אין תמונה
יכולה ללמד משהו את אימא של סטיפלר. ריטה

לא נחדש לכם כלום כשנכריז שתפריט היצר הגברי מעולם לא היה נעול על שטנץ אחד בלבד. ספרון הפנטזיות שלנו גדוש בפיגורות מכל הז'אנרים – החל מבתולות, דרך נשים צעירות מאוד, עבור בתיירות ועד לנשים מלאות – ואיפשהו בראש הרשימה המכובדת הזאת תמיד נמצא את הז'אנר המבעיר מכולם: נשים מבוגרות, מהזן הסקסי.

זה התחיל בפנטזיות על המורות השוות בבית ספר, המשיך בסרטי קולג' אמריקאיים שהנחילו לציבור מונחים קליטים, והיום, בעידן הפלסטיקאים והקוסמטיקה כבר לא חסרות סנסציות מובחרות על סקאלת ה-50 שגורמות לנו לזמזם את "גברת רובינסון" כהמנון תשוקה אישי (מומלץ ללחוץ על הלינק ולהאזין לשיר בזמן שאתם קוראים את המשך הכתבה). ובעוד בארצות הניכר כוסיות ללא גיל עושות קריירה שנייה כמילפיות ומגשימות סטיית ילדות לאשטון קוצ'ר, גם אצלנו בצרבת המזרח תיכונית ישנן כמה מבוגרות שהבעירו את חלציהם של לפחות שני דורות של זכרים.

אז מי הן אותן המחשמלות שמזמן כבר דפדפו את ה-40 אבל עדיין רלוונטיות כשומרות מסך? הנה לכם רשימה של חמש ותיקות מבעבעות שהיינו לוקחים לפני כל מענטזת של פנים חלקות ועור מתוח.

ריטה, 48

עוד רגע היא דופקת סולו לקראת עשור חמישי, אבל ילידת אירן, ריטה יהאן-פרוז, היא עדיין הסטנדרט הבכיר לפיו מדרגים שאפות בברנז'ה, והסיבה היחידה שאנחנו חושבים שזה הגיוני שיש אירניות כוסיות. אפילו הודיני היה מאשר לכם שהטריק הכי מסובך בענף הוא לעלות את מדרג הסקסיות שלך ככל שהשנים חולפות – ועל זה הזמירה יכולה לשכתב פטנט. לא ברור אם זה גנטיקה אסייאתית, שחיטה של כושר גופני או סתם חינזור של אורז פרסי בכמויות, אבל ריטה מעמידה פיגורה שכל מתאמצת פילאטיס בגילאי תואר ראשון הייתה שמחה לחתום עליה.

אין תמונה
אהבתנו אליה היא ההפך הגמור מהבל הבלים

ללא שום כפייה של שתלים ובולשיט לא טבעי, יכולות הסקסיות של הריטה טבועות בסמנט מימי ממשל שמיר, ואין שום קמט באופק שיגלגל אותה מהאיי ליסט של השאפות המקומיות. מיתרי קול איכותיים וחיוך מתחנחן הם רק הליווי בקונצרט החישמול של הדיווה, כי פה מדובר בנתוני חלל ששווים בוכטות בשערים של פלייבוי, ומסכנה כל מקומטת בגילה שצריכה לשמוע מהבעל "תראי איך ריטה נראית, והיא בגילך".

מיקי חיימוביץ, 47

בענף שנשלט על ידי חתלתולות צעירות ושוות במיוחד מפס היצור של גל"צ, הפודיום של הסקסיות עדיין שמור ללביאה הוותיקה מכולן – אפילו כשהיא מתחילה להריח את החמישים מצידו השני של הטלפרומטר. המותג הצהבהב הזה היא הרבה יותר מאשת חדשות עם אג'נדה וטאלנטית של בוכטות; למרות שבגרף הנתונים הפיזיים היא רחוקה מנתוני קמפיין, משהו בקומבינציית האינטליגנציה, הרגישות וזיק הקירחון, מגייס אותה מיד לחיל המבוגרות הסקסיות וגורם לנו לזפזפ באובססיביות לערוץ 10 בזמן שיונית קודחת עם אהרל'ה.

מיקי חיימוביץ (צילום: דודי מוסקוביץ)
תחרות רצינית ליונית לוי, למרות פער השנים. מיקי חיימוביץ | צילום: דודי מוסקוביץ

עם בלונד מנצח, פיגורה עסיסית וחיוך שמאיר מסדרון, חיימוביץ היא לא רק מוקד יצר פעיל כבר ערימות שנים. מדובר בחלוצה עם זכויות היסטוריות: היא הצליחה לקחת את הבנאליות של הגשת דיכאון חדשות, להשפריץ מהקופסה מבזקים של סקסיות עם פאסון אינטלקטואלי ולנפץ את הסכר לעשרות מתחזות שקמו אחריה לאורך השנים. ובסופה של מהדורה, מה שבאמת מביא את הלהבה ויוצר את המתח המיני עם יעקב, טמון בעיקר בנגישות של האישה; הדיוושים שהיא דופקת על רוטשילד בכל פפראצי של מגזינים, העובדה שהיא מאבדת קול בבלומפילד וחולקת מזרון עם המוכתר של חדשות הספורט, הם אלה שהופכים אותה לסקופ חושני שהיינו שמחים לבשר.

