זוג בים - מקומות לדייטים (צילום: istockphoto)
דברים כאלה קורים בטיילת החדשה בתל ברוך על בסיס יומיומי | צילום: istockphoto

לפי מחקרים לא רשמיים, בכל חמש שניות מישהו עושה סקס בתל אביב. לא נתון מפתיע במיוחד, אבל השאלה היא לא כמה - אלא איפה. אם אתם חובבי הז'אנר של סקס במקומות ציבוריים, תשמחו לדעת שבתל אביב קיימים לא מעט מקומות שווים לעשות את המעשה, כאלה שייחקקו בזיכרון, כדי שיהיה מה לספר לדור הבא. בחלק מהמקומות, אנחנו מזהירים מראש, הסכנה להיתפס גדולה. בכל המקומות, אנחנו מתריעים, זה לא חוקי. מצד שני, להיתפס (בין אם על ידי ציבור מציצני או שוטרים מגחכים) זה חלק מהעניין, לא?

גבעת נפוליאון

גבעת נפוליאון (צילום: David Shay, ויקיפדיה)
תסתכלו טוב מה קורה מאחורי השיח השלישי מימין. גבעת נפוליאון | צילום: David Shay, ויקיפדיה

גבעת הקסמים שמשקיפה על כל העיר ונמצאת באחת מהנקודות הכי יפות באזור היא תמיד מקום טוב להתחיל בו. בימי האביב הגבעה מלאה פרחים צבעוניים ושיחים גבוהים, ומכילה מספר נקודות חמד שמתצפתות על כל האזור. רומנטי, לא? ציוד נדרש: פנס אם אתם באים בלילה, שמיכה ורצוי אף מזרון טיולים קטן. רומנטי או לא, מדובר בשטחי עפר לא לשכוח. נקודה מומלצת: בחלק הדרום-מזרחי של הגבעה יש שטח פתוח, רק כדאי להיזהר, קרוב לוודאי שאתם לא היחידים שיודעים את זה. או קוראים את זה.
מיקום:
יער בראשית בסמוך לשבע טחנות, פינת רחוב רוקח ברמת גן.
אחוזי סכנה להיתקלות: נמוכים. מצד שני, הגבעה הזאת חביבה על ילדי השכונה הסמוכה, אז תחליטו לבד אם מתחשק לכם שחבורה של בני 9 יציצו לכם בין השיחים.

אוניברסיטת תל אביב

בית התפוצות אוניברסיטת תל אביב (צילום: מיכאל יעקובסון, ויקיפדיה)
"יש משהו מרגש בלעשות את זה כשבית התפוצות ברקע" / יוני, סטודנט שנה ג' לתקשורת | צילום: מיכאל יעקובסון, ויקיפדיה

"בשער זה", אמר אפלטון פעם על האקדמיה שהקים, "אל ייכנס אדם שאינו יודע גיאומטריה". תיקון קטן - לדעתנו חשוב יותר לדעת אנטומיה. במהלך היום האוניברסיטה שוקקת עשרות אלפי סטודנטים צעירים ונמרצים שרצים להם (יה, רייט) משיעור לסמינר. בלילה, המקום ריק כמעט לחלוטין. האוניברסיטה, בניגוד למה שנהוג לחשוב, פתוחה 24 שעות ביממה. הכניסה משער שמונה (שער מיטשל), ולא תהיה לכם בעיה למצוא לעצמכם מקום שקט על הדשא הרך והנעים שעוטף כמעט את כל חלקי האוניברסיטה.
מיקום:
רחוב ג'ורג' וייז, שער 8, בואך לקריית האוניברסיטה.
אחוזי סכנה להיתקלות: בינוניים. אגב, הבנות שלוקחות קורס ערב בפסיכולוגיה התנהגותית? יש מצב שדווקא תשמח להיתקל בהן.

הטיילת החדשה בתל ברוך

מעט צפונית לתחנת הכוח של רידינג, ממש לפני נמל התעופה שדה דב, יש שכיית חמדה שמוכרת רק לרצי ורוכבי האופניים של העיר. מעט אחרי הגשר שמחבר בין החלק הדרומי לצפוני ניתן למצוא חוף ים שכמעט תמיד נמצא הרחק מעיני הציבור. בשעות היום חולפים שם לא מעט רצים, הלכים ורוכבי אופניים, אולם בשעות הליל המאוחרות, מלבד כמה בלייני נמל תל אביביים, המקום כמעט ריק לחלוטין. האפשרויות, אם כן, אינסופיות. החל משמיכה על החוף, וכלה בהשתכשכות נחמדה בתוך המים, המקום מושלם. טיפ קטן: לפני שנכנסים למים כדאי רק לוודא שהבאתם מגבות, ורצוי לבדוק שאין ערס שמקיא את נשמתו באזור.
מיקום:
צפונית לתחנת הכוח רידינג, לצד נמל התעופה שדה דב.
אחוזי סכנה להיתקלות: בינוניים. לא כולל מדוזות וערסים שמקיאים את נשמתם.

הלונה פארק

גלגל הענק של אוסטרליה (יח``צ: האתר הרשמי)
סקס זה כמו גלגל ענק: פעם אתה למטה, פעם אתה למעלה | יח``צ: האתר הרשמי

הלונה פארק שרובנו זוכרים בערגה מהילדות הוא ללא ספק, כך יגידו לכם חובבי הז'אנר, אחד המקומות המעניינים ביותר לממש את תאוותכם. נכון, אמנם חלק מהמתקנים מעט בעייתיים ליישום האקט, אבל עם קצת תושייה אנחנו בטוחים שתצליח. הפארק פתוח מדי יום עד השעה 20:00, ולעיתים אף יותר מאוחר, אולם באמצע היום בהחלט ניתן למצוא מקומות נחמדים ושקטים. המלצה: הגלגל הענק. בעייתיות: לכל מתקן יש מפעיל. חלקם אף עלולים לסלק אתכם במקום לבהות ולצלם בטלפון.
מיקום:
מרכז הירידים בתל אביב, רחוב רוקח.
אחוזי סכנה להיתקלות: גבוהים. אבל בשביל זה החלטתם ללכת על זה, לא?

גג מרכז הקניות בעזריאלי

מגדלי עזריאלי (צילום: איל שפירא)
עד שלא עשית סקס על עזריאלי, לא עשית את תל אביב | צילום: איל שפירא

אם כבר סקס על הגג, אז תקפצו לבקר בקומה השלישית של מרכז הקניות של מגדלי עזריאלי, שם נמצא גג נהדר שצופה על המכוניות שחולפות בנתיבי איילון. חשוב לדעת כי מרבית שוכני הגג הם זאטוטים ומעשנים למיניהם, וכן כי בימי הקיץ נמצא שם ג'ימבורי מלא ילדים צווחים. מצד שני, בשעות הלילה המקום כמעט ריק לחלוטין, ומדי פעם ניתן למצוא שם זוגות פרוסים במקומות כאלו ואחרים לאורכו ולרוחבו של הגג. החיסרון המשמעותי הוא הגודל (של הגג), והחשד כי נמצאות שם מצלמות אבטחה. מצד שני, ככל שהסכנה גדולה יותר וכו'.
מיקום:
הקומה השלישית של מרכז הקניות במגדלי עזריאלי, דרך השלום.
אחוזי סכנה להיתקלות: גבוהים. אבל תמיד תוכלו לבקש מהמאבטחים את קלטת הסקס הפרטית שלכם.

>> סקס במקומות ציבוריים: הרעיונות שלכם