גבר אמריקאי כבש את כותרות האתרים בארה"ב השבוע לאחר שהוא האשים את בית המרקחת בו הוא קונה את תרופותיו בכך שאשתו התגרשה ממנו בגללם והוא החליט לתבוע את הרשת כולה. על פי הדיווחים של אתר האינטרנט Rebel Circus, תושב ניו יורק העונה לשם מייקל פיינברג החליט לתבוע את רשת בתי המרקחת CVS לאחר שאלו חשפו לכאורה את הרגלי צריכת הוויאגרה שלו בפני אשתו.

פיינברג מספר שהוא ניגש אל הסניף הקבוע שלו בלונג איילנד בבקשה לחדש את המרשם לוויאגרה. לטענתו, הוא ביקש מהם במפורש שלא ישלחו לו את החשבונית דרך ביטוח הבריאות זאת משום שלא רצה שאשתו תדע על כך שהוא נוטל את התרופה.

על פי כתב התביעה, לא רק שבקשתו של פיינברג לא נענתה, הם גם ראו לנכון לדווח לאשתו על חידוש המרשם בשיחת טלפון. פיינברג התייחס לתביעה בהודעה לערוץ החדשות Fox News ואמר: "גורם מבית המרקחת חשב שזה נכון להודיע לאשתי לגבי המרשם בניגוד לבקשתי, ואמר לה שלא ניתן לרכוש את הוויאגרה במסגרת הסכם הביטוח". לטענתו, השיחה הזו הפרה את הסכם הפרטיות שרשת בתי המרקחת מחויבים אליו.

פיינברג הוסיף כי לאחר שאשתו גילתה שהוא צורך ויאגרה "הנישואים שלהם התפרקו", ובסופו של דבר השניים התגרשו. בהתאם לזאת, הוא החליט לתבוע את רשת CVS על רשלנות.