ירדנה ארזי, 58

סבירות גבוהה שהזמירה מפעם דופקת שלוקים ממעין הנעורים, כי אם לא אז אין ממש הסבר לוגי איך מישהי עם שנת ייצור כמו שלה ממשיכה לדגמן יכולות פנטוז עבור כל אמיגו בכל גיל. תשאלו את השמנמן החביב מכוורת - הוא ישמח להלחין לכם למה זמרת העם הזו מציגה כישורים נדירים של פעם בדור. ובהצצה נוספת תבינו שאפילו עכשיו אין שום סממן לבלאי מתקרב, ואולי רצוי לשמר את ירדנה במוזיאון השאפות האולטימטיבי כנכס לאומי. עם עיני טורקיז מרטשות, אצילות אקזוטית בפנים וגוף שמשמר חיטובים גם לקראת גיל הזהב, מציגה הסולנית מדרג נתונים שאפשר לאתר רק על מסלולים ובפלאשים של צלמי אופנה.

ירדנה ארזי - מה קורה אחי (תמונת AVI: מומה)
גיל הזהב מעולם לא נראה סקסי כל-כך. ירדנה ארזי | תמונת AVI: מומה

עשרות שנים אחרי הקאט פייט עם עופרה, הדאווינים של מנטה מסטיק והחיבור המאוס עם דובל'ה גילהר, סנסציית הזמר הזו אולי לא תזכה להריח פלייליסט יותר, אבל בבית המדרש של הפיגורות המתבגרות היא הכוהנת הגדולה – וכל זה מבלי לעבור קונסטרוקציה אצל אף פלסטיקאי, מה שמעורר אותנו הרבה יותר מכל להיט זמר.

אילנה אביטל, 50

בדרך כלל שופוניות של פרובוקציה וסטייל של מחשופים בריאים מתחילות לאבד רלוונטיות אחרי ההסנפה של הארבעים – אבל לא במקרה של המולטי בייב הזו. יכול להיות שהקריירה של אילנה אביטל מלאה בפנדלים ותמלוגים מלהיט אחד בלבד, אבל כשזה מגיע לערוץ השוות העתיקות, אביטל שמה את כולן בכיס האחורי של המיני.

אילנה אביטל - שובי לים (תמונת AVI: מומה)
התרגשות שנמשכת כבר שלושים שנה. אילנה אביטל | תמונת AVI: מומה

הטיזרית הזו היא ההגדרה של אבן שושן לכל קוגרית בפוטנציה – אבל תהיו בטוחים שגם במאבק מול ינקות של נתונים היא פייבוריט ברורה, זאת בזכות פיגורה ראויה וחזה מתריס שרק הבורא יכול לייצר. ושימו לב: הנתונים של אילנה מספקים רק אנקדוטה זעירה מהיכולות, כי מה שבאמת גורם לנו להתרגשות בכל פעם שאביטל נמצאת במוקד הוא כמובן האופי הקליל, היכולות להתפזר איתך על צ'ייסרים בכל פיק אפ, ומיניות ללא גבולות שמדליקה אותנו מהסבנטיז ועד היום.

ענת עצמון, 51

לא בכדי דורות שלמים של מתבגרים חרמנים בזבזו עלייה את הפנטזיה הראשונה אחרי האקספוזיציה של הנתונים באסקימו ובדינזגוף, וגם היום דלקת החושניות של עצמון רחוקה מתווית של פג תוקף. אז ייתכן שכמה קמטים חנו על הפרצוף והחזה המיתולוגי צנח קמעה, אבל זה לא מה שיגרום לנו לשלוף את אהבה הראשונה של בנצי מהמחלקה הראשונה של שאפות נצחיות. היופי הקלאסי של עצמון עם הפזילות הכחלחלה, העור הבהיר והנתונים השופעים, הם חלקיקים נוספים בפאזל סקסי של אישיות מקפצת וסחבקיות האימא של השכנה ממול.

אין תמונה
לא רק בגלל דיזנגוף 99. ענת עצמון
>> ועכשיו, התחקיר: ספי קצב מראיין גברים שמנהלים רומנים עם נשים מבוגרות
כל העדכונים הכי חמים מהארץ ומהעולם ישירות לנייד
שלחו את המילה מבזק למספר 5000 ותתחילו להתעדכן