איך אומרים? "דברים טובים מגיעים לאלה שמחכים". במיוחד כשהדבר הטוב הוא אורגזמה והבחורה שלך היא זאת שמחכה.

"אדג'ינג" (מהמילה Edge = קצה) היא טכניקה שבה מגיעים אל סף האורגזמה, נסוגים ממש לפני שזה קורה, וחוזרים על התהליך שוב ושוב עד שמגיעים אל השיא. לשם מה כל הטרחה והציפייה? ובכן, על פי מחקר שנעשה על ההנאה של נשים בסקס, 65.5% מהנשאלות שהתנסו באדג'ינג דיווחו שהטכניקה מביאה לאורגזמות ארוכות יותר וחזקות יותר. הודות ל-OMGYes, אנחנו זוכים לנתונים הסטטיסטיים, להסברים ולטיפים על השיטה.

שיעור ראשון: הבא אותה לאורגזמה על בסיס קבוע

זה אולי נשמע טריוויאלי (ומי שזה לא נשמע לו – קבלו שיעור בסיסי בסקס), אבל כדי לנסות אדג'ינג עם זוגתך אתה צריך להביא אותה לאורגזמה על בסיס קבוע. למה? כי אם היא גומרת רק מדי פעם, הטכניקה הזו תפעיל עליה לחץ להגיע לשם. ואין דבר שמקלקל אורגזמה יותר מאשר לחץ להגיע אליה. "להגיד, 'תגידי לי מתי את קרובה' יכול להפעיל לחץ פסיכולוגי על אישה, ולמעשה למנוע את האורגזמה", מסביר רוב פרקינס, ממייסדי OMGYes. "זה כמו שהמחשבה 'אני מקווה שלא אגמור בקרוב' יכולה לגרום לך לגמור מהר. או לחשוב, 'אני מקווה שלא אאבד את הזקפה שלי' יכול לגרום לך לאבד את הזקפה שלך". קפיש?

הבעיה היא שלענג נשים זאת חידה לא פשוטה לפיצוח. גם כשזה מגיע לאדג'ינג, לגלות מה מדליק את הבחורה שאיתך ומה עובד לשניכם במיטה דורש ניסוי וטעיה. אז חשוב להיות באותו ראש כשאתם מנסים את השיטה החדשה ולדעת שמדובר בתהליך למידה. גם אם נחלת הצלחה באדג'ינג בעבר, אל תצפה מכל בחורה להגיב באותה צורה.

רוצים יותר סקס? (צילום: Shutterstock)
בלי הפתעות | צילום: Shutterstock

עכשיו קבל חוק ברזל: מי שזאת לא תהיה, אדג'ינג הוא לא משהו שאפשר לנסות סתם כך בלי להתריע מראש. למה? ובכן, פשוט דמיין שזוגתך מביאה אותך לכמעט-אורגזמה ואז נסוגה בלי להסביר שמאחורי המעשה הנבזי עומדת מטרה גדולה יותר. "זה יכול להרתיח אם מנסים אדג'ינג בלי לומר דבר על כך לפני כן", אומר רוב, "אבל זה לא חייב להיות מביך כמו 'אני הולך לנסות משהו, קוראים לזה אדג'ינג!'". בקיצור מצאו את הדרך הנכונה לכם להיות כנים ופתוחים. רק כך תוכלו ליהנות יחד מהטכניקה.

שיעור שני: הבא אותה לכמעט-אורגזמה

אומנות האדג'ינג טמונה ביכולת להביא אישה אל הסף. "בפעמים הראשונות שמנסים את הטכניקה, עדיף שהבחורה תגיד כשהיא קרובה מאשר שהבחור פשוט ינסה לנחש", מסביר רוב. המפתח ברגע הזה, כשהיא על סף אורגזמה, הוא לא לשנות דבר. בדרך כלל כשמקבלים פידבק חיובי, יש דחף להמשיך מהר יותר או חזק יותר. אז שימו לב! שינויים בתנועה או בקצב יכולים להביא אותה לשיא, או יותר גרוע, לאבד את האורגזמה. למדו מה אתם עושים שמביא אותה לשם לפני שאתם מגיעים לשלב הנסיגה. הנה שלוש דרכים לעשות את זה:

1) אדג'ינג השהייה. גישה זו היא האינטנסיבית ביותר, ונשים שאוהבות אדג'ינג מספרות שהיא מובילה לאורגזמות החזקות ביותר. כדי לנסות את הטכניקה הזאת יש להתחיל על ידי הבאת בת הזוג לסף אורגזמה - ואז להפסיק לגמרי לגעת בה שם למטה ולחכות עד שהיא תחזור לנקודת ההתחלה.

עכשיו אתה בטח תוהה, "מה אני אמור לעשות עם כל הזמן הזה?". ובכן, אתה עדיין יכול לגעת בה במקומות אחרים - אבל לא לחזור לנרתיק עד שתחושת האורגזמה נעלמה לחלוטין. לאחר מכן, התחל מחדש ועצור שוב ממש לפני האורגזמה. ואז שוב (ושוב אם שניכם עומדים באתגר), עד שלבסוף תביא אותה לאורגזמה ממש בלתי נשלטת.

אורגזמה (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
להגיע כמעט עד לשם, ואז להפסיק | צילום: אימג'בנק / Thinkstock

2) אדג'ינג הסחה. מכירים את זה שבורח לכם אפצ'י כי הוסחה דעתכם, אבל אחר כך הוא חוזר ובגדול? אז כמו זה, רק בסקס. בטכניקה הזו עליך להביא את הבחורה שלך לכמעט-אורגזמה ואז להפתיע אותה בהסחת דעת באזור אחר בגוף. מומלץ לנקוט הסחת דעת פתאומית, והרחק מהדגדגן. ברגע שהיא רחוקה מלהגיע לשיא תתחיל לעבוד שוב על האורגזמה, עד שהיא כמעט שם, וחזור על תהליך הסחת הדעת. כמובן, בפעם האחרונה אתה אמור להביא אותה לשיא.

3) אדג'ינג מתמשך. שלא כמו שתי הטכניקות הנ"ל, כאן עליך להמשיך לגעת בנרתיק של זוגתך, אבל בלי לגעת בדגדגן כך שהיא לא תגיע לאורגזמה. כמובן שיש להיות זהירים ועדינים כשנוקטים בגישה הזו.

גם כאן, כשהבחורה נמצאת הרחק מלהגיע לשיא, חזור אל הדגדגן עד סף האורגזמה ושוב ושוב. הגישה הזאת היא המועדפת על נשים מבין השלוש, מכיוון שהנסיגה פחות אגרסיבית ועדיין מביאה לאורגזמה עוצמתית.

ולסיום: טיפים למיטיבי לכת

1) נסו לא להיכנע לאורגזמה. במיוחד אם אתם חדשים באדג'ינג, כשמרגישים את האורגזמה מתקרבת יותר קל פשוט לוותר ולתת לזה לקרות. נחישות ואימון הם המפתחות להצלחה!

2) סף האורגזמה הוא עניין חמקמק. אם אתם רוצים להצליח באדג'ינג, נסו בתחילה לסגת מעט מוקדם יותר. תמיד אפשר לתת לדגדגן עוד קצת תשומת לב אם צריך כדי להביא אותה אל הסף, אבל ברגע שהיא מגיעה לאורגזמה, תיאלצו להתחיל את כל המשחק מההתחלה.

3) צריך לדעת מתי לוותר. יש נשים שפשוט מתקשות להגיע לאורגזמה, לא כל הנשים אוהבות לחכות ואדג'ינג לא מתאים לכל זוג. ניסיתם ולא הלך? אין טעם לנסות בכוח משהו שלא עובד לשניכם, כי בסופו של דבר, המטרה בסקס היא ליהנות יחד ולענג זה את זו. בבקשה תגיד לנו שכבר ידעת את החלק הזה.