זוג במיטה (צילום: istockphoto)
מוכנה? אני הולך לדמיין עכשיו שאני לא מכיר איתך | צילום: istockphoto

לא משנה איך תהפוך את זה – סקס אחרי החתונה הוא לא כמו סקס לפני החתונה. על הסיבות כבר דיברנו ולא פעם; אתם עסוקים, יש לכם קריירה לטפח, ילדים לגדל, תחביבים לתחזק. שעות הערות שלכם לא מתואמות כי מישהו צריך לקום מוקדם כדי לקחת את הילד לגן, או לחזור מוקדם כדי לאסוף אותו משם. וכשאתם מצליחים סוף סוף להיכנס למיטה ביחד ויש לכם מספיק כוח לסקס, הוא בדרך כלל שגרתי וקצר – בכל זאת, צריך לישון קצת כדי להספיק לקום בבוקר ולעמוד בדדליין של חיי הנישואין המוטרפים.

מה עושים? התבקשתי לחקור את הנושא בקפידה ולחזור עם תשובות שיעזרו לכל אותם גברים נשואים שאיבדו את החדווה בחיי הסקס שלהם. כדי לעמוד במשימה גייסתי צוות מוחות של גברים שנמצאים עמוק בתוך זוגיות רבת שנים ומדווחים שהם מצאו את הנוסחה המנצחת לחיי סקס עשירים ומשמרי זוגיות.

"אני מדמיין שהיא מישהי אחרת"

אני כבר מזמן הבנתי את הבעיה – הבעיה היא שאני אוהב את אשתי. רגע, תן לי להסביר. אני אוהב את אשתי כי היא אישה נפלאה. היא האישה שאני רוצה להזדקן איתה, היא אם ילדי, כי היא דואגת לי ולבית ולילדים והיא עושה עבודה נפלאה. אבל איפשהו באמצע הדרך, שכחתי את אחת הסיבות המרכזיות שגרמו לי לאהוב אותה בהתחלה – היא מדהימה בכל מה שקשור לסקס. כשאני מסתכל עליה אני רואה את אשתי – את הפרטנרית שלי לחיים – ולא את אותה חתולת מין שאיתה התחתנתי. וברגע שהבנתי את זה, שיניתי את כל נקודת המבט שלי. כשאנחנו נכנסים למיטה אני לא חושב עליה כעל אשתי בכלל. אני מדמיין שהיא צעירה בעשרים שנה. לפעמים אני מדמיין אותה בתור מישהי אחרת בכלל. לאחרונה היא התחילה לשתף איתה פעולה, אז בכלל הסקס הפך להיות אדיר...
(אילן, 39)

"סקס בשעות קבועות"

תראה, קראתי לא מאמר אחד בנושא ואני מכיר את כל הבדיחות שמדברות על כך שבני זוג נשואים צריכים לתאם פגישה ביומן כדי לעשות סקס. ואני יכול להגיד לך שהכול נכון – חייבים שעות קבועות כדי שהסקס יקרה. הסוד, כמובן, הוא להתמיד ולמצוא יותר מחלון הזדמנות אחד. נניח קבעתם שאתם עושים סקס בבוקר של יום שישי, אחרי שהילדים הולכים לגן. מצוין. אבל מה אז? מחכים לסוף שבוע הבא כדי שזה יקרה שוב? סקס פעם בשבוע זה לא המתכון הבטוח לזוגיות ארוכה. לאשתי ולי יש שלוש פעמים במהלך השבוע בהם אנחנו עושים סקס – בשישי בצהריים, בשבת בצהריים, וביום שני מוקדם בבוקר. למה יום שני מוקדם בבוקר? כי ככה קבענו. אנחנו אשכרה מכוונים שעון לשש בבוקר כדי שתהיה לנו שעה שלמה של סקס לפני שהילדים מתעוררים. ואנחנו אשכרה הולכים לישון מוקדם ביום ראשון, כדי שנהיה רעננים לסקס הזה. ככה קבענו, ושנים שזה כבר עובד מצוין. אגב, אתה יודע למה אני לא מפסיק לחייך? חביבי, יום שני היום.
(דותן, 34)

זוג במיטה 1 (צילום: istockphoto)
קדימה, השעון מתקתק ועוד לא עשינו סקס היום | צילום: istockphoto

"אני מחכה לה עירום ומבושם במיטה"

בסופו של דבר זה מסתכם בעניין של גירוי ופיתוי. אם אני ממהר להיכנס למיטה לפני שהיא מגיעה לשם, אם אני מכין אווירה רומנטית – נרות, מוזיקה, קטורת – והכי חשוב, מחכה לה במיטה עירום, מקולח ומבושם – אז אתה יכול להיות בטוח שהיא תשכח מהעייפות ותיכנס לקטע. כמובן שצריך להתאמץ כדי להספיק לעשות את כל זה, אבל זה כל העניין בנישואין – צריך להתאמץ קצת.
(אבי, 40)

"אנחנו רואים ביחד סרטי פורנו"

זוג במיטה - דברים שאסור לעשות בסקס הראשון (צילום: imagerymajestic, Istock)
רגע, תן לי להסתכל רגע... כן, ככה הם עושים את זה גם בטלוויזיה | צילום: imagerymajestic, Istock

כדי לקבל סקס טוב מהאישה שלך, אתה צריך לראות סקס טוב. ופה אני אומר – תודה לאל שיש פורנו. אשתי ואני כבר רואים שנים סרטים כחולים ביחד. זה גם בילוי משותף, וגם מכניס אותנו לקטע. לנסות לחקות את השחקנים, לקבל רעיונות, או סתם להתחרמן בטרוף – סמוך עליי, זה הפיתרון המושלם לסקס טוב בחיי נישואין.
(רוני, 46)

"אנחנו שומרים את הסקס לחופשות"

טוב אתה לא באמת מצפה שאחרי עשרים שנה הסקס יהיה אותו דבר, נכון? יש הרבה פחות סקס, ומי שיגיד לך אחרת משקר לך ולעצמו. אני חושב שהיינו ביחד חמש שנים אחרי שהבנו שהסקס הולך ודועך, אבל במקום להתבאס, פשוט החלטנו שזה המצב – ושהדרך היחידה להתמודד איתו היא לצאת להרבה חופשות. כל שלושה חודשים אנחנו יוצאים לסוף שבוע, וכל חצי שנה אנחנו יוצאים לשבוע. ותאמין לי, הסקס שיש לנו בשבוע אחד הוא יותר ממה שרוב האנשים מקבלים בחודש.
(מאיר, 57)

>> בצוואר, בחזה או בירכיים - איפה הכי כדאי לנשק אישה?