מדונה וחזוס (צילום: Gustavo Caballero, GettyImages IL)
לא יודעת שובע. מדונה וחזוס | צילום: Gustavo Caballero, GettyImages IL

לאורך השנים הן קיבלנו שמות רבים, קראו להן "טורפות גברים", "שחקניות", "זיינות" ואף "קוגריות" אם גילן איפשר זאת. הנשים הללו יצאו עם גברים רבים בחייהן, אך אל תטעו לחשוב כי הן זולות או קלות להשגה, כי הן הולכות רק על הטובים והנחשקים ביותר, הקרם-דה-לה-קרם של המין הזכרי - וכשהן משיגות אותם הן כבר משועממות ועוברות לקורבן הבא.

אם מדובר בהוליווד או בביצה שלנו, הנשים ברשימה הבאה היו עם כמה מהגברים המבוקשים ביותר בסביבה, וחזרו לעוד סיבוב או שניים (או שבעה-עשר). אם מדובר בנישואין, מערכות יחסים או רומנים מוכחשים שהיו-לא-היו הבנות כאן הן התשובה הנשית האולטימטיבית לציון ברוך. קבלו אותן: הנשים שהגדירו מחדש את המושג "Man-Eaters", ואל תעיזו לקרוא להן "שרמוטות".

מדונה

רזומה: שון פן, ונילה אייס, אנטוניו בנדרס, דניס רודמן, גיא ריצ'י, חזוס לוס, ברהים זייבט.

אין אשה שהתואר "קוגרית" יושב עליה טוב יותר מאשר מדונה, האשה שמתפקדת כסמל מין כבר קרוב ל-30 שנים בהן היא הספיקה לצוד את מיטב גברברי הוליווד המבוקשים ביותר. מהשחקן שון פן אליו הייתה נשואה ארבע שנים באייטיז, דרך ונילה אייס, אנטוניו בנדרס, דניס רודמן ועד גיא ריצ'י שלכמה שנים היינו בטוחים שהצליח לאלף את הסוררת.

אך קוגריות אמיתיות לעולם לא מאבדות תיאבון - להפך, כמה שנים בכבלי הנישואין רק הופכות אותן לרעבות יותר, ומהיום בו שוחררה מדונה מהטבעת היא הספיקה לצוד לה גברברים צעירים דוגמת חזוס לוס, וברהים זייבט שנולדו הרבה אחרי שכבר הייתה כוכבת. בקצב הזה, כדאי לכם לשמור על הילדים בקרבת עין, הם עוד עלולים לחזור מבית ספר ולהודיע שהם מביאים את מדונה לארוחת שבת.

יעל בר זוהר

רזומה: יהודה לוי, ליאור מילר, גיל ססובר, גיא זוארץ.

יעל בר זוהר וגיא זוארץ (צילום: עודד קרני)
ההתמסדות של יב"ז עם גי"ז הגיעה אחרי כיבושים רבים | צילום: עודד קרני

אין הרבה גברים שיסרבו לטעם מפרי האהבה של יעל בר זוהר. עוד בימי "רמת אביב ג'" הציגה "שרון לינוביץ'" בלקונט מפואר, בלונד זוהר וחיוך כובש. אך כשמסתכלים עם הרזומה האיכותי של יעלי, שעמד ביחס הפוך ליכולות המשחק שלה באותן שנים, קשה שלא לתת כבוד.

כבר בגיל 16 היא ראתה את הפוטנציאל הגלום במי שיהפוך לימים לאחד מסמלי הסקס הגדולים של המדינה - יהודה לוי, שיחקה איתו באהבת נעורים ואף המשיכה להיות צמודה-צמודה אליו בקמפיינים של פוקס הרבה אחרי שפירקו את החבילה.
בהמשך היא הספיקה לצאת עם ליאור מילר וגיל ססובר, שהיום אתם אולי צריכים לפשפש טוב טוב בזיכרון כדי להעלות אותם מתהומות הנשייה, אך בסוף האלף הקודם הם היו הסחורה חמה ביותר בשוק.
ולבסוף התמסדה יב"ז עם גברבר מבוקש אחר העונה לשם גיא זוארץ באחת החתונות המתוקשרות שהיו לנו כאן.

