כנראה שהטייסים האלו לא לומדים לקח, או פשוט לא עוקבים אחרי פרסומים של ערוץ הגברים. הדבר היחיד שיותר טיפשי מלתת לדוגמנית להטיס את המטוס זה כנראה לעשות את זה חודשים ספורים לאחר מקרה דומה שנגמר לא טוב, ואף לתעד את זה - ושני טייסים ארגנטינאים שילמו על כך במשרתם.

שני הטייסים כנראה הופנטו על ידי דוגמנית הפלייבוי הארגנטינאית ויקי ציפוליטאקיס ( Viky Xipolitakis). בזמן שריירו עליה בתא הטייס נתנו לה להחזיק בהגאים, צילמו, וחייכו בזמן שהדוגמנית שהצטלמה לפלייבוי יוון העלתה את התמונות לטוויטר שלה. 

הדוגמנית בילתה כנראה את רוב הטיסה הפנימית הזו בארגנטינה בתא הטייס, וצילמה לא פחות משישה (!) סרטונים, כולל אחד שדלף לרשת, ובסופו של דבר היה גורם מכריע בפרשה. בסרטון רואים בברור שאכן הייתה בתא הטייס, ושהטייסים העבירו לה שיעור טייס מזורז.  

ציפוליטאקיס פרסמה התנצלות בה ציינה שלא היו לה כל כוונות רעות ושלא ידעה שאסור להיות בתא הטייס, ואמרה שזו הייתה חוויה בלתי נשכחת. חברת התעופה, Austral Líneas Aéreas, שחררה הצהרה בה הודיעה ששני הטייסים שהיו על המטוס עליו היו באותה טיסה 36 נוסעים, פטריסיו זוקי מולינה ומאטיאס סואחה, פוטרו, והדוגמנית לא תורשה להשתמש בשירותי החברה למשך חמש השנים הקרובות.  נקווה שהסיפור הזה ילמד את הטייסים בארגנטינה לקח, ושלא נשמע על סיפור דומה עם סוף עצוב יותר.