בכל צפייה בסרט קולג' אמריקני עובר הצופה הישראלי שלושה שלבים עיקריים, שלב א' - התלהבות מכמויות הסקס, הסמים והרוקנרול, שלב ב' - קנאה בתלמידי הקולג' האמריקנים ושלב ג' - שכנוע עצמי שמדובר "רק בסרט" ושלא כך באמת נראים חיי הקמפוס בארצות הברית.

תמחקו את שלב ג'. הקולג'ים והאוניברסיטאות באמריקה מספקים לנו שלל סיפורי סקס, עירום ואלכוהול אמיתיים שהצנזורה לא הייתה מכניסה לאף סרט הוליוודי. בחרנו בשבילכם כמה סיפורים לוהטים במיוחד ממסדרונות (וגגות) מוסדות ההשכלה הגבוהה של ארצות הברית; לקרוא ולאכול את הלב.

הדגמת סקס בשיעור - אוניברסיטת נורת'ווסטרן

אין תמונה
מונטי פייטון חשבו שזה מצחיק. הפרופסור באונ' נורת'ווסטרן חשב שזה חינוכי

אם אהבתם את סצנת הסקס של "מונטי פייטון" במהלכה המורה מדגים לתלמידיו איך מקיימים יחסי מין, אתם בטח די תמותו על פרופסור ג'ון מייקל ביילי. המרצה לפסיכולוגיה מאוניברסיטת נורת'ווסטרן הזמין את תלמידיו לצפות במופע סקס חי במהלך שיעורי העשרה ב"מיניות האדם".

במהלך ה"שיעור" המקורי בו נכחו כ-120 תלמידים הציגה דוגמנית 'ניסוי' בצעצועי מין חשמליים שונים על הבמה. "זה היה סשן של שאלות ותשובות בנושאי פטיש שונים, ואז בלי שום התראה מוקדמת הבחורה פשוט מורידה את המכנסיים, מורידה את החולצה ומורידה את התחתונים", תיאר אחד הסטודנטים תיאר את מהלך השיעור. מנחה המופע הסביר כי "לדבר על סקס לא תמיד מוביל לדברים מהסוג הזה, אבל אנחנו לא רק מדברים על זה. אנחנו באמת עושים את זה!" וביילי עצמו הוסיף בלי להתנצל כי "אבנים ומקלות יכולים לשבור עצמות, אך לצפות באנשים עירומים על הבמה עושים דברים מענגים לא יכול לפגוע באף אחד". תכל'ס.

מסיבות עירום - אוניברסיטת בראון

אחת המסורות היותר מעניינות שרצה ברחבי הקולג'ים בארה"ב כבר קרוב ל-30 שנה היא מסיבות העירום הסודיות. בשנות ה-80 החלו סטודנטים באוניברסיטת בראון שברוד איילנד לארגן מסיבות מחתרתיות עם קונספט חדשני - קוד הלבוש: עירום. המסיבות ששאבו השארה מתנועת הנודיזם היו בעלות יתרון אחד על פני חופי הנודיסטים הפזורים ברחבי המדינה - סטודנטיות בנות 20 במקום פנסיונריות בנות 62 - כך שתוך מספר שנים הן התפשטו (המסיבות, כן?) גם אל אוניברסיטאות ייל, ווסליין, אוניברסיטת קולומביה ועוד.

בזמן שהם חטפו מהלומות ממנהלי המוסדות ומארגונים נוצריים שניסו לסגור אותן, מארגני המסיבות בכלל לא ערכו אורגיות המוניות בדירתם, אלא אירועים חברתיים מתוחכמים של שיחות על כוס יין שכוללים לרוב בין 30 ל-300 איש ולא הבינו על מה כל המהומה סביבם. בהחלט יכול להיות פתרון קל למי שמתלבט יותר מדי מה ללבוש למסיבה.

סקס על הגג - אוניברסיטת דרום קרוליינה

אין תמונה
מתכון בטוח לסרטון ויראלי: תעשו סקס על הגג

אם חשבתם שסקס בשירותי מועדון או בפארק חשוך זה קצת קינקי, מה תגידו על סקס על גג בניין האוניברסיטה? במרץ האחרון הסעירו את הרשת תמונות של צעיר וחברתו שמקיימים להם משגל לוהט במגוון תנוחות על גג אוניברסיטת דרום קרוליינה - ולא במרכז הגג, אלא ממש על הקצה כשהם מספקים תצוגה מעניינת לעוברים והשבים שכמובן מיהרו לצלם את האירוע.

זהותו של הצעיר נחשפה עד מהרה והוא זוהה כחבר באחוות קאפה-סיגמה בעוד שזהותה של זוגתו נותרה באפילה והיא ככול הנראה לא הייתה סטודנטית במוסד האקדמי. לא ברור מדוע זוג האוהבים בחר דווקא בגג האוניברסיטה כדי לממש את אהבתם, והאם הם היו מודעים לכל המבטים והמצלמות שהופנו אליהם (משהו אומר לנו שכן), אך מה שידוע לנו הוא כי הסטודנט סולק מהאחווה בה היה חבר. באחווה שלנו זה לא היה קורה! (הסילוק, לא הסקס).

הפרופסור שלי מלכת סאדו - אוניברסיטת ניו מקסיקו

סאדו מאזו (צילום: istockphoto)
פרופסורית והסטודנטית שלה (אילוסטרציה) | צילום: istockphoto

להשלים הכנסה כמלכת סאדו בשרותי מין טלפוניים יכול להיות אחלה רעיון ובטח לא עניין מסובך, אפילו אם את מרצה באוניברסיטה - אך זה יכול להיות טיפה בעייתי אם את מזמינה את הסטודנטיות שלך להצטרף לעבודה איתך ומצטלמת איתן למודעות פרסומת לשרותי סקס טלפוני.