לינדזי לוהן

רזומה: ארון קרטר, קאלום בסט, קולין פארל, כריסטיאן סלייטר, סמנתה רונסון.

לינדזי לוהן (צילום: Stephen Lovekin, GettyImages IL)
כשנמאס לה מגברים, היא מנסה דברים אחרים. לינדזי לוהן וסמתנה רונסון | צילום: Stephen Lovekin, GettyImages IL

אם לינדזי לוהן לא הייתה צעירה כל כך וודאי היינו קוראים לה "קוגרית", אך נערת-המסיבות-השיכורה-תמיד של אמריקה הספיקה בחייה הקצרים לצאת עם יותר גברים מגרושה תל אביבית בת 47. ברזומה שלה נמצאים כמה גברברים חטובים בהם נקשר שמה: ארון קרטר, קאלום בסט, קולין פארל, כריסטיאן סלייטר ובחורה אחת בשם סמנתה רונסון, גם היא דרך אגב בקטגוריית גברברים חטובים.

מיכל אמדורסקי

רזומה: אסף אמדורסקי, טל אלון, יהודה נהרי, אביהו שבת.

מיכל ואסף אמדורסקי (צילום: עודד קרני)
אחרי אסף אמדורסקי, חיי מיכל התמלאו בגברים צעירים לרוב | צילום: עודד קרני

מיכל אמדורסקי היא הר געש מסוכן של סקס, ונראה שחבויות בה כמויות מיניות שהיו יכולות לכתוב מחדש את הקאמה-סוטרא, על כן לא ממש התפלאנו שאחרי 13 שנים של יחסים עם אותו גבר היא יצאה לציד בחורים בביצה וחזרה עם שלל מפואר.
הגבר הראשון של אמדורסקי, כשעוד לא הייתה אמדורסקי הוא, איך לא - אסף אמדורסקי, כוכב רוק וחלומן של לא מעט נשים, שבתום יחסיהם גם זכה ממנה לשיר נקמה עסיסי. אחריו, כיאה לקוגרית מתחילה, הגיעו כמה כוכבנים צעירים: הדוגמן טל אלון (23), השחקן יהודה נהרי (24) והזמר אביהו שבת (24) אם חלקם כן\לא\אולי יצאה ולאחרונה אפילו הסתובבו שמועות על קטע עם אייל גולן. ועכשיו חברים, מי הבא שמתנדב להיות חייל שלה?

אנג'לינה ג'ולי

רזומה: בילי בוב תורנטון, ואל קילמר, קולין פארל, ג'וני לי מילר, בראד פיט.

בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
כשאת אנג'לינה ג'ולי, את יכולה לבחור מה שבא לך | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

אם ברשימת כל הגברים שאי פעם היה לך קטע איתם נמצא גם אח שלך, זה באמת סימן שכבר עברת על כל העולם (ואיכשהו פספסת אותנו). אומנם היה מדובר בנשיקה על השתיים בלבד, אבל אנחנו היינו מסתפקים בהרבה פחות.
במהלך שנות הרווקות שלה, שלא לומר ההוללות, הספיקה אנג'לינה ג'ולי לקשור קשרים רומנטיים עם בילי בוב תורנטון, ואל קילמר, קולין פארל, ג'וני לי מילר ואחרים, ואנחנו חייבים להעריך אותה על העקשנות - היא ניסתה וניסתה, עד שתפסה את הגבר השווה בעולם והתחתנה איתו. מישן אקומפלישד.

מלאני פרס

רזומה: אדם הורביץ, אסי דומב, עידו רוזנבלום, דודי בלסר, אנחל בונני, איתי טיראן.

