זאהיה דהאר ב"סאן". כל מילה מיותרת (צילום: מערכת ONE)
זאהיה דהאר ב"סאן". כל מילה מיותרת | צילום: מערכת ONE

"איך יכולת לעשות לי את זה? מה לעזאזל מצאת בה? אז היא צעירה בלונדינית עם גוף נהדר. אז מה? אני שונאת אותך פרנק, שונאת!"

אם היינו צריכים לנחש, סביר להניח שאלו הקולות שבקעו הבוקר (חמישי) מבית משפחת ריברי. אשתו של קשר באיירן מינכן, וואיבה, ראתה, כמו כל אירופה את הנערה ששכבה עם בעלה. ועם עוד כמה שחקנים מהנבחרת הצרפתית.

אם פרנק ריברי חשב שהוא יוכל לקיים יחסי מין עם נערת ליווי בת 17, ולהסתיר את זה מעיני התקשורת החטטנית, כנראה שהוא עדיין לא הפנים באיזה תחום הוא עוסק.

"הסאן", "האס", ה"טלגרף" ועוד כלי תקשורת רבים וטובים אחרים מציגים לעולם את תמונותיה של זאהיה דהאר, הנערה שמסעירה את אירופה בימים האחרונים.

כזכור, לפני מספר ימים התפוצצה הפרשה החדשה שמעסיקה את עולם הכדורגל, וכמה שקשה להאמין, ג'ון טרי לא קשור אליה. שחקני נבחרת צרפת - ריברי, קארים בנזמה וסידני גובו קיימו יחסי מין עם דהאר בזמן שהיתה קטינה, ועברו על החוק.

זאהיה ריברי (ONE) (צילום: מערכת ONE)
זאהיה ריברי (ONE) | צילום: מערכת ONE

"אהבתי את כל השחקנים", אמרה דהאר שהיום היא כבר בת 18 והמשיכה: "הם פינקו אותי. האמת, שלא הייתי כנה לגבי הגיל שלי כשהייתי איתם. צריכים לעזוב אותם בשקט". לפי הפרסומים, החגיגה החד פעמית של זהאר עם השחקנים עלתה לכוכבי הנבחרת כ-2,000 פאונד "בלבד".

זאהיה דהאר (ONE) (צילום: מערכת ONE)
זאהיה דהאר (ONE) | צילום: מערכת ONE

כששמעה דהאר על כך שהשחקנים עשויים להיות מואשמים בקיום יחסי מין עם קטינה, כשהעונש הצפוי על עבירה שכזאת בצרפת הוא מאסר של שלוש שנים, היא אמרה: "אני בשוק. הם התייחסו אלי בכבוד וזה לא מגיע להם". כעת, על המשטרה יהיה להוכיח שהשחקנים ידעו את גילה האמיתי של דהאר בזמן ששכבו עמה, על מנת להרשיע אותם בעבירה.

ריברי זאהיה (ONE) (צילום: מערכת ONE)
ריברי זאהיה (ONE) | צילום: מערכת ONE

לפי הפרסומים, נערת הליווי הצעירה, שעל פי העיתון הצרפתי "לה מונד" הרוויחה סכום של 20,000 יורו בחודש במסגרת עבודתה במועדון הקרוי "זמאן קפה" בשדרות השאנז אליזה בפאריס, סיפרה כי באביב 2009 ביקרה את פרנק ריברי במינכן, כשאת כרטיס הטיסה שילם כמובן הצרפתי בעצמו.

נערת הליווי איתה בילה ריברי ב-2009 (צילום: מערכת ONE)
זאהיה דהאר ב | צילום: מערכת ONE