נערת ליווי (צילום: istockphoto)
הבלש היה זקוק להוכחות חותכות (אילוסטרציה) | צילום: istockphoto

בדיוק כשחשבנו שבאמת לא משתלם להיות שוטרים, מגיע הסיפור הזה וגורם לנו להעריך מחדש את העבודה המשטרתית הקשה שנעשית בעולם.

בבוניטה ספרינגס, עיר שקטה בפלורידה, התושבים חיים בדרך כלל את חייהם בשלווה. מה רבה הייתה הפתעתם של התושבים באחת השכונות כאשר גילו שממש ליד דלת ביתם פועלות שתי נערות ליווי במסווה של מסאז'יסטיות. את השירותים שלהן הציעו השתיים באמצעות מודעה באינטרנט, עם הנושא המזמין "מסאז' בארבע ידיים", והטיזר "אימהות חד הוריות מתוקות".

הידיעה בדבר הפעילות הפלילית הגיעה למשטרה המקומית, שהחליטה ללכת עד הסוף כדי לעצור את המתרחש במקום. למשימה גויס בלש סמוי. הוא התקשר למספר שפורסם במודעה ודיבר עם גבר שסיפר לו על העיסוי הכפול, ואף שלח לו תמונות עירום של המסאז'יסטיות כדי להוכיח שהוא רציני. העלות - 250 דולר.

השוטרים נכנסו רק אחרי שהעיסוי בעירום התחיל

בחמש בערב הגיע הבלש לכתובת שסופקה לו, כשהוא נושא על גופו מכשיר האזנה. את הדלת פתחה אחת המסאז'יסטיות, שהנחתה את הבלש להיכנס לחדר ולהתפשט. לאחר שעשה זאת, נכנסו שתי הנשים לחדר והתפשטו גם הן, תוך כדי שהן מספרות לבלש בפירוט על הסקס שהולך להתבצע בחדר.

לנו זה נשמע כאילו לבלש היו בשלב הזה מספיק הוכחות, אבל הוא כנראה חשב אחרת. שתי הנשים העירומות התחילו לעסות את הבלש באופן הכי אינטימי שיש - ורק אז פרצו השוטרים הנוספים לדירה ועצרו את השתיים. מאוחר יותר הם הואשמו בעיסוק בזנות ובנתינת עיסוי ללא רישיון, כפי שניתן לקרוא בדוח המעצר של משרד השריף המקומי, תחת הכותרת "Sweet Single Moms Sting".

רק לנו זה נראה שהשוטר לקח את החקירה רחוק מדי? צפו בדיווח של ABC:

ABC-7.com WZVN News for Fort Myers, Cape Coral

>> ישראלית, בביקיני, עם רובה: טירוף ויראלי