ליסה ד. שאבז הייתה פרופסור לספרות אנגלית באוניברסיטת ניו-מקסיקו, כזאת עם ראש פתוח שלא שומרת על יותר מדי דיסטנס עם הסטודנטים שלה. כשבמהלך שיעורי הכתיבה היוצרת שלה נשאלה על סקס טלפוני היא הביעה תמיכה בעיסוק ועודדה את הסטודנטיות שלה לשקול לעסוק במקצוע כדי לשפר את יכולות הכתיבה שלהן. בכדי לא להשאיר לא להשאיר את ההמלצות שלה באוויר, פנתה שאבז לחברה שמספקת שרותי סקס טלפוניים והחלה להשלים הכנסה בגובה של 40 דולר לשעה, ואף המליצה לתלמידות בוגרות הקורס שלה להצטרף כעבדות בחברה בה עבדה, ולא הייתה לה בעיה להצטלם איתן בתנוחות לא ממש חינוכיות לאתר החברה. כשסטודנטים אחרים של שבאז ראו את התמונות הם התלוננו למנהל בית הספר על "אווירה מינית בכיתה". סביב הפרשה התעוררה שערורייה גדולה שכללה תביעות משפטיות, עצומות, טענות להפליה על רקע נטייה מינית (אה, כן, הפרופסור היא גם דו-מינית מוצהרת) והרבה באזז בתקשורת.

בסופו של דבר שבאז נמצאה 'זכאית' על ידי הועדה האוניברסיטאית שכן הסטודנטיות איתן הצטלמה הן בוגרות האוניברסיטה ולא למדו תחתיה בעת הצילומים, והיא משיכה ללמד באוניברסיטה. אך אם יש משהו שאפשר ללמוד מכל הסיפור הזה הוא שלא מערבבים ביזנס ופלז'ר. ועוד ביזנס.

מצוינות בתחום המדעים האופקיים - אוניברסיטת "דיוק"

אחד הסיפורים היותר מעניינים ושערורייתיים של השנים האחרונות הגיע מאוניברסיטת דיוק שבצפון קרוליינה והתפשט באינטרנט כמו אש בשדה קוצים. בוגרת האוניברסיטה קארן אוון בת ה-22 לא יכלה לדמיין אילו השלכות יהיו לבדיחה הקטנה שלה כשערכה מצגת פאוור-פוינט שמהווה תיזה אקדמאית בשם "חינוך מעבר לכיתת הלימודים: מצויינות בתחום המדעים האופקיים".

אין תמונה
מספר 4 ב"פאק ליסט" של קרן אוון. קיבל נקודות חובה כששאל: "כמה זמן לוקח לך לגמור?"

המצגת, שכוללת 42 עמודים, מתארת ומדרגת 13 מתלמידי הקולג' בתחום האקדמאי החשוב ביותר: כישוריהם במיטה. אוון מתארת בלשון מדעית את הגברים איתה שכבה במהלך שנות לימודיה ונותנת להם ציונים על פי קריטריונים כמו "מראה חיצוני", "ביצועים", "מקוריות", "אגרסיביות", "הומור", "יכולות אתלטיות" וכמובן "גודל". במצגת המפורטת לא שכחה הסטודנטית החרוצה לציין שמות מלאים ותמונות של מושאי המחקר שלה ושלחה אותה לחבריה הקרובים ביותר, שבתורם שלחו אותה לחבריהם הטובים ביותר וכך הלאה עד שהמצגת הפכה לדבר החם ביותר ברשת.

כש"רשימת הזיונים" הגיעה לתקשורת אמרה אוון כי "אני מצטערת מכל הלב, בחיים לא הייתי פוגעת במתכוון באנשים האלו" - אך זה לא ממש עזר ל-13 הסטודנטים שפרטיהם נחשפו אל מול כל העולם. ואם משהו טוב יצא מכל הסיפור הזה, אז זו כנראה האפשרות שהמצגת של קארן אוון יכולה להפוך מתישהו לסרט הוליוודי, שכן על פי האתר “Deadspin”, אולפנים גדולים כבר הביעו התעניינו בסיפורה של אוון. מי יודע, אולי גם "אמריקן פאי" מבוסס על סיפור אמיתי.

מופע סקס בקמפוס - אוניברסיטת וויליאם ומרי בוירג'יניה

כשאנחנו חושבים על הצגות של האוניברסיטה, מופעי חשפנות וקטעים אומנותיים עם דילדו הם לא הדבר הראשון שעובר לנו בראש, אך בקולג' וויליאם ומרי שבוירג'יניה החליטו שהצגה בכיכובם של שחקני פורנו וחשפניות היא הדבר הכי חשוב שהם יכולים לעשות עם כספי המוסד.

ההצגה שעלתה בקולג' עסקה בעובדי תעשיית המין האמריקנית, וכללה לא רק דימויים אבסטרקטיים ואקטים מרומזים, אלא קטעים כמו ריקוד אירוטי של בחורה בשם "דירטי מרטיני" ומופע אנטי-מלחמתי בהשתתפות דילדו דמוי אקדח. המופע עורר סקנדל לא קטן סביב השאלה אילו מופעים צריכה האוניברסיטה לממן ולא מעט מחאה מצד סטודנטים יותר שמרנים ו"ארגונים לביטחון המשפחה", ואחרי לחצים רבים המימון הופסק וההצגה ירדה מהבמה. אנחנו מצידנו עדיין תוהים מתי האוניברסיטאות שלנו יארחו מופעים של מועדון הבורסה.

>>  חורכות את הסדינים: הכוכבות שעשו הכי הרבה סקס בקולנוע