אם אתם סובלים מאימפוטנציה, קודם כל - באסה. אבל החדשות הטובות הן, שחוקרים הצליחו להמציא ג'ל למריחה שמטפל בעניין באופן מידי וגורם לזקפה שלא תבייש את מגדל בורג' חליפה. הקאץ' - הוא מורכב מחומר נפץ. בום!

בניסוי שבוחן את יכולות הג'ל ושנערך בימים אלה, משתתפים 200 גברים בריטים בני 18-70, שהפין שלהם מאכזב אותם. כחלק מהתהליך, שיימשך כחמישה חודשים, אמורים הנסיינים להשתמש בג'ל בקביעות ולקיים יחסי מין לפחות פעם בשבוע. במהלך הזמן הזה, החוקרים יבקרו אותם, ישוו תוצאות, יבדקו שיפור בחיי האהבה של הגברים ויראו כיצד מגיבים הנסיינים שניתן להם ג'ל פלסיבו. אחד הדברים שהכי חשובים לחוקרים הוא להבין אם החומר אכן מצליח להשפיע במהירות, שלא כמו כדורי ויאגרה, שאותם צריך לקחת שעות לפני הפעילות המינית.

זקפה מביכה (צילום: smosh.com)
מהאנשים שלא זקוקים לג'ל | צילום: smosh.com

הג'ל עצמו מכיל מנות קטנות של החומר הנפיץ ניטרוגליצרין, כמו גם חומרים שונים שאמורים לעזור לחומר המפחיד לחדור אל העור במהירות. הכימיקל אמור לשחרר גז בשם ניטריק אוקסיד, שעוזר להרחיב את כלי הדם הקטנים ולעורר זרימת דם מוגברת באיזור. אולי זה נשמע לכם קיצוני, אבל לפי הדיילי מייל, רק כ-30 אחוזים מהגברים, שמנסים להשתמש קודם כל בויאגרה בתור פתרון לבעיה, מדווחים על שיפור בהגעה לזקפה. כל השאר מחפשים אלטרנטיבות אחרות שיש בשוק, כמו הזרקת חומרים ישירות לאיבר המין. חוץ מזה, אלפי אנשים משתמשים באותו החומר בדיוק כדי להפיג כאבים בחזה, אז אם הלב יכול לעמוד בסיכון, כנראה שגם איברים אחרים יכולים.

"פתרון שיכול להתאים ל-10 אחוז מכלל הגברים"

"בעקרון, אני שמח על כל ניסיון לחדש בתחום הבריאות המינית", אומר על ההמצאה ד"ר דניאל דריי, סקסולוג ומטפל זוגי. "הפיתוח עדיין בראשיתו. מניסיוני גברים מעדיפים פתרונות מהירים שלא דורשים התעסקות רבה. הצורך למרוח את איבר המין כדי לעזור לזקפה נראה לי מסורבל, מה גם שאינו פותר את הצורך לפנות לרופא ולקבל מרשם. הפתרון הזה יכול להתאים לגברים שלא יכולים להשתמש בויאגרה, אך אלה רק 10% מכלל הגברים". לפחות נאמר תודה על זה שהויאגרה משפיעה על הגברים הישראלים הרבה יותר טוב מאשר על שאר העולם.

מלפפון (צילום: Shutterstock)
למרוח לך? | צילום: Shutterstock

"לפנינו עוד דרך ארוכה לפני אישור השימוש בתרופה. קודם כל על המפתחים לוודא שהשימוש בג'ל לא גורם לדלקת, אודם או צריבה מקומית", מוסיף ד"ר דריי. "בנוסף חייבים לבדוק שהג'ל לא יעבור במגע מיני לפרטנרים, ולא יפגע ביעילות הקונדום". אנחנו לא יכולים לומר אם היינו מנסים את זה בעצמנו, בעיקר כי לעולם לא נודה שיש לנו בעיה כזאת, אבל אנחנו מעריכים את מאמץ החוקרים, שאולי לקחו קצת רחוק מדי את הרצון לעזור לגברים להכניס זיקוקים למיטה.