לשגע אותי. אני ממש מקווה שהגברים שיקראו את זה יפנימו את העניין ויתחילו לתת לבטן את ההשקעה שמגיעה לה.

"חובה לפני כל סקס: טיפול יסודי לכפות רגליים"

מנשק לה את כף הרגל (צילום: lisafx, Istock)
אתה תשקיע בכף הרגל שלה, היא תשקיע בסקס. משתלם | צילום: lisafx, Istock

אין פה שאלה בכלל, ואתה מוזמן לשאול את בעלי כדי לוודא – נשיקות בכפות הרגליים שלי זה הדבר הכי סקסי שיכול להיות. זה משהו שהתפתח לאורך הזמן, אבל בסופו של דבר הבנתי שאני חייבת התייחסות נאותה לכפות הרגליים שלי כדי להמשיך הלאה עם הסקס. גם בעלי הבין את זה: הוא בדרך כלל מתחיל משם, כדי שיהיה לו קל יותר להמשיך למעלה. בתמורה, אני הולכת לפדיקור לפחות פעם בשבוע ודואגת לשמור את כפות הרגליים שלי נקיות. זוגיות מושלמת, אה?

>> לשאוג, להפליק ולהפתיע: הפנטזיות הכי פרועות שלהן