מלאני פרס ואיתי טיראן (צילום: אלעד דיין)
איתי טיראן הוא האחרון ברשימת הכיבושים הארוכה של מלאני פרס | צילום: אלעד דיין

מבט אחד מעיני הקרח של מלאני פרס יכול להקפיא כל גבר עלי אדמות. המבטא הייקי שלפעמים עדיין משתרבב אל שפתיה והגישה האירופאית כנראה פשוט עושים את זה לגברברי הביצה הציונים שנופלים לרגליה אחד אחרי השני, אדם הורוביץ, אסי דומב, עידו רוזנבלום, דודי בלסר, אנחל בונני ואחרים נפלו ברשתה עד שהיא החליטה להתמסד עם שחקן התיאטרון איתי טיראן.

אליזבת טיילור

רזומה: שבעה בעלים לשעבר.

אליזבת טיילור (צילום: Victor Drees, GettyImages IL)
כשמישהו לא מצא חן בעיניה, היא פשוט עברה הלאה. אליזבת טיילור | צילום: Victor Drees, GettyImages IL

ליז טיילור הייתה יכולה ללמד את כל הבנות ברשימה שלנו דבר או שניים על 'טריפת גברים', למעשה כמה תיאוריות קונספירציה מספרות שעם פרישתה מהקולנוע הקימה הגברת טיילור את 'בית הספר לטריפת גברים' במסגרתו העבירה שיעורים למיטב רווקות הוליווד, ומדי שבוע הביאה לכיתה קורבן בר מזל אחר עליו ערכו הבנות ניסויים.
במהלך 79 שנותיה הספיקה טיילור להתחתן שמונה פעמים עם שבעה גברים שונים, בלי לעשות אפליה בין כוכבי התקופה הגדולים ביותר לפועלי בניין פשוטים. וגם אחרי גירושיה מהאחרון שבהם, חזרה אליזבת לזירת הדייטינג ודווח כי ממש עד פרידתה מאיתנו ניהלה מערכת יחסים עם ג'ייסון וינטרס בן ה-49. האמ-אמא של כל הקוגריות.

פריס הילטון

רזומה: ריק סלומון, ג'ראד לטו, ניק לאשיי, ואל קילמר, צאד מייקל מורי, ג'ק אוסבורן, ג'יימס בלאנט, ניק קארטר, ארון קארטר, דאג ריינהארט ועוד ועוד ועוד.

פריס הילטון - משקפי שמש (צילום: Michael Buckner, GettyImages IL)
פריס הילטון ודאג ריינהארט. מי זה דאג ריינהארט? אפילו פריס לא זוכרת כבר | צילום: Michael Buckner, GettyImages IL

הידעת? אם נאסוף את כל הגברים איתם אי פעם יצאה פריס הילטון במקום אחד ונגרום להם לקפוץ באותו רגע נוכל להזיז את כדור הארץ ממסלולו. על הדרך אנחנו וודאי נגרום להתחממות גלובלית ופריס בטח תגיב באמרה החביבה עליה "דטס הוט!" ותצלם עוד קלטת סקס, אבל את זה בעצם היא בטח תעשה בכל מקרה.
במהלך 30 שנותיה הספיקה הילטון לצאת עם כל מי שהוא משהו בהוליווד, שחקנים, זמרים, דוגמנים, מפיקים וסתם אנשים שטעו בפנייה ובמקרה הגיעו להוליווד. רשימת הגברים איתם יצאה או שנטען שיצאה איתם כוללת את ריק סלומון, ג'ראד לטו, ניק לאשיי, ואל קילמר, צאד מייקל מורי, ג'ק אוסבורן, ג'יימס בלאנט, ניק קארטר ואחיו ארון ושני אנשים בשם פאריס, אחד גבר ואחת אשה. כבוד.

>> הכוכבות שהתפרסמו בעקבות קלטות הסקס שלהן